Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: witam cześć i czołem w smutną niedziele :(

Co się stało diman? :(
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka

Opublikowano

siemka

:tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: witam cześć i czołem w smutną niedziele :(

Co się stało diman? :(

nic sie nie stalo tylko ponuro na dworze :wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 10:50_________________________________________________

:hi:

siemano mamusia jak sie czujesz dzieciatko dokucza juz :naughty:

Opublikowano

Siedzę w robocie to mam gdzieś pogodę. :tongue4: Żeby jutro było ładnie. :wink4:

Opublikowano

Siedzę w robocie to mam gdzieś pogodę. :tongue4: Żeby jutro było ładnie. :wink4:

no wlasnie ma byc ogladalem pogode na gliwice i ma byc ladna pogoda wiec pewnie bedziesz cos rezal znajac ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siemka

[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 10:58_________________________________________________no pogoda dziś nie zachęca do wyjścia z domu :confused4:

Opublikowano

Kubica wypakował na rajdzie... :confused4: :confused4: :confused4:http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4: :confused4:

Właśnie widziałem jakaś migawkę na TVN24... :confused4: :confused4:

Opublikowano

Kubica wypakował na rajdzie... :confused4: :confused4: :confused4:http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4: :confused4:

wlasnie to przegladam kurde dobrze ze nic powaznego sie chlopu nie stalo szkoda ze bedzie musial narazie przerwac starty ;(

Opublikowano

Kubica wypakował na rajdzie... :confused4: :confused4: :confused4:http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4: :confused4:

a gdieś czytałem że sponsorzy z F1 zię nie zgodzili na jego udział w rajdzie

ale lipa ;(

Opublikowano

Kubica wypakował na rajdzie... :confused4: :confused4: :confused4:http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4: :confused4:

wlasnie to przegladam kurde dobrze ze nic powaznego sie chlopu nie stalo szkoda ze bedzie musial narazie przerwac starty ;(

jeszcze nie wiadomo czy nic się nie stało. Istnieje podejrzenie połamania paru kości... ;( :confused4:

Opublikowano

Kubica wypakował na rajdzie... :confused4: :confused4: :confused4:http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4: :confused4:

wlasnie to przegladam kurde dobrze ze nic powaznego sie chlopu nie stalo szkoda ze bedzie musial narazie przerwac starty ;(

jak sie nie umie jezdzic to tak jest :polew: :polew: :polew:

oby szybko wrocil do formy

Opublikowano

Kubica wypakował na rajdzie... :confused4: :confused4: :confused4:http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4: :confused4:

wlasnie to przegladam kurde dobrze ze nic powaznego sie chlopu nie stalo szkoda ze bedzie musial narazie przerwac starty ;(

jeszcze nie wiadomo czy nic się nie stało. Istnieje podejrzenie połamania paru kości... ;( :confused4:

Jakaś konferecja prasowa ma być i wtedy się dowiemy.

Opublikowano

Kubica wypakował na rajdzie... :confused4: :confused4: :confused4:http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4: :confused4:

wlasnie to przegladam kurde dobrze ze nic powaznego sie chlopu nie stalo szkoda ze bedzie musial narazie przerwac starty ;(

jeszcze nie wiadomo czy nic się nie stało. Istnieje podejrzenie połamania paru kości... ;( :confused4:

heheh no jak chciał tą fabią w zakręt wejść jak bolidem F1 to się nie dziwię :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Yoł... :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.