Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinno ruszyć. Tu masz wymagania:

Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed Hot Pursuit:

System operacyjny: Windows® XP SP 3 (32 lub 64 bitowy) / Windows Vista® (32 lub 64 bitowy) / Windows 7® (32 lub 64 bitowy)

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ lub AMD Athlon X2 64 2.4GHZ

RAM: 1.5 GB Windows® XP lub 2 GB Windows Vista® - Windows 7®

Napęd: DVD-ROM, 8 speed

HDD: 6.5 GB

Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0 i Shader Model 3.0 oraz z 256 MB pamięci

Obsługiwane karty graficzne: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 lub NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200

Karta muzyczna: kompatybilna z DirectX 9.0

Sieć: od dwóch do ośmiu graczy, łącze o szybkości 512 Kbps

:good:

spełniam wymogi i mi nie działa :wallbash:

Może masz jakiegoś robaka, co ci system spowalnia :gwizdanie:

Zobacz se w menadżerze zadań ile pamięci i ile procka używa system jak nic kompletnie nie robisz i wszystko jest powyłączane :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powinno ruszyć. Tu masz wymagania:

Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed Hot Pursuit:

System operacyjny: Windows® XP SP 3 (32 lub 64 bitowy) / Windows Vista® (32 lub 64 bitowy) / Windows 7® (32 lub 64 bitowy)

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ lub AMD Athlon X2 64 2.4GHZ

RAM: 1.5 GB Windows® XP lub 2 GB Windows Vista® - Windows 7®

Napęd: DVD-ROM, 8 speed

HDD: 6.5 GB

Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0 i Shader Model 3.0 oraz z 256 MB pamięci

Obsługiwane karty graficzne: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 lub NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200

Karta muzyczna: kompatybilna z DirectX 9.0

Sieć: od dwóch do ośmiu graczy, łącze o szybkości 512 Kbps

:good:

spełniam wymogi i mi nie działa :wallbash:

Może masz jakiegoś robaka, co ci system spowalnia :gwizdanie:

Zobacz se w menadżerze zadań ile pamięci i ile procka używa system jak nic kompletnie nie robisz i wszystko jest powyłączane :wink4:

DOkładnie. :good:
Opublikowano

wielka k**wa kupa, kompy sa pojebane - to wiedziałem od zawsze :wallbash:

Opublikowano

bo do grania są konsole :decayed:

tylko trzeba mieć nie przerobioną na pirata :polew:

niestety mam starą wersję przeróbki i nie łapie mi nowej gry, muszę dzisiaj podjechać do kolesia z Żor na wgranie nowego softa, oczywiście 50 zł muszę dać, ale znowu będę mógł śmigać w najnowsze gierki

czyli granie w NFS wyjdzie mnie 169zł gra + 50 zł przeróbka + 10 zł gaz :polew:

Opublikowano

Zobacz se w menadżerze zadań ile pamięci i ile procka używa system jak nic kompletnie nie robisz i wszystko jest powyłączane :wink4:

procek 0%

ram 618mb :mysli:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 00:03_________________________________________________

czyli granie w NFS wyjdzie mnie 169zł gra + 50 zł przeróbka + 10 zł gaz :polew:

a co se sam gry nie umisz ściągnąć ?

i po h*j masz placic za przeróbke żeby kupować gry?? :shocked:

Opublikowano

bo do grania są konsole :decayed:

tylko trzeba mieć nie przerobioną na pirata :polew:

niestety mam starą wersję przeróbki i nie łapie mi nowej gry, muszę dzisiaj podjechać do kolesia z Żor na wgranie nowego softa, oczywiście 50 zł muszę dać, ale znowu będę mógł śmigać w najnowsze gierki

czyli granie w NFS wyjdzie mnie 169zł gra + 50 zł przeróbka + 10 zł gaz :polew:

miałem qr** nie wydawać na laptoka 2500, tylko 1500 na laptok, a 1000 na konsole :rolleyes:

Opublikowano

bo do grania są konsole :decayed:

