Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew:

tak się przejąłeś? :gwizdanie:

szkoda gadać, a dzisiaj znowu wstałem o 11 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: ale patologia, kładać się po K.Wojewódzkim, nie mogłem usnąć do 4 nad ranem :wallbash::disgust:

trzeba było zapodac kołysankę

Opublikowano

:hi: ale patologia, kładać się po K.Wojewódzkim, nie mogłem usnąć do 4 nad ranem :wallbash::disgust:

trzeba było zapodac kołysankę

:yeah:

Opublikowano

:song:
Opublikowano

jeszcze 3h i fajrant :decayed:

Opublikowano

jeszcze 3h i fajrant :decayed:

Jeszcze 3 h i będę się powoli zbierał do roboty :decayed:
Opublikowano

Jeszcze godzina i fajrant :kox:

Opublikowano

:hi:

z wieczora

Opublikowano

jeszcze 3h i fajrant :decayed:

Jeszcze 3 h i będę się powoli zbierał do roboty :decayed:

kierwa jak z zegarkiem w ręku :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze 3h i fajrant :decayed:

Jeszcze 3 h i będę się powoli zbierał do roboty :decayed:

kierwa jak z zegarkiem w ręku :gwizdanie:

miszka jeszcze nie sprzedałeś tego swojego bolida

to ile ty za niego chcesz ??? :wink4:

Opublikowano

jeszcze 3h i fajrant :decayed:

Jeszcze 3 h i będę się powoli zbierał do roboty :decayed:

kierwa jak z zegarkiem w ręku :gwizdanie:

miszka jeszcze nie sprzedałeś tego swojego bolida

to ile ty za niego chcesz ??? :wink4:

25 000 bez alusów :kox:
Opublikowano

jak nie dojde składu to swoje AEB sprzedam za tysiaka, wszystko w rękach Gregorego:P

Opublikowano

jeszcze 3h i fajrant :decayed:

Jeszcze 3 h i będę się powoli zbierał do roboty :decayed:

kierwa jak z zegarkiem w ręku :gwizdanie:

miszka jeszcze nie sprzedałeś tego swojego bolida

to ile ty za niego chcesz ??? :wink4:

25 000 bez alusów :kox:

to okazja muszę pomyśleć :mysli: :mysli: :mysli:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:35_________________________________________________

jak nie dojde składu to swoje AEB sprzedam za tysiaka, wszystko w rękach Gregorego:P

a podobno AUDI się nie psują :polew:

:wink4:

Opublikowano

karwa wszystko podobno.... coś czuje w lewym jojku, że to jakaś pierdoła. Dobra jade zawieść temat ;) Miszka wiesz jaki hehehe

Opublikowano

:hi: siemano

max masz moze czas w sobotę moze bysmy opanowali te gumeczki do klimy :mysli:

Opublikowano

karwa wszystko podobno.... coś czuje w lewym jojku, że to jakaś pierdoła. Dobra jade zawieść temat ;) Miszka wiesz jaki hehehe

:pali: :pali: :pali:

:cicho: :cicho: :cicho:

:tongue4:

Opublikowano

jeszcze 3h i fajrant :decayed:

Jeszcze 3 h i będę się powoli zbierał do roboty :decayed:

kierwa jak z zegarkiem w ręku :gwizdanie:

miszka jeszcze nie sprzedałeś tego swojego bolida

to ile ty za niego chcesz ??? :wink4:

25 000 bez alusów :kox:

z alusami

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: siemano

max masz moze czas w sobotę moze bysmy opanowali te gumeczki do klimy :mysli:

siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się :beach:

i wracam dopiero w sobotę lub niedziele .

A co już fest wali ???

Opublikowano

karwa wszystko podobno.... coś czuje w lewym jojku, że to jakaś pierdoła. Dobra jade zawieść temat ;) Miszka wiesz jaki hehehe

oj talib talib :lol1:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:46_________________________________________________max pierdzielu kiedy na spota przyjedziesz..

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-unikat-C16848265.html

coś takiego znalazłem i mnie korci czekam na nr Vin od gościa [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:48_________________________________________________

karwa wszystko podobno.... coś czuje w lewym jojku, że to jakaś pierdoła. Dobra jade zawieść temat ;) Miszka wiesz jaki hehehe

oj talib talib :lol1:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:46_________________________________________________max pierdzielu kiedy na spota przyjedziesz..

myślę że w przyszłym tygodniu to się na pewno pojawię,

a zaraz a Ciebie to przecież przez jakiś msc nie było więc co się czepiasz :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.