Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: z rana :naughty::decayed:

z rana jak smietana :wink4:

Piwko z rana jak śmietana :gwizdanie: :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: z rana :naughty::decayed:

z rana jak smietana :wink4:

Piwko z rana jak śmietana :gwizdanie: :naughty:

nie dla mnie :tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

:siema: z rana :naughty::decayed:

z rana jak smietana :wink4:

Piwko z rana jak śmietana :gwizdanie: :naughty:

nie dla mnie :tongue4:

kiedy masz spotkania AA ?

Opublikowano

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=25488

to będzie pierwszy rowerek jaki kupię dziecku :decayed:

A sam będziesz na nim jeździł :naughty:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Yoł Yoł.....

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=25488

to będzie pierwszy rowerek jaki kupię dziecku :decayed:

tęz taki chce :przebiegly:
Opublikowano

Yoł Yoł.....

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=25488

to będzie pierwszy rowerek jaki kupię dziecku :decayed:

tęz taki chce :przebiegly:

siemanko :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 11:08_________________________________________________panowie, szybki temat:

jakie CB radio polecacie i antene?

Opublikowano

Najlepsza antena na magnes bo chyba taką chcesz to coś z serii ml-145, a radio hmm zależy ile kasy masz na to :naughty:

Opublikowano

Najlepsza antena na magnes bo chyba taką chcesz to coś z serii ml-145, a radio hmm zależy ile kasy masz na to :naughty:

rozsądna cena.. najlepiej coś z serii stosunek cena/jakość :decayed:

Opublikowano

Najlepsza antena na magnes bo chyba taką chcesz to coś z serii ml-145, a radio hmm zależy ile kasy masz na to :naughty:

antena ta co bulczas pisze jest ok, choć coraz częściej chwalą krótsze niż te baty 150cm

radyjko takie mogę polecić z ręką na sercu

http://allegro.pl/cb-radio-president-harry-classic-2xgratis-w-wa-i1417922261.html

Opublikowano

Witam a ja taki rowerek mam został mi po moim synu :>

Opublikowano

Witam a ja taki rowerek mam został mi po moim synu :>

farciarz :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 11:20_________________________________________________

Najlepsza antena na magnes bo chyba taką chcesz to coś z serii ml-145, a radio hmm zależy ile kasy masz na to :naughty:

antena ta co bulczas pisze jest ok, choć coraz częściej chwalą krótsze niż te baty 150cm

radyjko takie mogę polecić z ręką na sercu

http://allegro.pl/cb-radio-president-harry-classic-2xgratis-w-wa-i1417922261.html

jadę dzisiaj do Media Markt po spóźniony prezent dla Basi i może w końcu kupię sobie radyjo :gwizdanie:

Opublikowano

Stan jak będziesz chciał to ci go sprzedam :)

Opublikowano

Stan jak będziesz chciał to ci go sprzedam :)

hehe, będe pamiętał :good:

Opublikowano

jak już jesteśmy w temacie CB, to może mi ktoś powiedzieć (ale z doświadczenia a nie co słyszał od kogoś) czy jest duża różnica po zestrojeniu radyjka ? ciągle nie mam czasu podjechać a nie wiem czy jest sens

Opublikowano
  • Autor

jak już jesteśmy w temacie CB, to może mi ktoś powiedzieć (ale z doświadczenia a nie co słyszał od kogoś) czy jest duża różnica po zestrojeniu radyjka ? ciągle nie mam czasu podjechać a nie wiem czy jest sens

jest różnica, zaczynając od tego , że możesz spalić radio :P

w ogóle to siema ludzie ;] co do hamowni to ja byłem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.