Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Drugi golf :mysli:

akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Drugi golf :mysli:

akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi :polew:

Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Drugi golf :mysli:

akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi :polew:

Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać :tongue4:

no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś :tongue4:
Opublikowano

Drugi golf :mysli:

akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi :polew:

Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać :tongue4:

no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś :tongue4:

To że są dwa golfy to widać :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Drugi golf :mysli:

akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi :polew:

Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać :tongue4:

no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś :tongue4:

To że są dwa golfy to widać :decayed:

i jako , że są to dwa seryjna golfy (JESZCZE) to wystarczy , że tyle widać :decayed:
Opublikowano

Drugi golf :mysli:

akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi :polew:

Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać :tongue4:

no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś :tongue4:

To że są dwa golfy to widać :decayed:

i jako , że są to dwa seryjna golfy (JESZCZE) to wystarczy , że tyle widać :decayed:

Ile jeszcze będą seryjne :tongue4:
Opublikowano

Drugi golf :mysli:

akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi :polew:

Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać :tongue4:

no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś :tongue4:

To że są dwa golfy to widać :decayed:

i jako , że są to dwa seryjna golfy (JESZCZE) to wystarczy , że tyle widać :decayed:

dwa seryjne to jak jeden rezany :kox:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 12:50_________________________________________________

Drugi golf :mysli:

akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi :polew:

Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać :tongue4:

no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś :tongue4:

To że są dwa golfy to widać :decayed:

i jako , że są to dwa seryjna golfy (JESZCZE) to wystarczy , że tyle widać :decayed:

Ile jeszcze będą seryjne :tongue4:

myślę że jeszcze raz tyle ile lat już mają :gwizdanie:

Opublikowano

myślę że jeszcze raz tyle ile lat już mają :gwizdanie:

:decayed: dobra motywacja dla Keżora :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

myślę że jeszcze raz tyle ile lat już mają :gwizdanie:

:decayed: dobra motywacja dla Keżora :gwizdanie:

jak będzie kasa :tongue4: jeść nie woła :decayed:
Opublikowano

akjam, co ty tam za strajk szykujesz z kolegami w Pyrzowicach co? :mysli:

Nic nie wiem... :mysli:

W radiu coś tam gadali :gwizdanie:

Powiedz mi, te kable ten gostek Ci już wysłał?

Opublikowano

akjam, co ty tam za strajk szykujesz z kolegami w Pyrzowicach co? :mysli:

Nic nie wiem... :mysli:

W radiu coś tam gadali :gwizdanie:

Powiedz mi, te kable ten gostek Ci już wysłał?

Napisałem do niego i czekam na wieści. Jak coś to Ci zamówić? :evil:
Opublikowano
:hi: dobry z wieczorka :)
Opublikowano

:hi: dobry z wieczorka :)

:siema:

Opublikowano

i po pracy

Opublikowano

jeszcze dwa dni :naughty:

Opublikowano
:siema: z pracy :naughty:
Opublikowano

jeszcze dwa dni :naughty:

4dni
Opublikowano

jeszcze dwa dni :naughty:

4dni

:thumbdown:

Opublikowano

jeszcze dwa dni :naughty:

4dni

kędzior odpuść sobie trochę bo się zajedziesz na tej grubie :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze dwa dni :naughty:

4dni

kędzior odpuść sobie trochę bo się zajedziesz na tej grubie :gwizdanie:

i h*j :confused4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.