Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taką nadzieję :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spotkałem Kędziora na Krupówkach :decayed:

1000430l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

nic mi do głowy nie wchodzi :wallbash:

jak ja to jutro zdam... :gwizdanie:

bez problemu sie wyluzuj i bedzie git :good:

Opublikowano

nic mi do głowy nie wchodzi :wallbash:

Bo qr** myślisz o upalaniu i d*pach w krótkich spódniczkach :kox::decayed:

Opublikowano

U mnie nie lepiej. W piątek u Diman-a, wczoraj posiedzenie w knajpie, a dziś wpadła siostra z facetem to jakąś flaszkę się napoczęło :)

Jak się napoczęło to trzeba skończyć... :wink4:

Taki mam plan :kox: Ale to już bez nich, bo pojechali :decayed:

:good:

mam taką nadzieję :rolleyes:

Nadzieja umiera ostatnia. :decayed:

spotkałem Kędziora na Krupówkach :decayed:

1000430l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

A mówił, że niby chory i leży w domu... :mysli:
Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

(jutro będę żałował) :bag:

Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

(jutro będę żałował) :bag:

mi została łycha z wyjazdu więc zapodaję już 2 -go dryna pyrsk :decayed:

Opublikowano

no to znowu psssyt :decayed:

(jutro będę żałował) :bag:

:gwizdanie:
Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

Mimo że łączy nas kabel :decayed: No, ale chociaż to :wink4:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

:naughty:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

:naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A miałem dziś poćwiczyć bary i triceps :gwizdanie: Ale to jutro, bo po alko się trudniej ćwiczy :polew:

Opublikowano

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Opublikowano

:shocked: Jadnak Audi to Audi...... :cool1:

no to znowu psssyt :decayed:

(jutro będę żałował) :bag:

Stanley jutro rano na kacu :gwizdanie:

Bad morning?

:polew:

Uwaga! Kobieta za kierownicą!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:shocked: Jadnak Audi to Audi...... :cool1:

no to znowu psssyt :decayed:

(jutro będę żałował) :bag:

Stanley jutro rano na kacu :gwizdanie:

Bad morning?

:polew:

Uwaga! Kobieta za kierownicą!

:polew: :polew: :polew:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

za dużo linków jak na banie :tongue4:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny qr** tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.