Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też po szychcie :gwizdanie:

ja yhym :tongue4:

I nawet zrobię ooo tak PSSSSYT :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też po szychcie :gwizdanie:

ja yhym :tongue4:

I nawet zrobię ooo tak PSSSSYT :decayed:

a ja nie pije :naughty:
Opublikowano

Ja też po szychcie :gwizdanie:

ja yhym :tongue4:

I nawet zrobię ooo tak PSSSSYT :decayed:

a ja nie pije :naughty:

:thumbdown:
Opublikowano

Ja też po szychcie :gwizdanie:

ja yhym :tongue4:

I nawet zrobię ooo tak PSSSSYT :decayed:

a ja nie pije :naughty:

:thumbdown:

:cool1:
Opublikowano

i jaki kozak :naughty:

Kędzior, ciekawe jak długo

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

Opublikowano

Talib, jesteś w ciąży ? :cool1:

Opublikowano

ja też nie piję :decayed:

Opublikowano

Talib, jesteś w ciąży ? :cool1:

nie, czemu tak myślisz :decayed:

Opublikowano

Talib, jesteś w ciąży ? :cool1:

nie, czemu tak myślisz :decayed:

krążą plotki po sosnowcu :gwizdanie:

Opublikowano

Talib, jesteś w ciąży ? :cool1:

nie, czemu tak myślisz :decayed:

:facepalm:

miałeś nie mówić :gwizdanie::decayed:

Opublikowano

hehehe zobaczymy za troszke co z tego będzie :P

Opublikowano

:hi: po robocie :decayed:

:hi:

Wczoraj się nie dało skończyć jak dzisiaj, żeby na spota wpaść co..... pięknie... nie poznaje koleszki :naughty:

Grisza gdyby się dało to bym na spota dojechał, niestety robotę mam taką, że nie zawsze to ja do końca decyduję o której skończę....ale końca świata nie było z tego powodu :decayed:

:good:

Co porabiacie? Już się zabieram do wymiany oleju z tydzień ale dziś już muszę to zrobić, więc lecę. :wink4:

Ja od tego mam ludzi :tongue4::naughty: wszystko już powymieniałem w październiku (ASO) :gwizdanie:

Opublikowano

No i wszystko wymienione. :kox:

Co porabiacie? Już się zabieram do wymiany oleju z tydzień ale dziś już muszę to zrobić, więc lecę. :wink4:

Ja od tego mam ludzi :tongue4::naughty: wszystko już powymieniałem w październiku (ASO) :gwizdanie:

Ja też robię to w ASO ale dziś była wyjątkowa sytuacja. W ASO robię co 30kkm a ogólnie co 15kkm. :tongue4::naughty:
Opublikowano

No i wszystko wymienione. :kox:

Co porabiacie? Już się zabieram do wymiany oleju z tydzień ale dziś już muszę to zrobić, więc lecę. :wink4:

Ja od tego mam ludzi :tongue4::naughty: wszystko już powymieniałem w październiku (ASO) :gwizdanie:

Ja też robię to w ASO ale dziś była wyjątkowa sytuacja. W ASO robię co 30kkm a ogólnie co 15kkm. :tongue4::naughty:

A to wstawiasz filtry z ASO przy swojej wymianie? :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie już biało wszędzie..... :kwasny: do rana pewnie będzie jeszcze gorzej :disgust:

Opublikowano

U mnie już biało wszędzie..... :kwasny: do rana pewnie będzie jeszcze gorzej :disgust:

faktycznie coś zaczyna pruszyć :naughty:

Opublikowano

No i wszystko wymienione. :kox:

Co porabiacie? Już się zabieram do wymiany oleju z tydzień ale dziś już muszę to zrobić, więc lecę. :wink4:

Ja od tego mam ludzi :tongue4::naughty: wszystko już powymieniałem w październiku (ASO) :gwizdanie:

Ja też robię to w ASO ale dziś była wyjątkowa sytuacja. W ASO robię co 30kkm a ogólnie co 15kkm. :tongue4::naughty:

A to wstawiasz filtry z ASO przy swojej wymianie? :gwizdanie:

:gwizdanie:

U mnie już biało wszędzie..... :kwasny: do rana pewnie będzie jeszcze gorzej :disgust:

faktycznie coś zaczyna pruszyć :naughty:

A ja już zmieniłem gumy i mam setup lato. :kox::naughty:
Opublikowano

i jaki kozak :naughty:

Kędzior, ciekawe jak długo

do oporu :decayed:

U mnie już biało wszędzie..... :kwasny: do rana pewnie będzie jeszcze gorzej :disgust:

a już było tak fajnie
Opublikowano

Nie narzekaj Kędzior! Białe szaleństwo przed Nami... :kox::evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.