Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

starzy dobrzy wyjadacze :gwizdanie:

stara szkoła, może ustrzelę gdzieś jutro Jokę [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________ :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

starzy dobrzy wyjadacze :gwizdanie:

stara szkoła, może ustrzelę gdzieś jutro Jokę [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________ :gwizdanie:

ja strzelam tylko do indyków :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:cool1:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 11:10_________________________________________________

:hi:

to i ja się pochwalę 25 03 2011 mam termin więc troche czasu jeszcze mi zostało. :cool1:

wiedzieliście ? bo ja nie :no:

Opublikowano

:cool1:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 11:10_________________________________________________

:hi:

to i ja się pochwalę 25 03 2011 mam termin więc troche czasu jeszcze mi zostało. :cool1:

wiedzieliście ? bo ja nie :no:

:hi:

no co ty gadasz przeciez gadal o tym na spocie ale ty na spoty zadko jezdzisz wiec nie wiesz :gwizdanie:

Opublikowano

:cool1:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 11:10_________________________________________________

:hi:

to i ja się pochwalę 25 03 2011 mam termin więc troche czasu jeszcze mi zostało. :cool1:

wiedzieliście ? bo ja nie :no:

:hi:

no co ty gadasz przeciez gadal o tym na spocie ale ty na spoty zadko jezdzisz wiec nie wiesz :gwizdanie:

nie mam czasu na pierdoły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema cipeczki :hi:

:kox:

Opublikowano

:hi:

finka cranberry jest :sick3:

Opublikowano

bry :kox:

Opublikowano

:hi::naughty: napinacze :polew:

Stasiu, widzę że nie weszło :>

"u nas" było na spokojnie, wszyscy najebani ale zero trupów, seves się wprawił :naughty:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 14:14_________________________________________________aaa Keżorowaty, bicik w sam raz :good:

Opublikowano

i po pracy :kox: ale ten weekend zleciał hehe

:hi:

finka cranberry jest :sick3:

ogolnie jest h*jowa :thumbdown:

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 14:16_________________________________________________

"u nas" było na spokojnie, wszyscy najebani ale zero trupów, seves się wprawił :naughty:

:good: :good: :good:
Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

dziekoweczka :wink4::good:
Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

dziekoweczka :wink4::good:

My dołowi zapierdalacze musimy się trzymać razem :wink4:

Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

Opublikowano

:siema: Już po wszystkim, to znaczy po weekendzie jak dla mnie... :heat: Dziś odpoczynek.... :gwizdanie:

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

I za mnnie? :mysli::wink4: Ja o wszystkich pamiętałem! :evil::naughty:
Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

Ty nie pracowałaś w weekend :gwizdanie:

Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

Ty nie pracowałaś w weekend :gwizdanie:

i tu się zdziwisz :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

hehe a ta juz na uczepke :tongue4:

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

dziekoweczka :wink4::good:

My dołowi zapierdalacze musimy się trzymać razem :wink4:

haratacze :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.