Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro już do tego wróciłeś to tak dla przypomnienia: ty trzymałeś wąż z sziszy i to ty paliłeś, pociągnąłeś za bardzo za wąż i szisza spadła ze stoła, a że ja naiwny chłopka próbowałem ratować sytuację w ostatniej chwili to złapałem za sziszę i wyszło na to, że to ja ją zrzuciłem :wallbash:

Już nigdy więcej :disgust::tongue4: I jeszcze się wykręca, co za ludzie :tongue4:

prawda jest taka że ja sobie na spokojnie paliłem a ty właśnie chciałeś mi to zabrać i zrzuciłeś :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bijcie się :kox:

Opublikowano

po strzale w pysk :polew:

najważniejsze jest to, że to ja podniosłem ten skurwiały żar :wallbash:

trzecia impreza na której spaliłem paluchy :naughty:

Opublikowano

Skoro już do tego wróciłeś to tak dla przypomnienia: ty trzymałeś wąż z sziszy i to ty paliłeś, pociągnąłeś za bardzo za wąż i szisza spadła ze stoła, a że ja naiwny chłopka próbowałem ratować sytuację w ostatniej chwili to złapałem za sziszę i wyszło na to, że to ja ją zrzuciłem :wallbash:

Już nigdy więcej :disgust::tongue4: I jeszcze się wykręca, co za ludzie :tongue4:

prawda jest taka że ja sobie na spokojnie paliłem a ty właśnie chciałeś mi to zabrać i zrzuciłeś :gwizdanie:

To chyba trafiłeś tam akurat na jakiś trefny towar :polew: Bo niezły film ci wkręcił :decayed:

Opublikowano

bijcie się :kox:

bo się do winy nieumi przyznac :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:40_________________________________________________

po strzale w pysk :polew:

najważniejsze jest to, że to ja podniosłem ten skurwiały żar :wallbash:

trzecia impreza na której spaliłem paluchy :naughty:

jak wkladasz paluchy tam gdzie nietrzeba :tongue4:
Opublikowano

w końcu jakiś dym.. dawajcie jeszcze... :kox:

Opublikowano

bo się do winy nieumi przyznac :gwizdanie:

Słaba linia obrony chłopie, prawda zawsze wyjdzie na jaw, prędzej czy później :gwizdanie:

Opublikowano

w końcu jakiś dym.. dawajcie jeszcze... :kox:

a co chcesz dac kropki? :polew:

bo się do winy nieumi przyznac :gwizdanie:

Słaba linia obrony chłopie, prawda zawsze wyjdzie na jaw, prędzej czy później :gwizdanie:

tak wszystkich oplacilem ze niema prawa wyjsc :decayed:
Opublikowano

bo się do winy nieumi przyznac :gwizdanie:

Słaba linia obrony chłopie, prawda zawsze wyjdzie na jaw, prędzej czy później :gwizdanie:

pewnie, stanleye znajdą nagranie z ukrytej kamery i będzie git albo ja wynajdę wehikuł czasu :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

bo się do winy nieumi przyznac :gwizdanie:

Słaba linia obrony chłopie, prawda zawsze wyjdzie na jaw, prędzej czy później :gwizdanie:

pewnie, stanleye znajdą nagranie z ukrytej kamery i będzie git albo ja wynajdę wehikuł czasu :kox: :kox: :kox:

przydała by mi sie taka maszyna :wink4:

cały czas bym się cofał do piatku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trza by sąsiadów obpytać, czy ktoś nas akurat w tym momencie nie podglądał :polew:

Opublikowano

lepiej żeby nie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale czekaj, czekaj, to była ta impreza co Krolu Miszce i na odwrót pakowali sobie w ucho? :polew: To faktycznie lepiej żeby nie :decayed:

Opublikowano

Ale czekaj, czekaj, to była ta impreza co Krolu Miszce i na odwrót pakowali sobie w ucho? :polew: To faktycznie lepiej żeby nie :decayed:

nie, to nie ta :gwizdanie:
Opublikowano

Ale czekaj, czekaj, to była ta impreza co Krolu Miszce i na odwrót pakowali sobie w ucho? :polew: To faktycznie lepiej żeby nie :decayed:

jak to zabrzmiało :polew:

Opublikowano

Ale czekaj, czekaj, to była ta impreza co Krolu Miszce i na odwrót pakowali sobie w ucho? :polew: To faktycznie lepiej żeby nie :decayed:

widze że hardcorowe imprezy macie :blink:

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/tragiczny-wypadek-policyjny-watek-w-sledztwie,1,4172678,region-wiadomosc.html

Opublikowano

ide do żabki :decayed:

Opublikowano

ide do żabki :decayed:

zaczyna się :decayed:

Opublikowano

ide do żabki :decayed:

weź mi piwo :decayed:

Opublikowano

Ja mam 4 - pak zimnego Lecha... :gwizdanie:

Ale czekaj, czekaj, to była ta impreza co Krolu Miszce i na odwrót pakowali sobie w ucho? :polew: To faktycznie lepiej żeby nie :decayed:

widze że hardcorowe imprezy macie :blink:

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/tragiczny-wypadek-policyjny-watek-w-sledztwie,1,4172678,region-wiadomosc.html

Jeśli to on kierował to i tak Pewnie wyjdzie, że to nie gliniarz kierował... :wallbash:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.