Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje zdanie jest takie że finlandia to jedna wielka porażka nie smakuje mi i do tego cena :thumbdown:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________

no w sumie fakt :decayed:

chociaż już raczej zeszliśmy poprzeczkę niżej :polew:

byle, by mózgojebów nie pić :wink4:

ale że co że złe? :polew:

w życiu nie piłem i nie mam zamiaru, zawsze trzymam fason :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra! Spadam na zakupy! :kox:

Opublikowano

w życiu nie piłem i nie mam zamiaru, zawsze trzymam fason :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: a ja cię tak lubiałem, miałem kiedyś kumpla który...:thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

serio niepiłeś?

Opublikowano
  • Autor

:siema:

ale dziś będzie zabawaaaa

ty ty ty ty no patente ty ty ty ty ty :banan:

Opublikowano

ty ty ty ty no patente ty ty ty ty ty :banan:

przestań się wyzywać :decayed:
Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

:wink4:

Zakupy już zrobione Pany? :cool1:

ja mam na dzisiaj litra finki ze szwajcarii :decayed:

:shocked: niezle co ty planujesz cały weekend to pic

Opublikowano

w życiu nie piłem i nie mam zamiaru, zawsze trzymam fason :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: a ja cię tak lubiałem, miałem kiedyś kumpla który... :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

serio niepiłeś?

jabcoka nigdy, tanie wino owszem :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 14:10_________________________________________________

to pogadali :gwizdanie:

:wink4:

Zakupy już zrobione Pany? :cool1:

ja mam na dzisiaj litra finki ze szwajcarii :decayed:

:shocked: niezle co ty planujesz cały weekend to pic

nie mam w domu mniejszej flaszki :decayed:

Opublikowano

w życiu nie piłem i nie mam zamiaru, zawsze trzymam fason :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: a ja cię tak lubiałem, miałem kiedyś kumpla który... :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

serio niepiłeś?

jabcoka nigdy, tanie wino owszem :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 14:10_________________________________________________

to pogadali :gwizdanie:

:wink4:

Zakupy już zrobione Pany? :cool1:

ja mam na dzisiaj litra finki ze szwajcarii :decayed:

:shocked: niezle co ty planujesz cały weekend to pic

nie mam w domu mniejszej flaszki :decayed:

no to cos mi sie wydaje ze mnie wywioza jo mom 0,7 moj bracik mo 0,7 to jest po nos :zemdlal: a jutro :sick3::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

więcej optymizmu :decayed:

Opublikowano

więcej optymizmu :decayed:

:> :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kabaret Hrabi Dziubas

coś dla zakochanych :polew: :polew:

Opublikowano

Kabaret Hrabi Dziubas

coś dla zakochanych :polew: :polew:

ale patologia :polew:

Opublikowano

Keżor, a Ty myślisz że Fajfun puści taka muzykę? :polew:

Opublikowano

ale to był za***isty rok :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: aż łeska się kręci ze już mija ;(

dokładnie - k**wa działo sie nie ma co :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Do siego 2011r. :drunk: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, a Ty myślisz że Fajfun puści taka muzykę? :polew:

a to Fajfun będzie :confused4: ??

:polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

:polew:

Opublikowano

:blink:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Do siego 2011r. :drunk: :drunk:

nawzajem i życze Ci spotów we wtorki :good::decayed:
Opublikowano

Do siego 2011r. :drunk: :drunk:

nawzajem i życze Ci spotów we wtorki :good::decayed:

:decayed:

Opublikowano

Do siego 2011r. :drunk: :drunk:

nawzajem i życze Ci spotów we wtorki :good::decayed:

:decayed:

stan 1ka ci wypadła :shocked:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.