Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co Was tu tak dużo!? :naughty: Jeszcze 10-15 minut i po robocie na tydzień... :kox: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miszka tys sie mamie udal :tongue4:

:kox::jerk:

Opublikowano

miszka tys sie mamie udal :tongue4:

:kox::jerk:

:polew: :polew:
Opublikowano

Co Was tu tak dużo!? :naughty:

wlasnie przeniesmy sie troche na gliwickie ponabijac posty :gwizdanie:

Opublikowano

Co Was tu tak dużo!? :naughty:

wlasnie przeniesmy sie troche na gliwickie ponabijac posty :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

a idziemy na impreze do czeko w środę? ;)

bo w czwartek wolne :cool1:

jak bedzie kasa to moge isc :kox:

no i to lubię... :decayed:

zabrałem się, ale porozkręcałem to co rozwalone, posortowałem, zrobiłem spis, wymieniłem z tyłu wahacz, posprzątałem garaż, no i czekam na kasę bo konto puste :decayed:

może w piątek uda mi się dojechać na spota już APU :>

no to dobrze że się za to zabrałeś... a z ubezpieczeniem poszło wszystko ok...?

miszka tys sie mamie udal :tongue4:

:kox::jerk:

:polew: nie ma jak to obszerna odpowiedź... :polew:

Co Was tu tak dużo!? :naughty:

wlasnie przeniesmy sie troche na gliwickie ponabijac posty :gwizdanie:

nie rób tu propagandy... :tongue4:

Opublikowano

Seski, no czekam na pisemko i na kasę :wink4:

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

Opublikowano

Seski, no czekam na pisemko i na kasę :wink4:

My też czekamy bo wtedy idziemy na imprezę - Pucek stawia... :kox:
Opublikowano

Seski, no czekam na pisemko i na kasę :wink4:

My też czekamy bo wtedy idziemy na imprezę - Pucek stawia... :kox:

walnąłeś się w głowę? :polew:

Opublikowano

Seski, no czekam na pisemko i na kasę :wink4:

My też czekamy bo wtedy idziemy na imprezę - Pucek stawia... :kox:

walnąłeś się w głowę? :polew:

:no:

:decayed:

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

to się przylansujecie :polew:

czekolada - nic nadzwyczajnego, raz byłem i była zadyma :polew:

Opublikowano

Seski, no czekam na pisemko i na kasę :wink4:

no to gitara... :naughty:

a tata już się otrząsł po tym jak poczuł moc APU... :decayed:

Seski, no czekam na pisemko i na kasę :wink4:

My też czekamy bo wtedy idziemy na imprezę - Pucek stawia... :kox:

no tak stawia bo zarobi na to i w ogóle jak nie to pogadamy inaczej i my napiszemy pisemko... :evil:

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

to się przylansujecie :polew:

czekolada - nic nadzwyczajnego, raz byłem i była zadyma :polew:

:naughty: :naughty:
Opublikowano
:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:
Opublikowano

Seski, no czekam na pisemko i na kasę :wink4:

no to gitara... :naughty:

a tata już się otrząsł po tym jak poczuł moc APU... :decayed:

Seski, no czekam na pisemko i na kasę :wink4:

My też czekamy bo wtedy idziemy na imprezę - Pucek stawia... :kox:

no tak stawia bo zarobi na to i w ogóle jak nie to pogadamy inaczej i my napiszemy pisemko... :evil:

:kox:

Lecę po robocie na jkieś piwko... :hi:

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

to się przylansujecie :polew:

czekolada - nic nadzwyczajnego, raz byłem i była zadyma :polew:

kaski nie bedzie to moze przezyje :decayed:

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

no dokładnie... :decayed:

a my idziemy w środę do czekolady więc rezerwować sobie czas (ty i Monika)

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

Opublikowano

Seski, Ty zaś niewyżyty ? :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.