Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pucek i jak sporo policji po drodze ? w TV mówili że to był wyjątkowo spokojny sylwester

Ja nie spotkałem dziś żadnego patrolu :gwizdanie:

ja też , nie , ale jechałem z duszą na ramieniu :heat:

Nie no myśle że nie mieliśmy już nic promili :gwizdanie: Trzeba by może zrobić ściepe na alkomat klubowy :decayed:

to jest wc**j niegłupi pomysł :good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pucek i jak sporo policji po drodze ? w TV mówili że to był wyjątkowo spokojny sylwester

Ja nie spotkałem dziś żadnego patrolu :gwizdanie:

ja też , nie , ale jechałem z duszą na ramieniu :heat:

Nie no myśle że nie mieliśmy już nic promili :gwizdanie: Trzeba by może zrobić ściepe na alkomat klubowy :decayed:

to jest wc**j niegłupi pomysł :good:

i ja to popieram... :decayed:

Opublikowano

Zrzuta po 20zł czy ileś i spokojnie kupi się coś fajnego. A alko u nas pod dostatkiem :decayed:

Opublikowano

http://allegro.pl/alkomaty-alkomat-at-126-100-ustn-super-prezent-i1388391440.html

macie, ale on jest tylko do 2 promili :polew:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________http://allegro.pl/alkomaty-tani-alkomat-aisko-kacus-do-4-promili-i1377283100.html

Kacuś i c**j padłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bierzemu kacusia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jakby nas było z 10 osob to po dyszce czy tam 15 zł i mamy jakis alkomacik... Kacuś jest do 4 promili :P

Opublikowano

:hi: z wieczora, kace opanowane ? :gwizdanie:

ja jutro trasa 700 km [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-2-8-quattro-tuning-i1393718616.html

Opublikowano

:hi: z wieczora, kace opanowane ? :gwizdanie:

ja jutro trasa 700 km [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-2-8-quattro-tuning-i1393718616.html

j**any ma fantazje :blink:
Opublikowano

:hi: z wieczora, kace opanowane ? :gwizdanie:

ja jutro trasa 700 km [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-2-8-quattro-tuning-i1393718616.html

j**any ma fantazje :blink:

:naughty:
Opublikowano

Jakby mi dawalali do upalania to bym mi nie było szkoda się ro***bać :decayed:

Opublikowano

pierwsze a6 b7 :polew:

Opublikowano

pierwsze a6 b7 :polew:

Z tyrtykami na masce :polew: :polew:
Opublikowano

qr** coś dojść do siebie nie mogę! :naughty:

Opublikowano

Dosiego :decayed:

Opublikowano

q***wa coś dojść do siebie nie mogę! :naughty:

słabo klinujesz :decayed:

witka wszystkim :hi: i do spota (choć mogę nie dojechać - trasa) :kox:

Opublikowano
:hi: witam wszystkich ŻYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU późno ale szczerze ale co tam dopiero doszłem do siebie :sick3: :sick3: :sick3: :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: K-ce

Najlepszego w Nowym Roku :drinks:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.