Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kedzior ty masz zawsze wolny dzien... :P

niezawsze, ale jeszcze jeden dzień wolnego mam :tongue4: tylko niemam kiedy go wybrać
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: 天気の良い日
Opublikowano

kedzior ty masz zawsze wolny dzien... :P

niezawsze, ale jeszcze jeden dzień wolnego mam :tongue4: tylko niemam kiedy go wybrać

Nie wybrałeś wszystkiego do sierpnia? :mysli::wink4:

:hi: 天気の良い日

:kox:
Opublikowano

taa... jeszcze jeden dzien wolnego masz... chyba z urlopu z przyszlego roku... :D

Opublikowano

taa... jeszcze jeden dzien wolnego masz... chyba z urlopu z przyszlego roku... :D

nie :>[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:38_________________________________________________

Nie wybrałeś wszystkiego do sierpnia? :mysli::wink4:

do września, ale jak widzisz da się :decayed:
Opublikowano

nie ma to jak miec wolne troche nudy troche prac w domu i troche odpoczynku :kox:

Opublikowano

Nie wybrałeś wszystkiego do sierpnia? :mysli::wink4:

do września, ale jak widzisz da się :decayed:

:gwizdanie:

nie ma to jak miec wolne troche nudy troche prac w domu i troche odpoczynku :kox:

Ja jadę do kina z młodą. Si ja! :hi:
Opublikowano

Nie wybrałeś wszystkiego do sierpnia? :mysli::wink4:

do września, ale jak widzisz da się :decayed:

:gwizdanie:

nie ma to jak miec wolne troche nudy troche prac w domu i troche odpoczynku :kox:

Ja jadę do kina z młodą. Si ja! :hi:

a ja spadam do stolarza przyszedl czas na wlasnie prace domowe cza polki zrobic :kox: :kox:

Opublikowano

to chyba tylko ja mam lenia, aż mi głupio :nose:

Opublikowano

to chyba tylko ja mam lenia, aż mi głupio :nose:

no to zepsuj w domu cos to bedziesz mial robote :decayed:

Opublikowano

to chyba tylko ja mam lenia, aż mi głupio :nose:

hmmm... coś miałeś zrobić chyba :gwizdanie:

Opublikowano

to chyba tylko ja mam lenia, aż mi głupio :nose:

hmmm... coś miałeś zrobić chyba :gwizdanie:

he zapomnial :tongue4:

Opublikowano

to chyba tylko ja mam lenia, aż mi głupio :nose:

hmmm... coś miałeś zrobić chyba :gwizdanie:

he zapomnial :tongue4:

nie zapomniał tylko nie dostał szczegółowych wytycznych... to woli sie nie chwytać :kox:

Opublikowano

to chyba tylko ja mam lenia, aż mi głupio :nose:

hmmm... coś miałeś zrobić chyba :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

to chyba tylko ja mam lenia, aż mi głupio :nose:

hmmm... coś miałeś zrobić chyba :gwizdanie:

aha, miałem sobie kupić tą navi plus ? :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 12:14_________________________________________________Wodzuniu - wesołych po świętach :wink4:

Opublikowano

hmm to tylko ja w robocie zapier*alam...?

to pojde sobie zrobic lasanie z mikrofalowki, zjem...

i potem pozapier*alam sobie jeszcze do 15... :/[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 12:19_________________________________________________a ty stan miales cos zrobic... nie pamietasz...?

termostat miales mi wymienic... :P

a ty jak tam bulczas dzwoniles do tego serwisu?

Opublikowano

hmm to tylko ja w robocie zapier*alam...?

to pojde sobie zrobic lasanie z mikrofalowki, zjem...

i potem pozapier*alam sobie jeszcze do 15... :/[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 12:19_________________________________________________a ty stan miales cos zrobic... nie pamietasz...?

termostat miales mi wymienic... :P

a ty jak tam bulczas dzwoniles do tego serwisu?

chyba żeś się naćpał :tongue4:

Opublikowano

Witajcie :hi:

Wesołego po Świętach dla wszystkich ...

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Wesołego po Świętach dla wszystkich ...

wzajemnie :przebiegly:
Opublikowano

Pany, ZAKŁADAŁ KTOŚ DO B5 TEMPOMAT ? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.