Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

ya yhymm :decayed:

zalozymy sie :naughty:

potrzebujesz mobilizacji :decayed: :beer1:

bron mnie panie od zguby :sick3: :sick3: brzydze sie alkoholem :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezacze :gwizdanie:

:wink4:

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

ya yhymm :decayed:

zalozymy sie :naughty:

potrzebujesz mobilizacji :decayed: :beer1:

bron mnie panie od zguby :sick3: :sick3: brzydze sie alkoholem :kox: :kox:

:cool1:

Aha ku***a dostałem dziś mandat za bzdurę jak cholera :wallbash: :wallbash:

:mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręcam w lewo w K-ce z Warszawskiej tam jak się jedzie w kierunku trasy. Zielone światło bez kierunku, bez pasów :decayed: Po skręcie oczywiście piz*a :naughty: Spojrzenie w lusterko widzę i słyszę sygnał niebieskie :kox: Zapinka pasów na szybko :> Zatrzymuje się na światło podjeżdżają do mnie i żebym jechał za nim. Gość mówi mi że na światłach nie było można skręcać, jak zawsze tamtędy jeżdżę :decayed: Gadka szmatka, zwyzywałem że hujowe drogi itp, że powinni łapać tych co przez miasto zapierdalają 100km/h itp :decayed: Chciał mi dać 300zł i 5 puntków a po gadce dostałem z jazdę bez pasów 100zl i 2 punkty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany kaj teraz parkujecie dupowozy na wierchu czy pod ksprowym ( podziemnym) ;p chodzi oczywiscie o jutro ? :) bo wiecie paliwo 5zł prawie haha i nie chce bladzic kazdy meter sie liczy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany kaj teraz parkujecie dupowozy na wierchu czy pod ksprowym ( podziemnym) ;p chodzi oczywiscie o jutro ? :) bo wiecie paliwo 5żł prawie haha i nie chce bladzic kazdy meter sie liczy ;p

:szukaj::decayed:

Pewnie że podziemny i zaraz szybko do maka więc i tak spalisz więcej. Gdzie Ty lejesz że po 5zł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie prawie 5zł :) a dawno mnie nie bylo na spocie i musze nadrobic troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 5 troche brakuje jeszcze :gwizdanie: I oby nie dochodziło bliżej do tej granicy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręcam w lewo w K-ce z Warszawskiej tam jak się jedzie w kierunku trasy. Zielone światło bez kierunku, bez pasów :decayed: Po skręcie oczywiście pipka :naughty: Spojrzenie w lusterko widzę i słyszę sygnał niebieskie :kox: Zapinka pasów na szybko :> Zatrzymuje się na światło podjeżdżają do mnie i żebym jechał za nim. Gość mówi mi że na światłach nie było można skręcać, jak zawsze tamtędy jeżdżę :decayed: Gadka szmatka, zwyzywałem że hujowe drogi itp, że powinni łapać tych co przez miasto zapierdalają 100km/h itp :decayed: Chciał mi dać 300zł i 5 puntków a po gadce dostałem z jazdę bez pasów 100zl i 2 punkty :kox:

Dobrze, że nie dał Ci 300pln i 5 pktów! :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyjechac moim allroadem na zime hahah jest tak zimno ze nie chce mi sie opuszczac gwinta w dol a dalem go ciut za wysoko na zime hahah ale za to w nic nie chacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyjechac moim allroadem na zime hahah jest tak zimno ze nie chce mi sie opuszczac gwinta w dol a dalem go ciut za wysoko na zime hahah ale za to w nic nie chacze :)

Przyjedź. Obadamy. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręcam w lewo w K-ce z Warszawskiej tam jak się jedzie w kierunku trasy. Zielone światło bez kierunku, bez pasów :decayed: Po skręcie oczywiście pipka :naughty: Spojrzenie w lusterko widzę i słyszę sygnał niebieskie :kox: Zapinka pasów na szybko :> Zatrzymuje się na światło podjeżdżają do mnie i żebym jechał za nim. Gość mówi mi że na światłach nie było można skręcać, jak zawsze tamtędy jeżdżę :decayed: Gadka szmatka, zwyzywałem że hujowe drogi itp, że powinni łapać tych co przez miasto zapierdalają 100km/h itp :decayed: Chciał mi dać 300zł i 5 puntków a po gadce dostałem z jazdę bez pasów 100zl i 2 punkty :kox:

Dobrze, że nie dał Ci 300pln i 5 pktów! :wallbash:

Ale mógł nie dać wcale :decayed: Nic panowie w urzędzie potrącą sobie z podatku i tak :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręcam w lewo w K-ce z Warszawskiej tam jak się jedzie w kierunku trasy. Zielone światło bez kierunku, bez pasów :decayed: Po skręcie oczywiście pipka :naughty: Spojrzenie w lusterko widzę i słyszę sygnał niebieskie :kox: Zapinka pasów na szybko :> Zatrzymuje się na światło podjeżdżają do mnie i żebym jechał za nim. Gość mówi mi że na światłach nie było można skręcać, jak zawsze tamtędy jeżdżę :decayed: Gadka szmatka, zwyzywałem że hujowe drogi itp, że powinni łapać tych co przez miasto zapierdalają 100km/h itp :decayed: Chciał mi dać 300zł i 5 puntków a po gadce dostałem z jazdę bez pasów 100zl i 2 punkty :kox:

Dobrze, że nie dał Ci 300pln i 5 pktów! :wallbash:

Ale mógł nie dać wcale :decayed: Nic panowie w urzędzie potrącą sobie z podatku i tak :polew:

:naughty: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko kase w te auta pakujecie, ja nie wiem :gwizdanie:

nom , bezsensu :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...