Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ostatnio zauważyłem dużo ruchu w okół Rytmusa

za***iste ma kawałki

nie ma to jak lolitka :naughty::tongue4:

dokładnie a najlepiej w remixie :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no i wszyscy śpią :przebiegly:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 01:55_________________________________________________122764858497823a88167c.gif[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 02:03_________________________________________________ide sie drzemnąć :hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 02:31_________________________________________________th_cz53.gif wstawać , nie spać :decayed:

Opublikowano

:> :hi:

Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano

siemanko w ten piękny listopadowy weekend :>

Opublikowano

Adrenalina powiedz mi.. Stan ma w robocie dostep do forum :P

Opublikowano

Adrenalina powiedz mi.. Stan ma w robocie dostep do forum :P

no ma... a co? :mysli:

Opublikowano

Nic nic, wyslalem mu PW :naughty:

dzieki bardzo :wink4:

Opublikowano

już powinien był dolecieć... więc wiesz

zbiornik, czat na onecie, lustereczko, a potem na pewno się zaloguje :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

już powinien był dolecieć... więc wiesz

zbiornik, czat na onecie, lustereczko, a potem na pewno się zaloguje :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

powinien był dolecieć :mysli:

takie zwroty to tylko z filmuf wenezuelskich znam i baaaardzo dawno ich nie slyszalem :gwizdanie:

Opublikowano

Dzień :hi:

to mamy już piątek :naughty:

miałem sytuację dwa dni temu: kumpel miał urodziny wytrąbiliśmy 1l łychy na dwóch, skończyliśmy wlewkę ok 1 w nocy, z rana kac ja skurwisyn ale trza pracować no i jechać autem..........i co.......jebnęły mnie pały, h*j z tym, że przekroczyłem prędkość o jakieś 40+,w pewnym momencie pałkarz mówi no to test trzeźwości, serce zabiło mi jak dzwon bo w dalszym ciągu czułem się skuty i tak samo wyglądałem.....no i happy and dmuchnąłem i 0,0 ale stres na maxa :heat:

no to taka mała anegdotka przy piątku :kox:

Opublikowano

Dzień :hi:

to mamy już piątek :naughty:

miałem sytuację dwa dni temu: kumpel miał urodziny wytrąbiliśmy 1l łychy na dwóch, skończyliśmy wlewkę ok 1 w nocy, z rana kac ja skurwisyn ale trza pracować no i jechać autem..........i co.......jebnęły mnie pały, h*j z tym, że przekroczyłem prędkość o jakieś 40+,w pewnym momencie pałkarz mówi no to test trzeźwości, serce zabiło mi jak dzwon bo w dalszym ciągu czułem się skuty i tak samo wyglądałem.....no i happy and dmuchnąłem i 0,0 ale stres na maxa :heat:

no to taka mała anegdotka przy piątku :kox:

ty pijoku :decayed:

Opublikowano

już powinien był dolecieć... więc wiesz

zbiornik, czat na onecie, lustereczko, a potem na pewno się zaloguje :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

powinien był dolecieć :mysli:

takie zwroty to tylko z filmuf wenezuelskich znam i baaaardzo dawno ich nie slyszalem :gwizdanie:

no Stan mnie katuje tymi serialami, i tak czlowiek potem łapie ten mało poprawny 'język' :polew: :polew:

Opublikowano

już powinien był dolecieć... więc wiesz

zbiornik, czat na onecie, lustereczko, a potem na pewno się zaloguje :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

powinien był dolecieć :mysli:

takie zwroty to tylko z filmuf wenezuelskich znam i baaaardzo dawno ich nie slyszalem :gwizdanie:

no Stan mnie katuje tymi serialami, i tak czlowiek potem łapie ten mało poprawny 'język' :polew: :polew:

no slyszalem slyszalem cos :wink4: Rocco i ksiezniczka Marioletta czy cos .. ktos.. :naughty:

Stan da rade cos zrobic z moja prosba? :)

Opublikowano

już powinien był dolecieć... więc wiesz

zbiornik, czat na onecie, lustereczko, a potem na pewno się zaloguje :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

powinien był dolecieć :mysli:

takie zwroty to tylko z filmuf wenezuelskich znam i baaaardzo dawno ich nie slyszalem :gwizdanie:

no Stan mnie katuje tymi serialami, i tak czlowiek potem łapie ten mało poprawny 'język' :polew: :polew:

chyba się dzisiaj coś nie wyspałaś :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: cześć pracy

:decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Akjam ktore Ty listwy potrzebujesz i jaki maja kod?

Opublikowano

:hi:

:hi:

Akjam ktore Ty listwy potrzebujesz i jaki maja kod?

A ja wiem! :tongue4:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstalem :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.