Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ty miszka dzisiaj nie pracujesz? :P

no właśnie nie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka z rana jak wstałem :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: dobry z rana
Opublikowano

niezły klip :)

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=24080[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 11:59_________________________________________________

image.jpg

:polew:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 12:26_________________________________________________

z chęcią bym takim po śmigał :kox:

nom sezon 2010 był :kox:

w każdym wyścigu się działoooo :decayed:

Opublikowano

image.jpg

:polew:

hmm przecież wy też macie taka sama klamke :shocked:

:polew:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 12:43_________________________________________________

nom sezon 2010 był :kox:

w każdym wyścigu się działoooo :decayed:

nie oglądałem wszystkich ale nieźle śmigali :good: :good: :good:
Opublikowano

o jakim śmiganiu gadacie? ;)

Opublikowano

o jakim śmiganiu gadacie? ;)

jak jakim :sexinbed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:31_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

o jakim śmiganiu gadacie? ;)

jak jakim :sexinbed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:31_________________________________________________ :polew:

a to się śmigajcie dalej... :kox:

ja odpocznę... :decayed:

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

hello :hi:

:hi:

i spadam na obiadek :gicior:

Opublikowano

hello :hi:

:hi:

i spadam na obiadek :gicior:

smacznego :wink4:

Opublikowano

hello :hi:

:hi:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:41_________________________________________________

hello :hi:

:hi:

i spadam na obiadek :gicior:

u mnie też już się robi, no to pssyt Pilsner Urquel do obiadku na smaczek :decayed:

Opublikowano

hello :hi:

:hi:

i jak tam nowe padło? ;)[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:43_________________________________________________

hello :hi:

:hi:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:41_________________________________________________

hello :hi:

:hi:

i spadam na obiadek :gicior:

u mnie też już się robi, no to pssyt Pilsner Urquel do obiadku na smaczek :decayed:

a potem brzuszek rośnie... :gwizdanie:

Opublikowano

hello :hi:

:hi:

i jak tam nowe padło? ;)[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:43_________________________________________________

hello :hi:

:hi:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:41_________________________________________________

hello :hi:

:hi:

i spadam na obiadek :gicior:

u mnie też już się robi, no to pssyt Pilsner Urquel do obiadku na smaczek :decayed:

a potem brzuszek rośnie... :gwizdanie:

?

Opublikowano

hello :hi:

:hi:

i jak tam nowe padło? ;)

hehe

no powiem Wam ze tak ekonomicznego auta nigdy nie mialem :naughty:

nawet passat 1.9TDI 130 wiecej palil :kox:

znaczy wiecej na paliwo przeznaczalem :decayed::polew: :polew: :polew:

nic nie wiadomo mechanik sie nim przejechal i powiedzial ze musi to rozkrecic i sprawdzic .. no i tak czeka juz od wtorku u niego ;(

Opublikowano

hello :hi:

:hi:

i jak tam nowe padło? ;)[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:43_________________________________________________

hello :hi:

:hi:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:41_________________________________________________

hello :hi:

:hi:

i spadam na obiadek :gicior:

u mnie też już się robi, no to pssyt Pilsner Urquel do obiadku na smaczek :decayed:

a potem brzuszek rośnie... :gwizdanie:

?

:polew:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:51_________________________________________________

hello :hi:

:hi:

i jak tam nowe padło? ;)

hehe

no powiem Wam ze tak ekonomicznego auta nigdy nie mialem :naughty:

nawet passat 1.9TDI 130 wiecej palil :kox:

znaczy wiecej na paliwo przeznaczalem :decayed::polew: :polew: :polew:

nic nie wiadomo mechanik sie nim przejechal i powiedzial ze musi to rozkrecic i sprawdzic .. no i tak czeka juz od wtorku u niego ;(

czekaj czekaj...

nie rozumiem o jakie spalenie ci chodzi oleju...? :blink:

chyba nie powiesz mi że wychodzi cię 2.0T taniej przejchać 100km niż 1,9 TDI... :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.