Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może jechać nawet naszym autem, bo jedziemy pojedziemy chyba czymś większym :klamie:

jak jestes taki dobroduszny to zabieram samochod na wyjazd 09.01. :przebiegly:

gdzie jedziemy? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może jechać nawet naszym autem, bo jedziemy pojedziemy chyba czymś większym :klamie:

jak jestes taki dobroduszny to zabieram samochod na wyjazd 09.01. :przebiegly:

gdzie jedziemy? :decayed:

na targi do łodzi :wink4:

Opublikowano

talib :gwizdanie:

Opublikowano

eeee

myślałem że coś lepszego :gwizdanie:

Opublikowano

eeee

myślałem że coś lepszego :gwizdanie:

czyli że co? :cool1:

Opublikowano

talib :gwizdanie:

karwa spoko .. mam już :)

Opublikowano

talib :gwizdanie:

karwa spoko .. mam już :)

good men :yeah: bo ja dziś nie dam rady czasowo to ogarnąć :good:

Opublikowano

talib :gwizdanie:

karwa spoko .. mam już :)

good men :yeah: bo ja dziś nie dam rady czasowo to ogarnąć :good:

mam nowe źródło hurtowe prosto z NL

:kox: :kox: :kox:<-- tak będziemy wyglądać

Opublikowano

eeee

myślałem że coś lepszego :gwizdanie:

czyli że co? :cool1:

a nie wiem :rolleyes:

tak tylko...

Opublikowano

talib :gwizdanie:

karwa spoko .. mam już :)

good men :yeah: bo ja dziś nie dam rady czasowo to ogarnąć :good:

mam nowe źródło hurtowe prosto z NL

:kox: :kox: :kox:<-- tak będziemy wyglądać

ściule :tongue4:

Opublikowano

talib :gwizdanie:

karwa spoko .. mam już :)

good men :yeah: bo ja dziś nie dam rady czasowo to ogarnąć :good:

mam nowe źródło hurtowe prosto z NL

:kox: :kox: :kox:<-- tak będziemy wyglądać

ciiiiiiii :gwizdanie:

talib :gwizdanie:

karwa spoko .. mam już :)

good men :yeah: bo ja dziś nie dam rady czasowo to ogarnąć :good:

mam nowe źródło hurtowe prosto z NL

:kox: :kox: :kox:<-- tak będziemy wyglądać

ściule :tongue4:

to ty masz na imie :sick3:

Opublikowano

każdy ma jakieś hobby :polew:

Opublikowano

każdy ma jakieś hobby :polew:

audi, trawa i dobra zabawa :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

talib :gwizdanie:

karwa spoko .. mam już :)

good men :yeah: bo ja dziś nie dam rady czasowo to ogarnąć :good:

mam nowe źródło hurtowe prosto z NL

:kox: :kox: :kox:<-- tak będziemy wyglądać

ściule :tongue4:

ten co o suchym pysku zawsze jest :))[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 13:56_________________________________________________

każdy ma jakieś hobby :polew:

audi, trawa i dobra zabawa :polew: :polew: :polew:

jaka trawa, ja tam za oknem śnieg widze :decayed: :decayed:

Opublikowano

każdy ma jakieś hobby :polew:

audi, trawa i dobra zabawa :polew: :polew: :polew:

mistrz ciętej riposty :polew:

Opublikowano

talib :gwizdanie:

karwa spoko .. mam już :)

good men :yeah: bo ja dziś nie dam rady czasowo to ogarnąć :good:

mam nowe źródło hurtowe prosto z NL

:kox: :kox: :kox:<-- tak będziemy wyglądać

ściule :tongue4:

ten co o suchym pysku zawsze jest :))[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 13:56_________________________________________________

każdy ma jakieś hobby :polew:

audi, trawa i dobra zabawa :polew: :polew: :polew:

jaka trawa, ja tam za oknem śnieg widze :decayed: :decayed:

c**j może być amfa :sick3::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 14:02_________________________________________________

każdy ma jakieś hobby :polew:

audi, trawa i dobra zabawa :polew: :polew: :polew:

mistrz ciętej riposty :polew:

:embarrassed:

Opublikowano

śnieg też jest ale ja nie praktykuje ... wole ciepłe klimaty :decayed:

Opublikowano

śnieg też jest ale ja nie praktykuje ... wole ciepłe klimaty :decayed:

no baaaa :good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 14:10_________________________________________________no chyba, że ten naturalny śnieg :gwizdanie:

Opublikowano

oj wariaci... :P

jak nie malzenska klutnia i odkrywanie nowych rzeczy to zielono biale szalenstwo... :D

tu sie poprostu nie mozna nudzic... :P

Opublikowano

oj wariaci... :P

jak nie malzenska klutnia i odkrywanie nowych rzeczy to zielono biale szalenstwo... :D

tu sie poprostu nie mozna nudzic... :P

nie podlizuj sie Fajfun i tak nie dostaniesz :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.