Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poważnie :)

a na serio, mam zamiar pić, ale mało :decayed:

A co masz zamiar kogos upic a sam być trzexwy żeby wykorzystać... ???? :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no, jadę nie swoim autem w nie swoich terenach, nie chciał bym stracić prawka :disgust:

Opublikowano

nie no, jadę nie swoim autem w nie swoich terenach, nie chciał bym stracić prawka :disgust:

Spoko spoko ja juz tam swoje wiem.. :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no, jadę nie swoim autem w nie swoich terenach, nie chciał bym stracić prawka :disgust:

Spoko spoko ja juz tam swoje wiem.. :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

nie no, jadę nie swoim autem w nie swoich terenach, nie chciał bym stracić prawka :disgust:

To lepiej jak nie swoim. Ja też nie jadę swoim :decayed:
Opublikowano

nie no, jadę nie swoim autem w nie swoich terenach, nie chciał bym stracić prawka :disgust:

i w tym miejscu niskie uklony dla pucka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:decayed:

Opublikowano

pierd*licie hipolicie, jutro będzie MASAKRA :kox:

Opublikowano

i po pracy :decayed:

ale puste drogi o tej godzinie :gwizdanie: można było sobie pozapiepszać troszku :evil:

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

ale miałem dzisiaj przygode...

dzwoni znajomy że jego świeżo zakupiona Laguna II nie chce odpalić no to jazda do Krakowa pod Hotel Cracovii, zajeżdżam okazuje sie, że auto całe zapowietrzone przed filtrem a w zbiorniku z 10 L jeszcze... odpowietrzyłem gruszką taką jak w polonezie :decayed: odpalił i jazda do domu... wpadam do Olkusza ze 140 a tu wyskakuje mi pies.. hampel postawiło bokiem a pies sobie usiadł na moim pasie, dobrze, że odskoczyłem...dalej w Strzemieszycach kolesiowi wyskoczył dzik przed starego Peugota 205 chyba, jak mu pierdyknął to łeb dzika był wbity w blok silnika.... nieźle takie bydle sobie musi ważyć... na 15" audica spaliła 11 l gazu :decayed: :decayed:

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

ale miałem dzisiaj przygode...

dzwoni znajomy że jego świeżo zakupiona Laguna II nie chce odpalić no to jazda do Krakowa pod Hotel Cracovii, zajeżdżam okazuje sie, że auto całe zapowietrzone przed filtrem a w zbiorniku z 10 L jeszcze... odpowietrzyłem gruszką taką jak w polonezie :decayed: odpalił i jazda do domu... wpadam do Olkusza ze 140 a tu wyskakuje mi pies.. hampel postawiło bokiem a pies sobie usiadł na moim pasie, dobrze, że odskoczyłem...dalej w Strzemieszycach kolesiowi wyskoczył dzik przed starego Peugota 205 chyba, jak mu pierdyknął to łeb dzika był wbity w blok silnika.... nieźle takie bydle sobie musi ważyć... na 15" audica spaliła 11 l gazu :decayed: :decayed:

o co kaman :mysli:

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

ale miałem dzisiaj przygode...

dzwoni znajomy że jego świeżo zakupiona Laguna II nie chce odpalić no to jazda do Krakowa pod Hotel Cracovii, zajeżdżam okazuje sie, że auto całe zapowietrzone przed filtrem a w zbiorniku z 10 L jeszcze... odpowietrzyłem gruszką taką jak w polonezie :decayed: odpalił i jazda do domu... wpadam do Olkusza ze 140 a tu wyskakuje mi pies.. hampel postawiło bokiem a pies sobie usiadł na moim pasie, dobrze, że odskoczyłem...dalej w Strzemieszycach kolesiowi wyskoczył dzik przed starego Peugota 205 chyba, jak mu pierdyknął to łeb dzika był wbity w blok silnika.... nieźle takie bydle sobie musi ważyć... na 15" audica spaliła 11 l gazu :decayed: :decayed:

o co kaman :mysli:

opowiadam swój życiorys :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:siema::decayed:

Opublikowano

:hi:

i zapierdzielam do roboty

Opublikowano
:siema: w dzien imprezy :kox:
Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie no, jadę nie swoim autem w nie swoich terenach, nie chciał bym stracić prawka :disgust:

ja niestety dokładnie to samo... :confused4:
Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

joł z rana

:hi:

i zapierdzielam do roboty

:nabijasie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.