Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i jak tam samotna herbatka smakuje :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cudny dzień... bo po pracy i się kończy i w ogóle... :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________

no i jak tam samotna herbatka smakuje :gwizdanie: :decayed:

jaka samotna we dwójkę to już nie samotna... :decayed:

Opublikowano

:hi:

dramat ku***a dramat :wallbash: co za dzień :banan3:

cos znowu narobil najebales sie :tongue4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

poza tym jesteś ty i miszka... :tongue4:

Opublikowano

Miszce ktoś odmówił z D do P :decayed:

Opublikowano

cudny dzień... bo po pracy i się kończy i w ogóle... :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________

no i jak tam samotna herbatka smakuje :gwizdanie: :decayed:

jaka samotna we dwójkę to już nie samotna... :decayed:

no nie mow ze magda jeszcze z toba jest jeszcze nie dala sobie spokoj :tongue4:

Opublikowano

czołem fajfun :tongue4:

Opublikowano

:hi:

dramat ku***a dramat :wallbash: co za dzień :banan3:

cos znowu narobil najebales sie :tongue4:

nie Miszka dzisiaj pobił rekord sprzedaży w city... :polew:

Opublikowano

Miszce ktoś odmówił z D do P :decayed:

:gwizdanie:

pewnie kolega z toyoty sie obrazil

Opublikowano

Miszce ktoś odmówił z D do P :decayed:

:polew: :polew:

czołem fajfun :tongue4:

:polew: :polew:
Opublikowano

cudny dzień... bo po pracy i się kończy i w ogóle... :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________

no i jak tam samotna herbatka smakuje :gwizdanie: :decayed:

jaka samotna we dwójkę to już nie samotna... :decayed:

no nie mow ze magda jeszcze z toba jest jeszcze nie dala sobie spokoj :tongue4:

no dalej wytrzymuje... :decayed:

poprostu jestem fajny... :kox:

czołem fajfun :tongue4:

:siema: stan

Opublikowano

czołem fajfun :tongue4:

sie zarobiony :hi:

Opublikowano

Miszce ktoś odmówił z D do P :decayed:

:gwizdanie:

pewnie kolega z toyoty sie obrazil

:decayed:

i tak się nie przyzna :>

Opublikowano

cudny dzień... bo po pracy i się kończy i w ogóle... :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________

no i jak tam samotna herbatka smakuje :gwizdanie: :decayed:

jaka samotna we dwójkę to już nie samotna... :decayed:

no nie mow ze magda jeszcze z toba jest jeszcze nie dala sobie spokoj :tongue4:

no dalej wytrzymuje... :decayed:

poprostu jestem fajny... :kox:

czołem fajfun :tongue4:

:siema: stan

he jestem fajny dobre :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:30_________________________________________________

Miszce ktoś odmówił z D do P :decayed:

:gwizdanie:

pewnie kolega z toyoty sie obrazil

:decayed:

i tak się nie przyzna :>

:decayed:
Opublikowano

i jak tam stanley dalej do tych jeździsz czy już ci otworzyli świętochłowice?[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:30_________________________________________________

cudny dzień... bo po pracy i się kończy i w ogóle... :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________

no i jak tam samotna herbatka smakuje :gwizdanie: :decayed:

jaka samotna we dwójkę to już nie samotna... :decayed:

no nie mow ze magda jeszcze z toba jest jeszcze nie dala sobie spokoj :tongue4:

no dalej wytrzymuje... :decayed:

poprostu jestem fajny... :kox:

czołem fajfun :tongue4:

:siema: stan

he jestem fajny dobre :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:30_________________________________________________

Miszce ktoś odmówił z D do P :decayed:

:gwizdanie:

pewnie kolega z toyoty sie obrazil

:decayed:

i tak się nie przyzna :>

:decayed:

jak bym nie był to byś ze mną nie rozmawiał a Magda by ze mną nie wytrzymała... :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:31_________________________________________________no i wszystko jasne... :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:31_________________________________________________pucek a tyś już się zabrał za auto...? :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:32_________________________________________________ej i czemu teraz tak cicho... ;)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:33_________________________________________________a idziemy na impreze do czeko w środę? ;)

bo w czwartek wolne :cool1:

Opublikowano

:hi:

dramat ku***a dramat :wallbash: co za dzień :banan3:

cos znowu narobil najebales sie :tongue4:

no

Miszce ktoś odmówił z D do P :decayed:

zgadłeś :confused4:

:hi:

dramat ku***a dramat :wallbash: co za dzień :banan3:

cos znowu narobil najebales sie :tongue4:

nie Miszka dzisiaj pobił rekord sprzedaży w city... :polew:

jak już to Citi :tongue4:

Miszce ktoś odmówił z D do P :decayed:

:gwizdanie:

pewnie kolega z toyoty sie obrazil

heh kolega z Toyoty jest moim przełożonym............wielkrotnie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a idziemy na impreze do czeko w środę? ;)

bo w czwartek wolne :cool1:

jak bedzie kasa to moge isc :kox:

Opublikowano

zabrałem się, ale porozkręcałem to co rozwalone, posortowałem, zrobiłem spis, wymieniłem z tyłu wahacz, posprzątałem garaż, no i czekam na kasę bo konto puste :decayed:

może w piątek uda mi się dojechać na spota już APU :>

Opublikowano

miszka tys sie mamie udal :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.