Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Andrzeje

wlasnie chodzi o to ze tu nie ma zadnego andrzeja ale na rybniku sa cza ich bedzie wkoncu odwiedzic :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Andrzeje

wlasnie chodzi o to ze tu nie ma zadnego anrzeja ale na rybniku sa cza ich bedzie wkoncu odwiedzic :kox:

:naughty:

Opublikowano

:hi: Andrzeje

wlasnie chodzi o to ze tu nie ma zadnego andrzeja ale na rybniku sa cza ich bedzie wkoncu odwiedzic :kox:

stanley jest też na "A" :polew: :polew: :polew: to prawie

:>

Opublikowano

:hi: Andrzeje

wlasnie chodzi o to ze tu nie ma zadnego andrzeja ale na rybniku sa cza ich bedzie wkoncu odwiedzic :kox:

stanley jest też na "A" :polew: :polew: :polew: to prawie

:>

stanley jest na "S" :tongue4:

Opublikowano

:hi: Andrzeje

wlasnie chodzi o to ze tu nie ma zadnego andrzeja ale na rybniku sa cza ich bedzie wkoncu odwiedzic :kox:

stanley jest też na "A" :polew: :polew: :polew: to prawie

:>

stanley jest na "S" :tongue4:

:naughty:
Opublikowano

Witka, ja dotarłem właśnie do Sosnowca...widze, że spot pechowy....

ja musiałem skoczyć za Lublin w trase ale przy okazji odebrałem zamówione graty :kox: :kox:

zdjcie0106v.th.jpg

i tak dzisiaj w końcu posprzątałem w aucie porządnie odkąd je mam..

zdjcie0107o.th.jpg

Opublikowano

Witka, ja dotarłem właśnie do Sosnowca...widze, że spot pechowy....

ja musiałem skoczyć za Lublin w trase ale przy okazji odebrałem zamówione graty :kox: :kox:

zdjcie0106v.th.jpg

i tak dzisiaj w końcu posprzątałem w aucie porządnie odkąd je mam..

zdjcie0107o.th.jpg

ciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu l ale syf

:polew: :polew:

Opublikowano

Witka, ja dotarłem właśnie do Sosnowca...widze, że spot pechowy....

ja musiałem skoczyć za Lublin w trase ale przy okazji odebrałem zamówione graty :kox: :kox:

zdjcie0106v.th.jpg

i tak dzisiaj w końcu posprzątałem w aucie porządnie odkąd je mam..

zdjcie0107o.th.jpg

foteliki wporzowe zobaczymy jak bedzie docelowo wygladac :naughty:

Opublikowano

Witka, ja dotarłem właśnie do Sosnowca...widze, że spot pechowy....

ja musiałem skoczyć za Lublin w trase ale przy okazji odebrałem zamówione graty :kox: :kox:

zdjcie0106v.th.jpg

i tak dzisiaj w końcu posprzątałem w aucie porządnie odkąd je mam..

zdjcie0107o.th.jpg

ciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu l ale syf

:polew: :polew:

pojaw sie na spocie to ci nasram w aucie to zobaczysz syf :decayed:

Opublikowano

Witka, ja dotarłem właśnie do Sosnowca...widze, że spot pechowy....

ja musiałem skoczyć za Lublin w trase ale przy okazji odebrałem zamówione graty :kox: :kox:

zdjcie0106v.th.jpg

i tak dzisiaj w końcu posprzątałem w aucie porządnie odkąd je mam..

zdjcie0107o.th.jpg

ciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu l ale syf

:polew: :polew:

pojaw sie na spocie to ci nasram w aucie to zobaczysz syf :decayed:

beeeeeeeeeeeeeeeeeeeezczelny :cool1:
Opublikowano

Witka, ja dotarłem właśnie do Sosnowca...widze, że spot pechowy....

ja musiałem skoczyć za Lublin w trase ale przy okazji odebrałem zamówione graty :kox: :kox:

zdjcie0106v.th.jpg

i tak dzisiaj w końcu posprzątałem w aucie porządnie odkąd je mam..

zdjcie0107o.th.jpg

foteliki wporzowe zobaczymy jak bedzie docelowo wygladac :naughty:

kolega z forum co byłem po te tajle to miał chyba 3 b5 rozebrane... części jak kartofli na targu w będzinie.... :decayed: :decayed:

Opublikowano

Talib fajowe stołki :kox:

Opublikowano

Talib fajowe stołki :kox:

półskóra ...szkoda, że nie kubeł ale nie można mieć wszystkiego..

jedynie mam problem bo te boczki co są pod pasami koło tylniej kanapy mają inny kształt... a chce te nowe bo są też skórzane... chyba jutro bede przekladam skóre na moje stare..są tylko na zszywki tapicerskie mocowane..

kumplowi 1be też w super stanie przytargalem..

Opublikowano

dobranoc panowie :przebiegly:

Opublikowano

dobranoc panowie :przebiegly:

co to stasiu juz do wyrka :cool1:

Opublikowano

dobranoc panowie :przebiegly:

co to stasiu juz do wyrka :cool1:

jeszcze nie :gwizdanie:

Opublikowano

dobranoc panowie :przebiegly:

co to stasiu juz do wyrka :cool1:

jeszcze nie :gwizdanie:

Jakieś plany... :naughty:
Opublikowano

dobranoc panowie :przebiegly:

co to stasiu juz do wyrka :cool1:

jeszcze nie :gwizdanie:

Jakieś plany... :naughty:

no jeszcze pytasz........ :gwizdanie:

:sexinbed:

Opublikowano

:hi: Andrzeje

wlasnie chodzi o to ze tu nie ma zadnego andrzeja ale na rybniku sa cza ich bedzie wkoncu odwiedzic :kox:

Diman to teraz będziesz miał motywację :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.