Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Miszka zaś po robocie? COś za wcześnie kończysz ostatnio robote! :decayed:
Opublikowano

:hi:

Miszka zaś po robocie? COś za wcześnie kończysz ostatnio robote! :decayed:

no jakoś tak wszystko się ładnie układa :decayed:

Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

:brawo: diman! :wink4:

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

jak kupisz sobie te b6 to tez będziesz zaśmiecał :decayed::tongue4:

Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

jak kupisz sobie te b6 to tez będziesz zaśmiecał :decayed::tongue4:

No! A tak wogóle to mógłbyś coś wyrezać! :evil::decayed:
Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

jak kupisz sobie te b6 to tez będziesz zaśmiecał :decayed::tongue4:

No! A tak wogóle to mógłbyś coś wyrezać! :evil::decayed:

diman to jeszcze sporo czasu minie nim kupie a po drugie jak kupię to kupię full wypasa :tongue4:

Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

jak kupisz sobie te b6 to tez będziesz zaśmiecał :decayed::tongue4:

No! A tak wogóle to mógłbyś coś wyrezać! :evil::decayed:

i bede jak tylko beda graty do moich modzikow to bede rezal :kox: widzialem ze koles mi chyba wyslal ten wylacznik do DRL / CHL wiec bedzie wkrotce rezanko jeszcze musi przyjsc ten czujnik i potem pare pierdolek i dzialamy narazie ucze sie co gdzie i jak podpiac po roznych watkach :wink4:

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 17:52_________________________________________________

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

jak kupisz sobie te b6 to tez będziesz zaśmiecał :decayed::tongue4:

No! A tak wogóle to mógłbyś coś wyrezać! :evil::decayed:

diman to jeszcze sporo czasu minie nim kupie a po drugie jak kupię to kupię full wypasa :tongue4:

idziesz na łatwizne :tongue4:

Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

jak kupisz sobie te b6 to tez będziesz zaśmiecał :decayed::tongue4:

No! A tak wogóle to mógłbyś coś wyrezać! :evil::decayed:

diman to jeszcze sporo czasu minie nim kupie a po drugie jak kupię to kupię full wypasa :tongue4:

Zawsze można coś dorezać... :cool1:

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

jak kupisz sobie te b6 to tez będziesz zaśmiecał :decayed::tongue4:

No! A tak wogóle to mógłbyś coś wyrezać! :evil::decayed:

i bede jak tylko beda graty do moich modzikow to bede rezal :kox: widzialem ze koles mi chyba wyslal ten wylacznik do DRL / CHL wiec bedzie wkrotce rezanko jeszcze musi przyjsc ten czujnik i potem pare pierdolek i dzialamy narazie ucze sie co gdzie i jak podpiac po roznych watkach :wink4:

:kox: :gwizdanie:
Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

jak kupisz sobie te b6 to tez będziesz zaśmiecał :decayed::tongue4:

No! A tak wogóle to mógłbyś coś wyrezać! :evil::decayed:

diman to jeszcze sporo czasu minie nim kupie a po drugie jak kupię to kupię full wypasa :tongue4:

Zawsze można coś dorezać... :cool1:

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

bylem ogarnac wozidlo z tym ogrzewaniem dziwna sprawa nie umie tego ogarnac musze chyba wyjac stolek ale to jak bedzie cieplej i pogrzebalem z tym radiowym zegarem i tak jak przypuszczalem mam ta antenke w na tylnej belce i w liczniku tez podlaczone bo wyciagnalem licznik a nie dziala i bart-s mi polecil zeby sprawdzic jeszcze napiecie czy dochodzi na wiazke z tylu sprawdze to jak tylko bede mial chwilke bo znowu cza rozebrac tylny boczek z wzmacniaczem :zemdlal: no i tak siedze i przegladam watki :naughty:

zaśmiecacie nasz piękny katowicki wątek jakimiś pierdołami o rezaniu :sick3::decayed:

jak kupisz sobie te b6 to tez będziesz zaśmiecał :decayed::tongue4:

No! A tak wogóle to mógłbyś coś wyrezać! :evil::decayed:

i bede jak tylko beda graty do moich modzikow to bede rezal :kox: widzialem ze koles mi chyba wyslal ten wylacznik do DRL / CHL wiec bedzie wkrotce rezanko jeszcze musi przyjsc ten czujnik i potem pare pierdolek i dzialamy narazie ucze sie co gdzie i jak podpiac po roznych watkach :wink4:

:kox: :gwizdanie:

idę stąd bo monotematyczni jesteście :bla:

Opublikowano

No obraź się! :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox: :kox:

Opublikowano

No obraź się! :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox: :kox:

ja :no:

Opublikowano

No obraź się! :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox: :kox:

ja :no:

:wink4: Ja jeszcze dwie godziny w robocie no chyba, że chwile wcześniej się uda wyjść...

Ogólnie nuda ale Rejs do Cork przeniesiony bo był tam dziś aircraft incident - ofiary śmiertelne. Samolot jakiś General Aviation podchodził do lądowania i podczas 3 próby we mgle nie udało się... :confused4: ;(

Opublikowano

No obraź się! :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox: :kox:

ja :no:

:wink4: Ja jeszcze dwie godziny w robocie no chyba, że chwile wcześniej się uda wyjść...

Ogólnie nuda ale Rejs do Cork przeniesiony bo był tam dziś aircraft incident - ofiary śmiertelne. Samolot jakiś General Aviation podchodził do lądowania i podczas 3 próby we mgle nie udało się... :confused4: ;(

hmmm nie dobrze :(

Opublikowano

No obraź się! :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox: :kox:

ja :no:

:wink4: Ja jeszcze dwie godziny w robocie no chyba, że chwile wcześniej się uda wyjść...

Ogólnie nuda ale Rejs do Cork przeniesiony bo był tam dziś aircraft incident - ofiary śmiertelne. Samolot jakiś General Aviation podchodził do lądowania i podczas 3 próby we mgle nie udało się... :confused4: ;(

hmmm nie dobrze :(

No choojowo! Jakiś prywatny samolot i na "szczęście" niewiele osób na pokładzie bo byłaby masakra! Tylko 12 osób w sumie i ku zdziwieniu wszystkich, 6 osób przeżyło - ranni nie wiem w jakim stanie zostali przewiezieni do szpiatala!
Opublikowano

No obraź się! :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox: :kox:

ja :no:

:wink4: Ja jeszcze dwie godziny w robocie no chyba, że chwile wcześniej się uda wyjść...

Ogólnie nuda ale Rejs do Cork przeniesiony bo był tam dziś aircraft incident - ofiary śmiertelne. Samolot jakiś General Aviation podchodził do lądowania i podczas 3 próby we mgle nie udało się... :confused4: ;(

hmmm nie dobrze :(

No choojowo! Jakiś prywatny samolot i na "szczęście" niewiele osób na pokładzie bo byłaby masakra! Tylko 12 osób w sumie i ku zdziwieniu wszystkich, 6 osób przeżyło - ranni nie wiem w jakim stanie zostali przewiezieni do szpiatala!

lipa :confused4:

Opublikowano

Na szczęscie Ci pasażerowie co mieli dziś odlecieć do Cork wiedża co tam się wydarzyło i nie robią żadnych głupich scen jak to czasem bywa przy opóźnionych, odwołanych rejsach! :wallbash:

Opublikowano

akjam pięknie ze spamem lecisz... :gwizdanie:

Dogadałem się z Hammerem i w sobote po to jade.... także przywioze Ci na spota.

A co to za płyty ? Do Navi ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.