Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: w ten wolny poniedziałek... :kox:

jak by się jeszcze uczyć nie trzeba było... :wallbash:

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

magister :decayed:
Opublikowano

:hi: w ten wolny poniedziałek... :kox:

jak by się jeszcze uczyć nie trzeba było... :wallbash:

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

no i oczywiście po trupach do celu, po trupach celu :yeah:

Opublikowano

:hi: w ten wolny poniedziałek... :kox:

jak by się jeszcze uczyć nie trzeba było... :wallbash:

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

no i oczywiście po trupach do celu, po trupach celu :yeah:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

trzeba się zbierać do roboty zaraz :kwasny:

Opublikowano

:hi: w ten wolny poniedziałek... :kox:

jak by się jeszcze uczyć nie trzeba było... :wallbash:

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

no magister poeta... :decayed:

:hi: w ten wolny poniedziałek... :kox:

jak by się jeszcze uczyć nie trzeba było... :wallbash:

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

no i oczywiście po trupach do celu, po trupach celu :yeah:

no i oczywiście młody gniewny... :kox:

Opublikowano

trzeba się zbierać do roboty zaraz :kwasny:

ja za chwilke wychodze wiec bajoo

zimnego piwka w domu :wink4:

Opublikowano

:hi: w ten wolny poniedziałek... :kox:

jak by się jeszcze uczyć nie trzeba było... :wallbash:

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

no magister poeta... :decayed:

:hi: w ten wolny poniedziałek... :kox:

jak by się jeszcze uczyć nie trzeba było... :wallbash:

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

no i oczywiście po trupach do celu, po trupach celu :yeah:

no i oczywiście młody gniewny... :kox:

:wtf:

Opublikowano

:hi: w ten wolny poniedziałek... :kox:

jak by się jeszcze uczyć nie trzeba było... :wallbash:

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

no magister poeta... :decayed:

:hi: w ten wolny poniedziałek... :kox:

jak by się jeszcze uczyć nie trzeba było... :wallbash:

ucz się i pracuj, a dojdziesz do celu, jak doszedł Mickiewicz i doszło ich wielu.... :polew: :polew:

no i oczywiście po trupach do celu, po trupach celu :yeah:

no i oczywiście młody gniewny... :kox:

:wtf:

tak tak... wiem że to nie z tego filmu ale cóż miałem napisać masz lepszy pomysł...? :kox:

Opublikowano

Trzeba było się uczyć jak byłeś młody Seski :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeba było się uczyć jak byłeś młody Seski :gwizdanie:

eee hola hola ja wciąż jestem młody i piękny... :decayed:

Opublikowano

Trzeba było się uczyć jak byłeś młody Seski :gwizdanie:

eee hola hola ja wciąż jestem młody i piękny... :decayed:

to uważaj na siebie :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

Trzeba było się uczyć jak byłeś młody Seski :gwizdanie:

eee hola hola ja wciąż jestem młody i piękny... :decayed:

to uważaj na siebie :naughty:

:polew: :polew:

no cały czas muszę... pełno jakiś napalonych dziewczyn i gejów... :rolleyes:

ale na szczęście cały czas się mam na baczności... :cool1:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 09:22_________________________________________________dobra czas sie brać do roboty...

Opublikowano

Trzeba było się uczyć jak byłeś młody Seski :gwizdanie:

eee hola hola ja wciąż jestem młody i piękny... :decayed:

to uważaj na siebie :naughty:

:polew: :polew:

No no uważaj bo Miszka ma oko na Ciebie :decayed:
Opublikowano

Trzeba było się uczyć jak byłeś młody Seski :gwizdanie:

eee hola hola ja wciąż jestem młody i piękny... :decayed:

to uważaj na siebie :naughty:

:polew: :polew:

No no uważaj bo Miszka ma oko na Ciebie :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: następny obijacz się pojawił :naughty:
Opublikowano

:hi:

:hi: następny obijacz się pojawił :naughty:

:gwizdanie:
Opublikowano

a mi się wszystko pojebało i jeszcze siedzę z godzinę w domu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.