Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie jakoś w to nie wierze dlatego to napisałem :mysli:

ide dzisiaj na 22 do pracy :evil:

no to podziwiam cie szacun bracie :notworthy: obyś tak chętnie w tym nowym roku do tej pracy chodził co w tego sylwestra :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
szkoda że z ostatnich domków nic nie zostało skręcone :(:evil:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:46_________________________________________________

no właśnie jakoś w to nie wierze dlatego to napisałem :mysli:

ide dzisiaj na 22 do pracy :evil:

no to podziwiam cie szacun bracie :notworthy: obyś tak chętnie w tym nowym roku do tej pracy chodził co w tego sylwestra :good:

ja yhym :decayed: zbieram dni urlopowe :naughty:
Opublikowano

jeszcze został do zrobienia filimik z Jarosławca :wink4:

Opublikowano

ale to był za***isty rok :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: aż łeska się kręci ze już mija ;(

Opublikowano

A sprobuj Kedzior mi sekcji nie dowiesc do sciany dzis to zobaczysz jaki bydzie ogien :) i minimum 2 kursy !

Opublikowano
szkoda że z ostatnich domków nic nie zostało skręcone :(:evil:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:46_________________________________________________

no właśnie jakoś w to nie wierze dlatego to napisałem :mysli:

ide dzisiaj na 22 do pracy :evil:

no to podziwiam cie szacun bracie :notworthy: obyś tak chętnie w tym nowym roku do tej pracy chodził co w tego sylwestra :good:

ja yhym :decayed: zbieram dni urlopowe :naughty:

no i dobrze przyda ci się znając ciebie to już niedługo ci się jakiś przyda :gwizdanie:

Opublikowano

12ta psyyt żuberek[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:00_________________________________________________

A sprobuj Kedzior mi sekcji nie dowiesc do sciany dzis to zobaczysz jaki bydzie ogien :) i minimum 2 kursy !

a co przychodzisz jutro? :tongue4: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:03_________________________________________________

no i dobrze przyda ci się znając ciebie to już niedługo ci się jakiś przyda :gwizdanie:

ee teraz planuje ostrożnie z urlopem postępować :decayed:
Opublikowano
:siema: z rana jak wstałem. Najebaliście tego gówna :sick3: A rok za***isty :kox:
Opublikowano

:siema: z rana jak wstałem. Najebaliście tego gówna :sick3: A rok za***isty :kox:

:punish: wyrażaj się :decayed:

Opublikowano

A kuźwa po obejrzeniu filmików aż mi się łezka zakręciła ;(

Opublikowano

A kuźwa po obejrzeniu filmików aż mi się łezka zakręciła ;(

pussy :tongue4:
Opublikowano

A kuźwa po obejrzeniu filmików aż mi się łezka zakręciła ;(

pussy :tongue4:

:ssij::decayed:
Opublikowano

A kuźwa po obejrzeniu filmików aż mi się łezka zakręciła ;(

pussy :tongue4:

:ssij::decayed:

z beczki nie pije :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A kuźwa po obejrzeniu filmików aż mi się łezka zakręciła ;(

pussy :tongue4:

:ssij::decayed:

z beczki nie pije :polew: :polew: :polew: :polew:

Weź auto napoi bo Tobie już się wylewa bokami :polew: :polew:
Opublikowano

A kuźwa po obejrzeniu filmików aż mi się łezka zakręciła ;(

pussy :tongue4:

:ssij::decayed:

z beczki nie pije :polew: :polew: :polew: :polew:

Weź auto napoi bo Tobie już się wylewa bokami :polew: :polew:

napoiłem ją wczoraj za całe 10zł :polew:
Opublikowano

A kuźwa po obejrzeniu filmików aż mi się łezka zakręciła ;(

pussy :tongue4:

:ssij::decayed:

z beczki nie pije :polew: :polew: :polew: :polew:

Weź auto napoi bo Tobie już się wylewa bokami :polew: :polew:

napoiłem ją wczoraj za całe 10zł :polew:

Na odpalenie wystarczy :polew:
Opublikowano

A kuźwa po obejrzeniu filmików aż mi się łezka zakręciła ;(

pussy :tongue4:

:ssij::decayed:

z beczki nie pije :polew: :polew: :polew: :polew:

Weź auto napoi bo Tobie już się wylewa bokami :polew: :polew:

napoiłem ją wczoraj za całe 10zł :polew:

Na odpalenie wystarczy :polew:

może być ciężko :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Chwilę się drzemnąłem i czas do sklepu jechać po jakiś "prowiant" na dzisiejszy wieczór i jutrzejszy poranek... :gwizdanie: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.