:gwizdanie: :good:
Opublikowano

Kędzior, kiedyś przerobiłem, a teraz nie chce mi się ściągać gier :decayed:

zresztą nie po to jebie niedziele żeby się szczypać, pogram miesiąc i sprzedam na allegro :wink4:

Opublikowano

bo do grania są konsole :decayed:

tylko trzeba mieć nie przerobioną na pirata :polew:

niestety mam starą wersję przeróbki i nie łapie mi nowej gry, muszę dzisiaj podjechać do kolesia z Żor na wgranie nowego softa, oczywiście 50 zł muszę dać, ale znowu będę mógł śmigać w najnowsze gierki

czyli granie w NFS wyjdzie mnie 169zł gra + 50 zł przeróbka + 10 zł gaz :polew:

miałem q***wa nie wydawać na laptoka 2500, tylko 1500 na laptok, a 1000 na konsole :rolleyes:

niech zgadne kto cię namówił na wydanie całości na lapa :gwizdanie:
Opublikowano

B _ _ _ A :polew:

Opublikowano

B _ _ _ A :polew:

hehehe :polew: dobreee :good:
Opublikowano

a na poważnie, ja dostałem xboxa od byłej na święta, mam go 2 lata, przerobiłem od razu po kupnie bo miałem kolegi który bawił się w nagrywanie gier, potem kupił pleja i dojście się skończyło :disgust:

więc postanowiłem kupić ori :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, ja lecę w coś zagrać i do wyra bo muszę wcześnie wstać. :wink4:

:hi:

Opublikowano

ja to wszystko pie*dolę, kompy, konsole, gry

Wolę się na*ebać :decayed:

Wyluzuję się, bez stresu, bez nerwów.... w ogóle same plusy :naughty:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 00:20_________________________________________________i przez tego kompa znowu cisnienie 200... juz mi w tym sosnowcu klienci podnoszą do 240

Jutro to chyba biorę kija albo kawałek rury do roboty, jak jebnę to będa o mnie w teleexpresie mówić :gwizdanie:

Opublikowano

w teleexpresie :polew:

Opublikowano

spadam spać, jutro znowu na 14 do roboty i trzeba przetrzymać te 6h do 20 :cool1:

Opublikowano

ja też powoli się zbieram, idę zrobić herbatkę i trzeba jechać do roboty :rolleyes:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:55_________________________________________________

bo do grania są konsole :decayed:

tylko trzeba mieć nie przerobioną na pirata :polew:

niestety mam starą wersję przeróbki i nie łapie mi nowej gry, muszę dzisiaj podjechać do kolesia z Żor na wgranie nowego softa, oczywiście 50 zł muszę dać, ale znowu będę mógł śmigać w najnowsze gierki

czyli granie w NFS wyjdzie mnie 169zł gra + 50 zł przeróbka + 10 zł gaz :polew:

miałem q***wa nie wydawać na laptoka 2500, tylko 1500 na laptok, a 1000 na konsole :rolleyes:

niech zgadne kto cię namówił na wydanie całości na lapa :gwizdanie:

:chytry:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:56_________________________________________________

B _ _ _ A :polew:

:bicz3:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:55_________________________________________________

bo do grania są konsole :decayed:

tylko trzeba mieć nie przerobioną na pirata :polew:

niestety mam starą wersję przeróbki i nie łapie mi nowej gry, muszę dzisiaj podjechać do kolesia z Żor na wgranie nowego softa, oczywiście 50 zł muszę dać, ale znowu będę mógł śmigać w najnowsze gierki

czyli granie w NFS wyjdzie mnie 169zł gra + 50 zł przeróbka + 10 zł gaz :polew:

miałem q***wa nie wydawać na laptoka 2500, tylko 1500 na laptok, a 1000 na konsole :rolleyes:

niech zgadne kto cię namówił na wydanie całości na lapa :gwizdanie:

:chytry:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:56_________________________________________________

B _ _ _ A :polew:

:bicz3:

:>

Basiu cos nie protestujesz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.