Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mowilem ze bedzie calkowita :wink4:

ale na pewno gorzej niz na pierwszej wycenie na tym nie wyjdziesz :naughty:

mam taką nadzieję :)

jak "wrak" wycenia Ci wysoko to musisz sie odwolac od wyceny wartosci auta.. bo te 17 to cos malo chyba :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie mowilem ze bedzie calkowita :wink4:

ale na pewno gorzej niz na pierwszej wycenie na tym nie wyjdziesz :naughty:

mam taką nadzieję :)

jak "wrak" wycenia Ci wysoko to musisz sie odwolac od wyceny wartosci auta.. bo te 17 to cos malo chyba :confused4:

jak mogą wycenić wrak wysoko skoro jego naprawa ma kosztować prawie tyle co jest warte

Opublikowano

prawo polskie mówi: na szkodzie, właściciel pojazdu nie może zarobić :wink4:

na pewno nie zarobi.. na minus straty moralne :gwizdanie: to ze fura przy sprzedazy przeciez baaaardzo na wartosci straci bo dostanie nowy lakier nowy zderzak nowe lampy :D to wszystko jest na minus :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:39_________________________________________________

nie mowilem ze bedzie calkowita :wink4:

ale na pewno gorzej niz na pierwszej wycenie na tym nie wyjdziesz :naughty:

mam taką nadzieję :)

jak "wrak" wycenia Ci wysoko to musisz sie odwolac od wyceny wartosci auta.. bo te 17 to cos malo chyba :confused4:

jak mogą wycenić wrak wysoko skoro jego naprawa ma kosztować prawie tyle co jest warte

nie no bo Pucek teraz sie zastanawiam na ile moga go wycenic.. ile takie inne z gazem stoja minus realna naprawa Twojego i minus to co chca na nim zarobic sprzedajac :mysli:

Opublikowano

ja się jakoś nie martwię, wiem że za 2000 zł naprawiam auto, niech mi tylko doliczą do ostatniej wyceny te lampy, pas i wentylator a będę raz tyle do przodu :)

więc jestem przekonany, że do interesu nie dołożę, bo przecież nie wycenią mi wraku na 15 tyś zł skoro w dobrym stanie auto jest warte 17 tyś zł :rolleyes:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:42_________________________________________________do wartości pojazdu nie doliczyli mi jeszcze podtlenku :naughty:

więc jak by coś, mam haka :)[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:43_________________________________________________aaa jak patrzyłem po allegro, to po delikatnej stłuczce, 2000 rok stoi 10 tyś zł i cena spada, więc musi być dobrze! :wink4:

Opublikowano

joł joł joł :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:02_________________________________________________jest dobre

Opublikowano
  • Autor

joł joł joł :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:02_________________________________________________jest dobre

ale w tej wersji :decayed:

Opublikowano

joł joł joł :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010' date=' 20:02[/size']_________________________________________________jest dobre

ale w tej wersji :decayed:

albo tej Lolita - Joli Garcon (Rob And Chris Radio Edit)

:dance: :dance: :dance:

linek poprawiony

Opublikowano
  • Autor

joł joł joł :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:02_________________________________________________jest dobre

ale w tej wersji :decayed:

albo tej

Lolita - Joli Garcon (Rob And Chris Radio Edit)

:dance: :dance: :dance: tylko końcówka pusta ;/

no nawet lepsze :decayed:
Opublikowano

słaaaaaaabe pany :decayed:

Opublikowano

joł joł joł :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:02_________________________________________________jest dobre

ale w tej wersji :decayed:

albo tej

Lolita - Joli Garcon (Rob And Chris Radio Edit)

:dance: :dance: :dance: tylko końcówka pusta ;/

no nawet lepsze :decayed:

poprawione :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________

słaaaaaaabe pany :decayed:

jak tam po tym wypadku u ciebie?

:gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

Cześć zboki! Widział kto meczyk Lecha z MC??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Cześć zboki! Widział kto meczyk Lecha z MC??? :kox: :kox: :kox:

2:3 dla MC'donalda
Opublikowano

Cześć zboki! Widział kto meczyk Lecha z MC??? :kox: :kox: :kox:

2:3 dla MC'donalda

Brawo Kędzior! :brawo: Zawsze można na CIebie liczyć! :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

jaki hard core :kox:

Opublikowano

a Ty Akjam zajs meczyk knajpka i browarek /brawareki ? :naughty:

Opublikowano

Cześć zboki! Widział kto meczyk Lecha z MC??? :kox: :kox: :kox:

2:3 dla MC'donalda

Brawo Kędzior! :brawo: Zawsze można na CIebie liczyć! :decayed::polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

a Ty Akjam zajs meczyk knajpka i browarek /brawareki ? :naughty:

CHwile byłem... :gwizdanie:
Opublikowano

Cześć zboki! Widział kto meczyk Lecha z MC??? :kox: :kox: :kox:

2:3 dla MC'donalda

Brawo Kędzior! :brawo: Zawsze można na CIebie liczyć! :decayed::polew: :polew:

nie ma sprawy :wink4:

:polew: :polew: :polew::nose:

Opublikowano

Cześć zboki! Widział kto meczyk Lecha z MC??? :kox: :kox: :kox:

2:3 dla MC'donalda

Brawo Kędzior! :brawo: Zawsze można na CIebie liczyć! :decayed::polew: :polew:

nie ma sprawy :wink4:

:polew: :polew: :polew::nose:

:cool1::polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.