Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam aLL, mam takie pytanko czy nic sie nie zmieniło od ostaniej wizyty na spocie odnosnie podpiecia Vag-a i sprawdzenia autka, jak bylem u Was kiedys to niemoglem zdiagnozowac dokladnie bo po tescie na parkingu wyszlo ze padniety mam termostat( nagrzewal do 70stopni silnik) i cos szwankowala przeplywka, ale juz wymienilme na originały i pytanie takie czy moglbym u was sprawdzic stan silnika itd. (ja jestem slaby w tym) pozdr0

Nic się nie zmieniło. Dalej spotykamy się w miłym towarzystwie... :gwizdanie: W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. :good: Jest najtańszy na forum. :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. Jest najtańszy na forum.

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

Opublikowano

Jest najtańszy na forum. :cool1:

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

myślę że jak 50zł dasz krolowi i się z nim na jakiś właśnie wtorek umówisz to ci go zdiagnozuje :good:

Opublikowano

W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. Jest najtańszy na forum.

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

śledź forum i zagadaj do Krola

pojawiaj się częściej na spotach, a z chęcią Ci pomożemy :)

Opublikowano

W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. Jest najtańszy na forum.

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

śledź forum i zagadaj do Krola

pojawiaj się częściej na spotach, a z chęcią Ci pomożemy :)

I przywieź po browarku. :decayed:
Opublikowano

W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. Jest najtańszy na forum.

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

śledź forum i zagadaj do Krola

pojawiaj się częściej na spotach, a z chęcią Ci pomożemy :)

I przywieź po browarku. :decayed:

a moze byc wódeczka:> zostalo mi tego sporo po weselu:) heh pogadam z kumplem co mnie zabral do Was kiedys on tam do was czesciej zaglada niz ja (jestem laikiem- poznajde dopiero motoryzacje:D)

Opublikowano

W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. Jest najtańszy na forum.

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

śledź forum i zagadaj do Krola

pojawiaj się częściej na spotach, a z chęcią Ci pomożemy :)

I przywieź po browarku. :decayed:

a moze byc wódeczka:> zostalo mi tego sporo po weselu:) heh pogadam z kumplem co mnie zabral do Was kiedys on tam do was czesciej zaglada niz ja (jestem laikiem- poznajde dopiero motoryzacje:D)

nie przejmuj się, mu rzadko rozmawiamy o motoryzacji :decayed:

Opublikowano

W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. Jest najtańszy na forum.

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

śledź forum i zagadaj do Krola

pojawiaj się częściej na spotach, a z chęcią Ci pomożemy :)

I przywieź po browarku. :decayed:

a moze byc wódeczka:> zostalo mi tego sporo po weselu:) heh pogadam z kumplem co mnie zabral do Was kiedys on tam do was czesciej zaglada niz ja (jestem laikiem- poznajde dopiero motoryzacje:D)

nie przejmuj się, mu rzadko rozmawiamy o motoryzacji :decayed:

:decayed:
Opublikowano

W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. Jest najtańszy na forum.

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

śledź forum i zagadaj do Krola

pojawiaj się częściej na spotach, a z chęcią Ci pomożemy :)

I przywieź po browarku. :decayed:

a moze byc wódeczka:> zostalo mi tego sporo po weselu:) heh pogadam z kumplem co mnie zabral do Was kiedys on tam do was czesciej zaglada niz ja (jestem laikiem- poznajde dopiero motoryzacje:D)

nie przejmuj się, mu rzadko rozmawiamy o motoryzacji :decayed:

:decayed:

taa jasne:) bylem raz i jak stałem kolo was heh i tak se mysle o co kaman:D parametry parametry:D ale nawet jednego ziomka spotkalem ze szkoły na spocie:D

Opublikowano

W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. Jest najtańszy na forum.

