Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdaję sobie sprawę że będę pracował do 55 roku życia, czyli nie 25 lat a 35 lat, tylko wtedy nie wiem kto będzie robił na dole, chyba chodząca śmierć

jakbyście robili jak się należy to by wom wągla brakło :gwizdanie:

to już kapuje dlaczego wy pół dniówki śpicie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdaję sobie sprawę że będę pracował do 55 roku życia, czyli nie 25 lat a 35 lat, tylko wtedy nie wiem kto będzie robił na dole, chyba chodząca śmierć

jakbyście robili jak się należy to by wom wągla brakło :gwizdanie:

to już kapuje dlaczego wy pół dniówki śpicie :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano
:hi: Wesołych świąt panowie i panie :wink4:
Opublikowano

ja ci dam stanley spicie cza haratac wagiel sam sie nie sypie ;) cza jebac kilofami i lopatami ! :) dzieki temu elektrowania dziala i mosz cieplo w doma a ty jeszcze mi tu jakies farazony opowidasz ! :)

Opublikowano

siema z rana jak wstałem :decayed:

christmas sucks :decayed:

:good:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:01_________________________________________________

ja ci dam stanley spicie cza haratac wagiel sam sie nie sypie ;) cza jebac kilofami i lopatami ! :) dzieki temu elektrowania dziala i mosz cieplo w doma a ty jeszcze mi tu jakies farazony opowidasz ! :)

na kopalni u Pucka jest troche inaczej, u nich można spać. a u nas się za***rdala (oczywiscie nie wszystkie oddzialy)
Opublikowano

Kędzior, pipo, idź na wydobywczy, rób to co ja i też będziesz mógł pospać :tongue4:

Opublikowano

te pany proponuję założyć nowy wątek pt: "Wydobycie węgla i praca na kopalni + i - "

:decayed:

Opublikowano

Kędzior, pipo, idź na wydobywczy, rób to co ja i też będziesz mógł pospać :tongue4:

to nie w moim stylu żeby spać w robocie ja muszę działać :kox:

te pany proponuję założyć nowy wątek pt: "Wydobycie węgla i praca na kopalni + i - "

:decayed:

:ssij::tongue4:
Opublikowano

te pany proponuję założyć nowy wątek pt: "Wydobycie węgla i praca na kopalni + i - "

:decayed:

haratacz, nie cfaniakuj :decayed:

Opublikowano

jak tam pany, o kerej macie kolacje dziś :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jak tam pany, o kerej macie kolacje dziś :cool1:

a co chcesz się wbić? :tongue4:
Opublikowano

głód..... :disgust: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:52_________________________________________________

jak tam pany, o kerej macie kolacje dziś :cool1:

a do której jest mak czynny ? :decayed:

Opublikowano

jak tam pany, o kerej macie kolacje dziś :cool1:

a co chcesz się wbić? :tongue4:

no czemu nie

Opublikowano

Mak :polew:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:55_________________________________________________Miszka, a co brakło pierogów w tesco? :polew:

Opublikowano

Mak :polew:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:55_________________________________________________Miszka, a co brakło pierogów w tesco? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

nie wódki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale poważnie, z vódką już był problem :decayed:

Opublikowano

głód..... :disgust: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:52_________________________________________________

jak tam pany, o kerej macie kolacje dziś :cool1:

a do której jest mak czynny ? :decayed:

u mnie do 22 :decayed:
Opublikowano

mam na dzisiaj 2 piwka, chyba w ciul za mało co ? :mysli:

Opublikowano

mam na dzisiaj 2 piwka, chyba w ciul za mało co ? :mysli:

przy Waszych możliwościach o 10 za mało :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.