Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jejku jejku nie zrozumieliście żaluzji...

zrozumieli napewno ale droczą sie :decayed:

nie sądzę żeby zrozumieli...

oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jejku jejku nie zrozumieliście żaluzji...

zrozumieli napewno ale droczą sie :decayed:

nie sądzę żeby zrozumieli...

oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie:

Spryski zamontowane tylko nie mam kiedy podłączyć :wallbash:
Opublikowano
jejku jejku nie zrozumieliście żaluzji...

zrozumieli napewno ale droczą sie :decayed:

nie sądzę żeby zrozumieli...

oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie:

Spryski zamontowane tylko nie mam kiedy podłączyć :wallbash:

a podpis...? :mysli:

Opublikowano
jejku jejku nie zrozumieliście żaluzji...

zrozumieli napewno ale droczą sie :decayed:

nie sądzę żeby zrozumieli...

oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie:

Spryski zamontowane tylko nie mam kiedy podłączyć :wallbash:

a podpis...? :mysli:

Ten duży zbiornik nie pasuję a pompki spryskiwaczy mam dojście do nowych orginalnych :naughty:
Opublikowano
jejku jejku nie zrozumieliście żaluzji...

zrozumieli napewno ale droczą sie :decayed:

nie sądzę żeby zrozumieli...

oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie:

Spryski zamontowane tylko nie mam kiedy podłączyć :wallbash:

a podpis...? :mysli:

Ten duży zbiornik nie pasuję a pompki spryskiwaczy mam dojście do nowych orginalnych :naughty:

aha[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:27_________________________________________________dobra ja się zbieram... :wink4:

to miłych snów wam życzę...

i grzeczni bądźcie... :decayed:

:hi:

Opublikowano

Seski :hi:

Opublikowano

ja też się powoli zbieram, może jeszcze będę później :hi:

Opublikowano

miał być tylko spokojny wypad z rodzinką do rodzinki :polew:

k**wa ale mam banie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

rakija pozamiatała :naughty:

Kanar, w tym roku laski na mayday były...no może z 30 razy się zakochałem, reszta to zjebane solary, o blond włosach :)

Opublikowano

miał być tylko spokojny wypad z rodzinką do rodzinki :polew:

ku***a ale mam banie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

rakija pozamiatała :naughty:

Kanar, w tym roku laski na mayday były...no może z 30 razy się zakochałem, reszta to zjebane solary, o blond włosach :)

Pucek :good: :good: :good: :good: :good: :good:

i co? bedzie co z tego? :decayed:

Opublikowano

no co Ty

nie ma czasu na d*py :decayed:

jak nie kopalnia to znowu A4 klub i pijaństwo :gwizdanie:

Ps. w sobotę w onyxie gra Mr X :rolleyes:

Opublikowano

no ja... tym bardziej teraz potrzebujesz czas zeby furke poskladac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

eee no ze 30 razy to i tak było warto :naughty: jeśli liczyć do tego upojenie alkoholowe to z 10 musiało być naprawde konkret :kox:

taaaa w sobote Mr.X a ja znów w robocie.. niech mnie ktoś zastrzeli :wallbash:

Opublikowano

eee no ze 30 razy to i tak było warto :naughty: jeśli liczyć do tego upojenie alkoholowe to z 10 musiało być naprawde konkret :kox:

taaaa w sobote Mr.X a ja znów w robocie.. niech mnie ktoś zastrzeli :wallbash:

Mr X już nie potrafi tak fajnie zagrać jak 5 lat temu :kwasny:

ale można się zabawić, niestety piwo było tak słabe że po wypiciu sześciu nic nie czułem

Opublikowano
  • Autor

Ps. w sobotę w onyxie gra Mr X :rolleyes:

czyli jak kumulacja to na całego :gwizdanie: urodziny kumpla , impreza a4-klub , mr.X w onyxie :P coś jeszcze jest fajnego w sobote ?
Opublikowano

Ps. w sobotę w onyxie gra Mr X :rolleyes:

czyli jak kumulacja to na całego :gwizdanie: urodziny kumpla , impreza a4-klub , mr.X w onyxie :P coś jeszcze jest fajnego w sobote ?

dni otwarte w Queens w Gliwicach :gwizdanie:

Opublikowano

czas do wyrka :decayed:

Opublikowano

Ps. w sobotę w onyxie gra Mr X :rolleyes:

czyli jak kumulacja to na całego :gwizdanie: urodziny kumpla , impreza a4-klub , mr.X w onyxie :P coś jeszcze jest fajnego w sobote ?

dni otwarte w Queens w Gliwicach :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ps. w sobotę w onyxie gra Mr X :rolleyes:

czyli jak kumulacja to na całego :gwizdanie: urodziny kumpla , impreza a4-klub , mr.X w onyxie :P coś jeszcze jest fajnego w sobote ?

dni otwarte w Queens w Gliwicach :gwizdanie:

to już wiem co robie w sobote :decayed:
Opublikowano

czas do wyrka :decayed:

ja tez sie zbieram panioeowie :hi:

Opublikowano

że niby za friiiiiiiiii :blink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.