Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Achmed - The Dead Terrorist NAPISY PL

może stara ale mnie to rozwala na twarz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Achmed - The Dead Terrorist NAPISY PL

może stara ale mnie to rozwala na twarz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nom jest dobre :good:

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

krytyk filmowy :decayed:
Opublikowano

:hi:

Achmed - The Dead Terrorist NAPISY PL

może stara ale mnie to rozwala na twarz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nom jest dobre :good:

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

krytyk filmowy :decayed:

:naughty: a co wyrazilem swoje zdanie :kox:

Opublikowano

no i po spocie, krótko, no ale byłem :wink4:

Opublikowano

no i po spocie, krótko, no ale byłem :wink4:

no i prawidłowo - co tam miałeś robić jak mnie i Dimana nie było :decayed:

Opublikowano

no i po spocie, krótko, no ale byłem :wink4:

no i prawidłowo - co tam miałeś robić jak mnie i Dimana nie było :decayed:

:polew:

Opublikowano

no i po spocie, krótko, no ale byłem :wink4:

no i prawidłowo - co tam miałeś robić jak mnie i Dimana nie było :decayed:

gdybym wiedział że cię niebędzie to bym przyjechał :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

no i po spocie, krótko, no ale byłem :wink4:

no i prawidłowo - co tam miałeś robić jak mnie i Dimana nie było :decayed:

gdybym wiedział że cię niebędzie to bym przyjechał :tongue4:

:decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:05_________________________________________________a w ogóle to dobrze , że was nie było , wkońcu mogliśmy sie z was ponapierdalać odrobine :decayed: :decayed:
Opublikowano

no i po spocie, krótko, no ale byłem :wink4:

no i prawidłowo - co tam miałeś robić jak mnie i Dimana nie było :decayed:

gdybym wiedział że cię niebędzie to bym przyjechał :tongue4:

:decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:05_________________________________________________a w ogóle to dobrze , że was nie było , wkońcu mogliśmy sie z was ponapierdalać odrobine :decayed: :decayed:

:naughty:

po spocie :hi:

keżor dzięki za randkę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

keżor dzięki za randkę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale brakowało świeczek :decayed:
Opublikowano

no i po spocie, krótko, no ale byłem :wink4:

no i prawidłowo - co tam miałeś robić jak mnie i Dimana nie było :decayed:

gdybym wiedział że cię niebędzie to bym przyjechał :tongue4:

:decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:05_________________________________________________a w ogóle to dobrze , że was nie było , wkońcu mogliśmy sie z was ponapierdalać odrobine :decayed: :decayed:

:decayed:

Opublikowano
ale łyka :polew:

a w ogóle to dobrze , że was nie było , wkońcu mogliśmy sie z was ponapierdalać odrobine :decayed: :decayed:

zaś mogliście się ponabijać z Mirona i Dimana? no nie ładnie z waszej str
Opublikowano
ciekawe jak do paszczu w jej wykonaniu wygląda :naughty::polew:

ugryzla by ci fajana i zjadla napalenica jedna :evil:

zwierze normalnie :bicz:

he dokladnie :decayed:

Opublikowano
ciekawe jak do paszczu w jej wykonaniu wygląda :naughty::polew:

ugryzla by ci fajana i zjadla napalenica jedna :evil:

zwierze normalnie :bicz:

he dokladnie :decayed:

chyba bym jej nie podał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.