Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po pracy. Parkin pod realem zaliczony :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

Kiedy upalamy 2,8 :kox: :kox: :quattro::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po pracy. Parkin pod realem zaliczony :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

Kiedy upalamy 2,8 :kox: :kox: :quattro::decayed:

to nie jest auto do wygłupów :decayed:
Opublikowano

:hi: po pracy. Parkin pod realem zaliczony :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

Kiedy upalamy 2,8 :kox: :kox: :quattro::decayed:

to nie jest auto do wygłupów :decayed:

tak trzymaj Kędzior, zemnie się śmiali że nie mam 200ps więc nikt nie dostanie APU do upalania :decayed:

Opublikowano

tak trzymaj Kędzior, zemnie się śmiali że nie mam 200ps więc nikt nie dostanie APU do upalania :decayed:

mi też niedasz? :naughty:
Opublikowano

tak trzymaj Kędzior, zemnie się śmiali że nie mam 200ps więc nikt nie dostanie APU do upalania :decayed:

mi też niedasz? :naughty:

Twój się zbiera lepiej, od samego dołu :disgust:

Opublikowano

tak trzymaj Kędzior, zemnie się śmiali że nie mam 200ps więc nikt nie dostanie APU do upalania :decayed:

mi też niedasz? :naughty:

zboki :tongue4::polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 21:04_________________________________________________

fajnie skręcone

te licznik to z lpg ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________ide oglądać meczyk :decayed:

Opublikowano

:hi: po pracy. Parkin pod realem zaliczony :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

Kiedy upalamy 2,8 :kox: :kox: :quattro::decayed:

to nie jest auto do wygłupów :decayed:

Yhy :gwizdanie:
Opublikowano

Witka :hi: :hi:

musze przyznać, że w Sosnowcu jest cienko jeśli chodzi o zime...

tutaj za Chrzanowem gdzie ejstem jest sajgon... pompka od sprysków zamarzła, na progach bryły lodowe twarde jak kamień..

a co do upalania, żeby Kędzior dał poupalać to musielibyś się każdy złożyć jak na karty 30 zł za 15 min każdy :D

ps. Kędzior, odebrałem dzisiaj bratu omege na dokładnie takiej instalacji na jakiej miało twoje 2.8 jeździć.... za***rdala jak na benie a ty dalej tankujesz tego potwora :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Zima :a4fan::kox:

Opublikowano

:hi:

Zima :a4fan::kox:

jutro juz na szczescie ma nie wiac i byc okolo 0*C

Opublikowano

fajnie skręcone

te licznik to z lpg ? :gwizdanie:

a ja myślałem że to jakiś nowy typ webasto :decayed:

a co do upalania, żeby Kędzior dał poupalać to musielibyś się każdy złożyć jak na karty 30 zł za 15 min każdy :D

45zł za 10min
Opublikowano

:hi:

Zima :a4fan::kox:

jutro juz na szczescie ma nie wiac i byc okolo 0*C

dziwną prognozę macie "we sosnowcu" :naughty:

Opublikowano

:hi:

Zima :a4fan::kox:

jutro juz na szczescie ma nie wiac i byc okolo 0*C

dziwną prognozę macie "we sosnowcu" :naughty:

a u ciebie w tych tamtych tychach pewnie z -30? :tongue4:
Opublikowano

:hi:

Zima :a4fan::kox:

jutro juz na szczescie ma nie wiac i byc okolo 0*C

dziwną prognozę macie "we sosnowcu" :naughty:

a u ciebie w tych tamtych tychach pewnie z -30? :tongue4:

ponoć ma 30 centów śniega spaść przez noc...

Opublikowano

W nocy niech spadnie ale w dzień już niech będzie spokój bo znowu do roboty... :disgust:

Trzymta się! :hi:

Opublikowano

najlepsze dziś trasa B-B Tychy prawy i lewy pas cały w śniegu i oba max 40 km/h scena jak z filmu katastroficznego(jutro biorę aparat do pracy :gwizdanie:)

Opublikowano
  • Autor

ludzie jeżdżą jak ciule , pewnie większość na letnich :disgust:

k**wa , jestem jedyną osobą która wyprzedzała dziś chyba :naughty: a auto ledwo jedzie przez to pęknięcie kolektora :confused4:

:decayed:

Opublikowano

ludzie jeżdżą jak ciule , pewnie większość na letnich :disgust:

ku***a , jestem jedyną osobą która wyprzedzała dziś chyba :naughty: a auto ledwo jedzie przez to pęknięcie kolektora :confused4:

:decayed:

nie jedyną, a jedną z dwóch ja też dziś pociskałem Yarisem :kox: na zjebanym ogrzewaniu :thumbdown:

cisnę w kimę :hi:

Opublikowano
  • Autor

fajnie skręcone

fajna nuta , ale auto mnie nie urzekło :P ładniejsze od Flyera jest jak dla mnie , wc**j mi sie nie podoba niesymetrycznie zamontowana rejestracja :gwizdanie: chociaż pod maską wypas wc**j :kox:
Opublikowano

ludzie jeżdżą jak ciule , pewnie większość na letnich :disgust:

ku***a , jestem jedyną osobą która wyprzedzała dziś chyba :naughty: a auto ledwo jedzie przez to pęknięcie kolektora :confused4:

:decayed:

nie jedyną, a jedną z dwóch ja też dziś pociskałem Yarisem :kox: na zjebanym ogrzewaniu :thumbdown:

cisnę w kimę :hi:

:hi: to było nas 3 :decayed:

trzeba przyznać że KIAnka se nieźle radzi.. ale i tak bym tego shitu nie kupił :thumbdown:

BTW dziś mijałem Esę z Krolem za zaparowanymi szybami :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.