Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie piję w tygodniu

jebłem :laghing2: :laghing2: :laghing2:

to jedno z moich dwóch postanowień noworocznych, ograniczyć wódę o połowę i zero petów :tongue4:

ja też planuje ograniczyć chlanie :decayed:

już od dobrych 5lat to robie, jak widać skutki sa :kox: :kox: :kox:

Zamiast do żołądka wlewaj do auta. Ja odkąd mam auto stosuje to i pomaga :decayed:

przecież kędzior to alkoholik, specjalnie kupił 2.8 Q żeby nie mieć złudzeń gdzie bardziej opłaci się wlać :decayed:

Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

:bicz:
Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

mają tam zajebistego grilowanego pstrąga normalnie :piroman:
Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

ty sie masz dobrze :kox:

Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:
Opublikowano

przecież kędzior to alkoholik, specjalnie kupił 2.8 Q żeby nie mieć złudzeń gdzie bardziej opłaci się wlać :decayed:

ty mendo ty, niech no ja cie tylko dorwie :decayed:
Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

mają tam zajebistego grilowanego pstrąga normalnie :piroman:

własnie widziałem, muszę spróbować :good:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:

przecież to to samo :blink:

Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:

przeca to dokładnie to samo :naughty:

Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:

przeca to dokładnie to samo :naughty:

:gwizdanie:

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

Jak idzie? :cool1: Ja już 9kg mniej! :kox:
Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:

przeca to dokładnie to samo :naughty:

Niby tak ale w Fenixie bardzie taka orientalna kuchnia. I na pewno mają inne menu
Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:

przeca to dokładnie to samo :naughty:

Niby tak ale w Fenixie bardzie taka orientalna kuchnia. I na pewno mają inne menu

:facepalm: bulczas to dokładnie to samo, może po prostu tam u was w Sosnowcu w feniksie kucharza zmienili
Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:

przeca to dokładnie to samo :naughty:

Niby tak ale w Fenixie bardzie taka orientalna kuchnia. I na pewno mają inne menu

:facepalm: bulczas to dokładnie to samo, może po prostu tam u was w Sosnowcu w feniksie kucharza zmienili

albo już nie leją do frytek :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:53_________________________________________________ide spać :hi:

Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:

przeca to dokładnie to samo :naughty:

Niby tak ale w Fenixie bardzie taka orientalna kuchnia. I na pewno mają inne menu

:facepalm: bulczas to dokładnie to samo, może po prostu tam u was w Sosnowcu w feniksie kucharza zmienili

albo już nie leją do frytek :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:53_________________________________________________ide spać :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:

przeca to dokładnie to samo :naughty:

Niby tak ale w Fenixie bardzie taka orientalna kuchnia. I na pewno mają inne menu

:facepalm: bulczas to dokładnie to samo, może po prostu tam u was w Sosnowcu w feniksie kucharza zmienili

W Sosnowcu mamy starego Sphinxa i dlatego mówie że trochę oferta się różni :gwizdanie:
Opublikowano

W Sosnowcu mamy starego Sphinxa i dlatego mówie że trochę oferta się różni :gwizdanie:

ja nie jadam w takich wykwintnych restauracjach :decayed:
Opublikowano

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem :kox:

:wstydliwy:

Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:

przeca to dokładnie to samo :naughty:

:gwizdanie:

a ja ograniczam mase :decayed: i zobaczymy czy skutki beda do lata jest czas :gwizdanie:

Jak idzie? :cool1: Ja już 9kg mniej! :kox:

la narazie stanąłem w miejscu :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: dobry wieczór
Opublikowano

Jak idzie? :cool1: Ja już 9kg mniej! :kox:

co wy sie w Maxa bawicie?? :shocked:
Opublikowano

Jak idzie? :cool1: Ja już 9kg mniej! :kox:

co wy sie w Maxa bawicie?? :shocked:

nooo cza trzymac linie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.