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

śledź forum i zagadaj do Krola

pojawiaj się częściej na spotach, a z chęcią Ci pomożemy :)

I przywieź po browarku. :decayed:

a moze byc wódeczka:> zostalo mi tego sporo po weselu:) heh pogadam z kumplem co mnie zabral do Was kiedys on tam do was czesciej zaglada niz ja (jestem laikiem- poznajde dopiero motoryzacje:D)

nie przejmuj się, mu rzadko rozmawiamy o motoryzacji :decayed:

:decayed:

taa jasne:) bylem raz i jak stałem kolo was heh i tak se mysle o co kaman:D parametry parametry:D ale nawet jednego ziomka spotkalem ze szkoły na spocie:D

To chyba nie byłeś u Nas... :polew: :polew:

Wpadaj bez zastanawiania się! Miła atmosfera i pomoc oferowana 24h! :wink4:

Opublikowano

W sprawie VAGowania pisz do użytkownika - Krolu. Jest najtańszy na forum.

chodzi mi o to czy jak podjade w byle jaki wtorek pod Go sport bedzie ktos kto by ,mogl zdiagnozowac autko, aha i ile taka usługa kosztuje:P

śledź forum i zagadaj do Krola

pojawiaj się częściej na spotach, a z chęcią Ci pomożemy :)

I przywieź po browarku. :decayed:

a moze byc wódeczka:> zostalo mi tego sporo po weselu:) heh pogadam z kumplem co mnie zabral do Was kiedys on tam do was czesciej zaglada niz ja (jestem laikiem- poznajde dopiero motoryzacje:D)

nie przejmuj się, mu rzadko rozmawiamy o motoryzacji :decayed:

:decayed:

taa jasne:) bylem raz i jak stałem kolo was heh i tak se mysle o co kaman:D parametry parametry:D ale nawet jednego ziomka spotkalem ze szkoły na spocie:D

To chyba nie byłeś u Nas... :polew: :polew:

Wpadaj bez zastanawiania się! Miła atmosfera i pomoc oferowana 24h! :wink4:

nie no bylem u Was tylko tylko zabral mnie kolega ze soba bo jechal do was i mi zaproponowal tez a ja dopiero bylem co po kupnie audiczki noi wiecie nic w temacie magia co i jak pod maska:D jak sie czlowiek z poldka przesiadzie na a4 to roznica :D nie no niepamietam ktory kolega mi diagnozowal auto ale byl sumienny zrobil vaga za free:) pewnie bo bylem z kumplem (staly bywalec) :D pozdr0

Opublikowano

a to kim jest ten stały bywalec?

co za dzien :sick3:

Opublikowano

a to kim jest ten stały bywalec?

co za dzien :sick3:

Co jest Kędzior?
:polew: :polew:
Opublikowano
Nagły Atak Spawacza - Uve Kolarz

:polew: :polew: :polew::good:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 17:04_________________________________________________

Co jest Kędzior?

a juz mnie wk***ia lezenie w domu, byle do poniedzialku i mam nadzieje ze dam rade pojsc do pracy
Opublikowano

Co jest Kędzior?

a juz mnie wk***ia lezenie w domu, byle do poniedzialku i mam nadzieje ze dam rade pojsc do pracy

Cza by Ci jakieś lekarstwo zorganizować... :wink4:
Opublikowano

Cza by Ci jakieś lekarstwo zorganizować... :wink4:

okład z młodych jędrnych piersi :decayed: :decayed: :decayed:

nagly atak spawacza tego mi brakowalo :kox: az mi sie humor poprawil :polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 17:09_________________________________________________Nagły Atak Spawacza - Moja mama jest rastamanem

:polew: :polew: :polew: :polew: teksty sa rzeznicze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Cza by Ci jakieś lekarstwo zorganizować... :wink4:

okład z młodych jędrnych piersi :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

Cza by Ci jakieś lekarstwo zorganizować... :wink4:

okład z młodych jędrnych piersi :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie:

to jak zalatwisz mi jaka? :naughty:
Opublikowano

Stasiu jak chcesz możemy się stuknąć jak mam tył do roboty :decayed:

Ale jestem wyjebany po piłce :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.