Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu wszystkiego dobrego :drunk:

Krolu to dziś? Już kilka dni temu były składane życzenia! :wink4::naughty:

P.S. Najlepszego! :drunk:

pier**le 2 razy w roku mu życzeń składał niebede a tymbardziej w tym samym miesiacu :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu wszystkiego dobrego :drunk:

Krolu to dziś? Już kilka dni temu były składane życzenia! :wink4::naughty:

P.S. Najlepszego! :drunk:

pier***e 2 razy w roku mu życzeń składał niebede a tymbardziej w tym samym miesiacu :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Krolu wszystkiego dobrego :drunk:

Krolu to dziś? Już kilka dni temu były składane życzenia! :wink4::naughty:

P.S. Najlepszego! :drunk:

pier***e 2 razy w roku mu życzeń składał niebede a tymbardziej w tym samym miesiacu :decayed:

A myślałem, że masz dylemat :naughty:

Opublikowano

thx za spota :)

Low Kick(złamałem piszczel)

Krolu najlepszego !!

Opublikowano

thx za spocik zas sie spocil do 102 st i wyplul 2 sety plynu

Opublikowano

No ja dziś pierwszy raz wpadłem :) Może jeszcze tam kiedyś wpadnę jak się ciepło zrobi bo zmarzłem na tym parkinku jak cholera :) Thx :)

Opublikowano

No człowiek raz na spota nie pojedzie i same świeżaki się trafiły. :naughty:

Opublikowano

:hi: po spocie.

A Grisza dzięki za czteropak, ale ja z tymi browarami żartowałem :decayed:

Opublikowano

:hi: po spocie.

A Grisza dzięki za czteropak, ale ja z tymi browarami żartowałem :decayed:

Widzę, że Grisza się spisał. :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

:hi: po spocie.

A Grisza dzięki za czteropak, ale ja z tymi browarami żartowałem :decayed:

Widzę, że Grisza się spisał. :gwizdanie: :wink4:

No niespodzianka spoko :kox:
Opublikowano

ja też dotarłem :decayed:

u mnie okolica zamglona że nic nie widać :naughty:

Opublikowano

też juz po :)

te sałatki w maku są ochydne :thumbdown:

Opublikowano

też juz po :)

te sałatki w maku są ochydne :thumbdown:

kawe mają lure ale smaczną :wink4:

Opublikowano

ja też dotarłem :decayed:

u mnie okolica zamglona że nic nie widać :naughty:

Nie jest tak źle OKO! U Nas na porcie widoczność nawet, nawet i oby tak zostało. :good:

też juz po :)

te sałatki w maku są ochydne :thumbdown:

Stan! Nie narzekaj. :wink4:
Opublikowano

:hi: po spocie.

A Grisza dzięki za czteropak, ale ja z tymi browarami żartowałem :decayed:

:beer1: Oby ci wyszło na zdrowie... :wink4:

No ja dziś pierwszy raz wpadłem :) Może jeszcze tam kiedyś wpadnę jak się ciepło zrobi bo zmarzłem na tym parkinku jak cholera :) Thx :)

Nic, tylko się cieplej ubrać, i po problemie.
Opublikowano

:hi: po spocie.

A Grisza dzięki za czteropak, ale ja z tymi browarami żartowałem :decayed:

:beer1: Oby ci wyszło na zdrowie... :wink4:

No ja dziś pierwszy raz wpadłem :) Może jeszcze tam kiedyś wpadnę jak się ciepło zrobi bo zmarzłem na tym parkinku jak cholera :) Thx :)

Nic, tylko się cieplej ubrać, i po problemie.

Grisza, Stary Byku, szkoda, że tak późno przyjechałem :kwasny:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:50_________________________________________________dzisiaj herbata zamiast...piwka :disgust:

a tak bym się napił :kox:

4082450.jpg

Opublikowano

No właśnie otwieram psssyt Leszka :drunk:

Opublikowano

Stanley szkoda szkoda, a chciałem ci pogratulować "roli przyszłego tatuśia" :naughty:

Opublikowano

Stanley szkoda szkoda, a chciałem ci pogratulować "roli przyszłego tatuśia" :naughty:

dzięki :) no i chcąc nie chcąc - znowu okazja żeby się napić :naughty:

Opublikowano
:hi: po zlocie - szkoda że katowickie umierają powoli - dawno Was tak mało nie było :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.