Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide do żabki :decayed:

zaczyna się :decayed:

zaczęło się 3h temu :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raczej wczoraj wieczorem... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Raczej wczoraj wieczorem... :gwizdanie:

:naughty:

:hi:

Siema alko! :decayed:
Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

Powodzi się... :naughty:
Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

Powodzi się... :naughty:

myślałem: mody czy piwo

i nie wybrałem modów.... :decayed:

Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

Powodzi się... :naughty:

myślałem: mody czy piwo

i nie wybrałem modów.... :decayed:

:decayed:
Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

Powodzi się... :naughty:

myślałem: mody czy piwo

i nie wybrałem modów.... :decayed:

:decayed:

z resztą, po co modzić B5, jak to stare padło :gwizdanie:

Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

Powodzi się... :naughty:

myślałem: mody czy piwo

i nie wybrałem modów.... :decayed:

:decayed:

z resztą, po co modzić B5, jak to stare padło :gwizdanie:

jeszcze jest za młode żeby rezać :naughty: :gwizdanie:

:pali: :beer1:

Świtał Fokus Moral Jajonasz PIH - Miliony Myśli (Czarne Złoto)

Opublikowano

takze tegoo

Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

Powodzi się... :naughty:

myślałem: mody czy piwo

i nie wybrałem modów.... :decayed:

:decayed:

z resztą, po co modzić B5, jak to stare padło :gwizdanie:

jeszcze jest za młode żeby rezać :naughty: :gwizdanie:

:pali: :beer1:

Świtał Fokus Moral Jajonasz PIH - Miliony Myśli (Czarne Złoto)

:gwizdanie:
Opublikowano

U mnie nie lepiej. W piątek u Diman-a, wczoraj posiedzenie w knajpie, a dziś wpadła siostra z facetem to jakąś flaszkę się napoczęło :)

Opublikowano

U mnie nie lepiej. W piątek u Diman-a, wczoraj posiedzenie w knajpie, a dziś wpadła siostra z facetem to jakąś flaszkę się napoczęło :)

tyś to jest imprezowicz :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 18:30_________________________________________________puście sobie na TVN niezła masakra :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

U mnie nie lepiej. W piątek u Diman-a, wczoraj posiedzenie w knajpie, a dziś wpadła siostra z facetem to jakąś flaszkę się napoczęło :)

Jak się napoczęło to trzeba skończyć... :wink4:
Opublikowano

U mnie nie lepiej. W piątek u Diman-a, wczoraj posiedzenie w knajpie, a dziś wpadła siostra z facetem to jakąś flaszkę się napoczęło :)

tyś to jest imprezowicz :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 18:30_________________________________________________puście sobie na TVN niezła masakra :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko ten ciulaty komentarz :wallbash:

Opublikowano

U mnie nie lepiej. W piątek u Diman-a, wczoraj posiedzenie w knajpie, a dziś wpadła siostra z facetem to jakąś flaszkę się napoczęło :)

tyś to jest imprezowicz :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 18:30_________________________________________________puście sobie na TVN niezła masakra :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko ten ciulaty komentarz :wallbash:

No gość jest qwa beznadziejny!
Opublikowano

U mnie nie lepiej. W piątek u Diman-a, wczoraj posiedzenie w knajpie, a dziś wpadła siostra z facetem to jakąś flaszkę się napoczęło :)

Jak się napoczęło to trzeba skończyć... :wink4:

Taki mam plan :kox: Ale to już bez nich, bo pojechali :decayed:

Opublikowano

nic mi do głowy nie wchodzi :wallbash:

jak ja to jutro zdam... :gwizdanie:

Opublikowano

nic mi do głowy nie wchodzi :wallbash:

jak ja to jutro zdam... :gwizdanie:

pewnie będzie luzik :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.