Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to widze ze z kolegami z a4 nie zgine dzieki za checi :notworthy: :notworthy: :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:28_________________________________________________

nie jestem żyła, mam kupę wydatków i nie zarabiam worka pieniędzy :tongue4:

przeciez siedzisz caly czas ostatnio w robocie to ci kasa rosnie ze nawet o tym nie wiesz :kox:

taaaaaaaaa :polew: :polew: :polew:

Diman, Ty na postojowym miałeś więcej niż ja teraz :polew:

Oboje zarobieni... i kasy po sufit! :kox::naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to widze ze z kolegami z a4 nie zgine dzieki za checi :notworthy: :notworthy: :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:28_________________________________________________

nie jestem żyła, mam kupę wydatków i nie zarabiam worka pieniędzy :tongue4:

przeciez siedzisz caly czas ostatnio w robocie to ci kasa rosnie ze nawet o tym nie wiesz :kox:

taaaaaaaaa :polew: :polew: :polew:

Diman, Ty na postojowym miałeś więcej niż ja teraz :polew:

Oboje zarobieni... i kasy po sufit! :kox::naughty:

i sie odezwal ten co nic nie robi i tylko w domu siedzi :cool1:

Opublikowano

no to widze ze z kolegami z a4 nie zgine dzieki za checi :notworthy: :notworthy: :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:28_________________________________________________

nie jestem żyła, mam kupę wydatków i nie zarabiam worka pieniędzy :tongue4:

przeciez siedzisz caly czas ostatnio w robocie to ci kasa rosnie ze nawet o tym nie wiesz :kox:

taaaaaaaaa :polew: :polew: :polew:

Diman, Ty na postojowym miałeś więcej niż ja teraz :polew:

Oboje zarobieni... i kasy po sufit! :kox::naughty:

i sie odezwal ten co nic nie robi i tylko w domu siedzi :cool1:

:gwizdanie: :wink4: No i kasy mało! :angry::disgust: diman widziałeś moją furkę - lekkie obniżenie. No i jest coś jeszcze w moim wątku dla Ciebie... :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

i wszystko już wiadomo :decayed:

Ty ciągle masz mało :polew:

a jak duzo wydatkow mam jak juz wspomniales :tongue4:

Opublikowano

i wszystko już wiadomo :decayed:

Ty ciągle masz mało :polew:

a jak duzo wydatkow mam jak juz wspomniales :tongue4:

A ilę będziesz miał jak dojdzie jeszcze jedna osóbka... Taka mała a kasy potrzebuje więcej niż cała rodzina! :kox: :kox:
Opublikowano

i wszystko już wiadomo :decayed:

Ty ciągle masz mało :polew:

a jak duzo wydatkow mam jak juz wspomniales :tongue4:

A ilę będziesz miał jak dojdzie jeszcze jedna osóbka... Taka mała a kasy potrzebuje więcej niż cała rodzina! :kox: :kox:

no i dlatego cza zasuwac dwa razy wiecej :gwizdanie:

Opublikowano

i wszystko już wiadomo :decayed:

Ty ciągle masz mało :polew:

a jak duzo wydatkow mam jak juz wspomniales :tongue4:

A ilę będziesz miał jak dojdzie jeszcze jedna osóbka... Taka mała a kasy potrzebuje więcej niż cała rodzina! :kox: :kox:

no i dlatego cza zasuwac dwa razy wiecej :gwizdanie:

Cza, cza... :wink4::good:
Opublikowano

:hi:

no to lecę :polew:

Opublikowano

:hi:

no to lecę :polew:

też już muszę spadać... :polew: :polew:
Opublikowano

i wszystko już wiadomo :decayed:

Ty ciągle masz mało :polew:

a jak duzo wydatkow mam jak juz wspomniales :tongue4:

A ilę będziesz miał jak dojdzie jeszcze jedna osóbka... Taka mała a kasy potrzebuje więcej niż cała rodzina! :kox: :kox:

no i dlatego cza zasuwac dwa razy wiecej :gwizdanie:

Cza, cza... :wink4::good:

ty cos o tym wiesz co :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:57_________________________________________________

:hi:

to i ja sie strace :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

no to lecę :polew:

cześć apeusz...[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:58_________________________________________________

:hi:

no to lecę :polew:

też już muszę spadać... :polew: :polew:

cześć akjam[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:58_________________________________________________

i wszystko już wiadomo :decayed:

Ty ciągle masz mało :polew:

a jak duzo wydatkow mam jak juz wspomniales :tongue4:

A ilę będziesz miał jak dojdzie jeszcze jedna osóbka... Taka mała a kasy potrzebuje więcej niż cała rodzina! :kox: :kox:

no i dlatego cza zasuwac dwa razy wiecej :gwizdanie:

Cza, cza... :wink4::good:

ty cos o tym wiesz co :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:57_________________________________________________

:hi:

to i ja sie strace :polew: :polew:

strzała diman...[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:59_________________________________________________no i wreszcie sam... :decayed:

Opublikowano

seski samotnik :tongue4:

Opublikowano

a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________

seski samotnik :tongue4:

no nie Magdę mam... :kox:

Opublikowano

a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? :tongue4:

tu zawsze sie dzieje :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________

a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________

seski samotnik :tongue4:

no nie Magdę mam... :kox:

jeszcze :kox: :kox:

Opublikowano

a jak tam u was Diman? :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:01_________________________________________________

a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? :tongue4:

tu zawsze sie dzieje :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________

a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________

seski samotnik :tongue4:

no nie Magdę mam... :kox:

jeszcze :kox: :kox:

no jeszcze jeszcze... ;)

a co się dzieje...? :kox:

bo nic nie widzę... :P[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:01_________________________________________________pozdrów od nas Kasię :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:02_________________________________________________a ty gdzie teraz...? :naughty:

Opublikowano

a jak tam u was Diman? :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:01_________________________________________________

a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? :tongue4:

tu zawsze sie dzieje :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________

a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________

seski samotnik :tongue4:

no nie Magdę mam... :kox:

jeszcze :kox: :kox:

no jeszcze jeszcze... ;)

a co się dzieje...? :kox:

bo nic nie widzę... :P

no u nas wporzadku narazie troche zygamy se z kaska a tak po za tym to git :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

a jak tam u was Diman? :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:01_________________________________________________

a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? :tongue4:

tu zawsze sie dzieje :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________

a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________

seski samotnik :tongue4:

no nie Magdę mam... :kox:

jeszcze :kox: :kox:

no jeszcze jeszcze... ;)

a co się dzieje...? :kox:

bo nic nie widzę... :P

no u nas wporzadku narazie troche zygamy se z kaska a tak po za tym to git :tongue4::polew: :polew:

nic tak nie łączy jak wspólne żyganie (nie koniecznie z tych samych powodów...) :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:05_________________________________________________zaraz wracam idę herbatkę zrobić... :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:07_________________________________________________już jestem... :naughty:

Opublikowano

:hi:

dramat k**wa dramat :wallbash: co za dzień :banan3:

Opublikowano

:hi:

dramat ku***a dramat :wallbash: co za dzień :banan3:

ej a tobie co...? :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.