Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

co jest kolo ? :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

co jest kolo ? :gwizdanie:

dzwonił rzeczoznawca, będzie za godzinę, już usłyszałem, oo jak lampy poszły to jest pewna całkowita :blink:

już sam nie wiem jak mam reagować na tą wiadomość

Opublikowano

:D

wypytac go o wszystkie mozliwosci ;)

ale jak calkowita wyglada to wiesz :naughty:

zalezy jak Ci wycenia pozostalosc..

dzwonil gosc dzis przyjezdza fure ogladac.. kur a co jak ja kupi ;(

Opublikowano

napaliłeś się, a nawet nie widziałeś tej b7 na żywo :decayed:

Opublikowano

napaliłeś się, a nawet nie widziałeś tej b7 na żywo :decayed:

wiem to dopiero bedzie jak wyjdzie szmelc

bede na kole jezdzic

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:gwizdanie:

co jest kolo ? :gwizdanie:

dzwonił rzeczoznawca, będzie za godzinę, już usłyszałem, oo jak lampy poszły to jest pewna całkowita :blink:

już sam nie wiem jak mam reagować na tą wiadomość

jak jest spoko gościu to z nim zagadaj co i jak :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 13:40_________________________________________________Bulczas:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168192.0

Opublikowano

siemka chlopaki :hi: :hi:

ma ktoś może jakąś robote do zaoferowania dla studenta ?? na terenie GOP ... juz nie moge w domu wysiedziec :kwasny: :kwasny:

a co potrafisz? :kox:

duzo rzeczy :P sorki spałem :gwizdanie: :gwizdanie:

a o tą robote to pytam poważnie, skończyłem technikum mechatroniczne i studiuje zaocznie teraz...

Opublikowano

siemka chlopaki :hi: :hi:

ma ktoś może jakąś robote do zaoferowania dla studenta ?? na terenie GOP ... juz nie moge w domu wysiedziec :kwasny: :kwasny:

a co potrafisz? :kox:

duzo rzeczy :P sorki spałem :gwizdanie: :gwizdanie:

a o tą robote to pytam poważnie, skończyłem technikum mechatroniczne i studiuje zaocznie teraz...

czyli coś z okulistyką ? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mechatronika - informatyka, elektronika, hydraulika,pneumatyka,sterowanie :decayed:

Opublikowano

mechatronika - informatyka, elektronika, hydraulika,pneumatyka,sterowanie :decayed:

yyyyy.... to nie mam nic dla Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

Co tam słychować po południu? :naughty:

Opublikowano

Co tam słychować po południu? :naughty:

praca :gwizdanie:

Opublikowano

Witam, jestem członkiem obwodowej komisji wyborczej w tegorocznych wyborach samorządowych, hahahahaha spalic urne !!

Opublikowano

dzień z przygodami, urwałem bratu tłumik w sejku :polew:

był rzeczoznawca, druga i ostatnia wycena, Pan na to: naprawa przewyższa wartość pojazdu :) wyszło ponad 15 tyś zł na ori częściach :rolleyes:

teraz czekać aż wycenią mi "wrak" :decayed:

idę się trochę przespać :)

Opublikowano
  • Autor

dzień z przygodami, urwałem bratu tłumik w sejku :polew:

był rzeczoznawca, druga i ostatnia wycena, Pan na to: naprawa przewyższa wartość pojazdu :) wyszło ponad 15 tyś zł na ori częściach :rolleyes:

teraz czekać aż wycenią mi "wrak" :decayed:

idę się trochę przespać :)

to idzie na żyletki ? czy możesz go naprawić ?
Opublikowano

mogę naprawiać, a raczej muszę :decayed:

teraz tylko kwestia kasy :)

Opublikowano
  • Autor

mogę naprawiać, a raczej muszę :decayed:

teraz tylko kwestia kasy :)

ale jak stwierdził szkode całkowitą to nie musisz go wyrejestrować ?
Opublikowano

mogę naprawiać, a raczej muszę :decayed:

teraz tylko kwestia kasy :)

ale jak stwierdził szkode całkowitą to nie musisz go wyrejestrować ?

no co Ty :decayed:

auto normalnie na legalu naprawiam, wyliczają mi teraz ile jest warty wrak i dostaję różnicę między ceną wraku a kwotą zawartą w polisie

Opublikowano
  • Autor

mogę naprawiać, a raczej muszę :decayed:

teraz tylko kwestia kasy :)

ale jak stwierdził szkode całkowitą to nie musisz go wyrejestrować ?

no co Ty :decayed:

auto normalnie na legalu naprawiam, wyliczają mi teraz ile jest warty wrak i dostaję różnicę między ceną wraku a kwotą zawartą w polisie

aaaa , no to wyjdziesz na plus myśle :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.