Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Oko oko ty swinio"

:tongue4:

chodzuiło mi o to że wolalbym isc do pracy niz lezec w domu :wink4:

:jaaaaa:

ja yhym
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Zupka z wora to jest to! :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

czekam na jakiegoś niemca, muszę mu Passata wydać :disgust:

Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Zupka z wora to jest to! :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

czekam na jakiegoś niemca, muszę mu Passata wydać :disgust:

upalales?
Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Zupka z wora to jest to! :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

czekam na jakiegoś niemca, muszę mu Passata wydać :disgust:

upalales?

nie upalam aut klientów :cool1:

Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

czekam na jakiegoś niemca, muszę mu Passata wydać :disgust:

ich bin niemiec :naughty:

Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

czekam na jakiegoś niemca, muszę mu Passata wydać :disgust:

Wyda mu ale pierw coś zepsuj! :naughty::polew: :polew: :polew:

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Zupka z wora to jest to! :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

:nose: :gwizdanie:

Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Widze że się zdrowo odżywiasz..... :wink4:
Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Widze że się zdrowo odżywiasz..... :wink4:

Barszczyk był "jak u mamy" :tongue4:

Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Widze że się zdrowo odżywiasz..... :wink4:

Zioło lepiej jakieś zaparz... :wink4::cool1:

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Widze że się zdrowo odżywiasz..... :wink4:

Barszczyk był "jak u mamy" :tongue4:

Ja Yhym...
Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Widze że się zdrowo odżywiasz..... :wink4:

Zioło lepiej jakieś zaparz... :wink4::cool1:

zielona herbata czeka na mnie w domciu :naughty::tongue4:

Opublikowano

Zupkę zjadłem i czas na jakieś drugie danko. :wink4: A tu widzę praca u niektórych wre... OKO, Stanley... :naughty:

ja już dzisiaj jestem po 2 zupach :tongue4: był żurek i barszczyk czerwony z woreczka :naughty:

Widze że się zdrowo odżywiasz..... :wink4:

Barszczyk był "jak u mamy" :tongue4:

Już bym wolał wypić kielicha niż zupe z prochu .... :gwizdanie: Przynajmniej wiem co pije :tongue4:
Opublikowano

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

Opublikowano

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

jest onlajn :decayed:

Opublikowano

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

jest onlajn :decayed:

??
Opublikowano

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

jest onlajn :decayed:

??

Grisza czego nie rozumiesz to Ci wytłumaczę :baseball:
Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

spadam do domu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.