Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po Pet Duo :decayed:

czyli o 7 z sali, a ze spodka jakoś 20 po :rolleyes:

Pet Duo dali radę... :kox:
Opublikowano

Basia, jak szliśmy koło żabki to psy spisywały 2 kolesi za piwko :polew:

czyli PATOLOGIA :decayed:

ale akcja na terenie imprezy, idę sobie z kumplem a młodziak taki w dresie do mnie "tabletkę potrzebuję" i tak na głos do wszystkich :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 12:44_________________________________________________

po Pet Duo :decayed:

czyli o 7 z sali, a ze spodka jakoś 20 po :rolleyes:

Pet Duo dali radę... :kox:

jakoś Cie tam nie widziałem :decayed:

dzieciaku sanrajsu :>

Opublikowano

Pucek, a to Ty tak śpiewałeś u nas pod oknami o 6:00? :mysli:

Opublikowano

Pucek, a to Ty tak śpiewałeś u nas pod oknami o 6:00? :mysli:

o 6 to zemnie się lało na sali :kox:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 12:47_________________________________________________ale zostawiłem Wam wiadomość na przedniej szybie :naughty:

Opublikowano

Pucek, a to Ty tak śpiewałeś u nas pod oknami o 6:00? :mysli:

o 6 to zemnie się lało na sali :kox:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 12:47_________________________________________________ale zostawiłem Wam wiadomość na przedniej szybie :naughty:

to chyba nie nam :gwizdanie:

Opublikowano

ale akcja na terenie imprezy, idę sobie z kumplem a młodziak taki w dresie do mnie "tabletkę potrzebuję" i tak na głos do wszystkich :gwizdanie

No to musiał być mocno zdesperowany... :polew: :polew: :polew:

po Pet Duo :decayed:

czyli o 7 z sali, a ze spodka jakoś 20 po :rolleyes:

Pet Duo dali radę... :kox:

jakoś Cie tam nie widziałem :decayed:

dzieciaku sanrajsu :>

Tyś jest hardcorem! :wink4: Ja byłem wszędzie... :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Wam :decayed:

pewnie Ty jechałaś bo zaparkowałaś koło śmietnika na całej długości chodnika :polew:

Ps. jak będzie rosa to zobaczycie :)

Opublikowano

Pucek to był radiowóz :wallbash::decayed:

Opublikowano

UWAGA !!!

nowe info w pierwszym poście tematu imprezy.

Zmiana ceny pobytu !!!

Są jeszcze miejsca - ale musi się nazbierać kpl. do domku

Kto chce to niech się zapisuje ( PW do mnie )

Opublikowano

hardcoru było mało, za to dużo schranzu :kox:

Pucek to był radiowóz :wallbash::decayed:

radiowóz to mnie prawie przejechał jak przechodziłem przez drogę bez pasów :polew:

Opublikowano

hardcoru było mało, za to dużo schranzu :kox:

Pucek to był radiowóz :wallbash::decayed:

radiowóz to mnie prawie przejechał jak przechodziłem przez drogę bez pasów :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobre żeby robić lekkie przejścia z paru źródeł :)

Akjam, dużo nie brakło i byśmy dostali mandacik za to przejście, bo 50 metrów dalej było podziemne przejście :polew:

tak to jest jak przyjedzie człowiek z Rybnika :decayed:

Opublikowano

dobre żeby robić lekkie przejścia z paru źródeł :)

Akjam, dużo nie brakło i byśmy dostali mandacik za to przejście, bo 50 metrów dalej było podziemne przejście :polew:

tak to jest jak przyjedzie człowiek z Rybnika :decayed:

:naughty: Tam co drugi przechodził przez drogę w miejscu niedozwolonym... :gwizdanie:
Opublikowano

Keżor, badaj ten bit :polew:

od 1:50

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Cześć Maksymilianie rezaczu :hi:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, badaj ten bit :polew:

od 1:50

no nie wiem :gwizdanie:
Opublikowano

Pucek ty się śmiej :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.