Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: z rańca :naughty:

Lista obecności na dzisiejszy spocik już zorganizowana? :mysli:

a to kurna jakieś listy są :tongue4:

No a jak!? :naughty:

to mnie dopisz :naughty: :naughty: :naughty:

:tongue4:

:good:

do roboty a nie obijac sie...

najlepiej do fizycznej zeby spalic kalorie przed KFC :P

Przecież tam już nie idziemy! Nie ma gdzie siedzieć! :wallbash: :wallbash: :wallbash:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatnio przeciez bylo... :P

a ty miszka jedziesz jutro z nami na narty...? ;)

Opublikowano

ostatnio przeciez bylo... :P

a ty miszka jedziesz jutro z nami na narty...? ;)

pojebany ? ja pracuję :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze ale my jedziemy na 16...

Opublikowano

ostatnio przeciez bylo... :P

a ty miszka jedziesz jutro z nami na narty...? ;)

Co było? :mysli: Ano... Było, było w chooj niewygodnie! :decayed::wallbash:
Opublikowano

dobrze ale my jedziemy na 16...

nie jadę, chyba że na 19 :decayed:

Opublikowano

miszka ty pracoholiku....

akjam ty szlachto z pod bedzinia... :P

Opublikowano

miszka ty pracoholiku....

akjam ty szlachto z pod bedzinia... :P

No i ustalone. :good: Dziś wracamy do tradycji i uczta w McDonaldzie. :kox::naughty:
Opublikowano

miszka ty pracoholiku....

akjam ty szlachto z pod bedzinia... :P

No i ustalone. :good: Dziś wracamy do tradycji i uczta w McDonaldzie. :kox::naughty:

po c**ju uczta jak wy wszyscy sałatki wpierdalacie

:pali:

Opublikowano

miszka ty pracoholiku....

akjam ty szlachto z pod bedzinia... :P

No i ustalone. :good: Dziś wracamy do tradycji i uczta w McDonaldzie. :kox::naughty:

po c**ju uczta jak wy wszyscy sałatki wpierdalacie

:pali:

Ucztę to zrobimy przed MC... :pali:
Opublikowano

miszka ty pracoholiku....

akjam ty szlachto z pod bedzinia... :P

No i ustalone. :good: Dziś wracamy do tradycji i uczta w McDonaldzie. :kox::naughty:

po c**ju uczta jak wy wszyscy sałatki wpierdalacie

:pali:

Ucztę to zrobimy przed MC... :pali:

narko :gwizdanie:

Opublikowano

miszka ty pracoholiku....

akjam ty szlachto z pod bedzinia... :P

No i ustalone. :good: Dziś wracamy do tradycji i uczta w McDonaldzie. :kox::naughty:

po c**ju uczta jak wy wszyscy sałatki wpierdalacie

:pali:

Ucztę to zrobimy przed MC... :pali:

narko :gwizdanie:

:rant: Piwko jakieś może...

P.S. Jadę na przejażdżkę quadzikiem. :evil:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wyśmienity humor, dziś ostatnia dniówka i 5 dni wolnego :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Stasiu :hi:

pochytałeś mi ten kluczyk? :tongue4:

Opublikowano

Stasiu :hi:

pochytałeś mi ten kluczyk? :tongue4:

wyślij mi twój VIN

Opublikowano

ab304828ansisd5578373 :polew:

leci na pw :)

Opublikowano

ab304828ansisd5578373 :polew:

leci na pw :)

tzn że twój apu jest z trzech sztuk pospawany :gwizdanie:

Opublikowano

mówili mi coś przy kupnie ale wiesz, ten znaczek na grillu :rolleyes:

Opublikowano

mówili mi coś przy kupnie ale wiesz, ten znaczek na grillu :rolleyes:

"cartoon trabant" ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.