Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tu tez widze ze sie pobijecie zaraz :gwizdanie:

Miszce zaszkodziła chyba ta dębinka - pozostałość po Zakopanem! :polew: :polew: :polew: Włączyło mu się coś a'la jestem najlepszy, najsilniejszy, etc... :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tu tez widze ze sie pobijecie zaraz :gwizdanie:

Miszce zaszkodziła chyba ta dębinka - pozostałość po Zakopanem! :polew: :polew: :polew: Włączyło mu się coś a'la jestem najlepszy, najsilniejszy, etc... :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

tu tez widze ze sie pobijecie zaraz :gwizdanie:

Miszce zaszkodziła chyba ta dębinka - pozostałość po Zakopanem! :polew: :polew: :polew: Włączyło mu się coś a'la jestem najlepszy, najsilniejszy, etc... :polew: :polew: :polew: :polew:

się śmiej ale jakie B6 widziałem dziś w Zakopcu, B6 sedan kolor coś jak Twój, w pełnym pakiecie Sline - przynajmniej zewnątrz :slina: gryll eSowy itp

Opublikowano

jeden z lepszych filmów...bardzo mi bliski zwłaszcza scena liczenia kasy :kox:

Tak przypuszczałem, dlatego wkleiłem :kox:

Opublikowano

tu tez widze ze sie pobijecie zaraz :gwizdanie:

Miszce zaszkodziła chyba ta dębinka - pozostałość po Zakopanem! :polew: :polew: :polew: Włączyło mu się coś a'la jestem najlepszy, najsilniejszy, etc... :polew: :polew: :polew: :polew:

się śmiej ale jakie B6 widziałem dziś w Zakopcu, B6 sedan kolor coś jak Twój, w pełnym pakiecie Sline - przynajmniej zewnątrz :slina:gryll eSowy itp

No muszę to wyrezać! :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

jeden z lepszych filmów...bardzo mi bliski zwłaszcza scena liczenia kasy :kox:

Tak przypuszczałem, dlatego wkleiłem :kox:

dobra plomba idę w kimkę rano do roboty :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też powoli zdupczam bo rano o 7ej pobudka. :disgust:

Opublikowano

Ja też powoli zdupczam bo rano o 7ej pobudka. :disgust:

a ja posiedze bo musze wstawac jak sie obudze :decayed:

Opublikowano

Ja też powoli zdupczam bo rano o 7ej pobudka. :disgust:

a ja posiedze bo musze wstawac jak sie obudze :decayed:

W sumie fajne uczucie, non-stop weekend. Ale to się nudzi ci powiem :decayed:

Opublikowano

Ja też powoli zdupczam bo rano o 7ej pobudka. :disgust:

a ja posiedze bo musze wstawac jak sie obudze :decayed:

:naughty: Ja może jakiś filmik włącze? :wink4:
Opublikowano

Ja też powoli zdupczam bo rano o 7ej pobudka. :disgust:

a ja posiedze bo musze wstawac jak sie obudze :decayed:

W sumie fajne uczucie, non-stop weekend. Ale to się nudzi ci powiem :decayed:

jakbym mial wciul kasiory to bym rezal :kox:

Opublikowano

Ja też powoli zdupczam bo rano o 7ej pobudka. :disgust:

a ja posiedze bo musze wstawac jak sie obudze :decayed:

W sumie fajne uczucie, non-stop weekend. Ale to się nudzi ci powiem :decayed:

jakbym mial wciul kasiory to bym rezal :kox:

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Ja też powoli zdupczam bo rano o 7ej pobudka. :disgust:

a ja posiedze bo musze wstawac jak sie obudze :decayed:

W sumie fajne uczucie, non-stop weekend. Ale to się nudzi ci powiem :decayed:

jakbym mial wciul kasiory to bym rezal :kox:

Zauważyłem, żeś się nieźle w rezanie wkręcił :)

Opublikowano

:hi:

jak ja nie cierpię poniedziałku :disgust::sick3: :sick3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siemka, ja jeszcze dzisiaj musialem wziasc wolne :confused4: ale mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok

:hi:

jak ja nie cierpię poniedziałku :disgust::sick3: :sick3:

ciekawe jak tam u Stasia :>
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siemka, ja jeszcze dzisiaj musialem wziasc wolne :confused4: ale mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok

:hi:

jak ja nie cierpię poniedziałku :disgust::sick3: :sick3:

ciekawe jak tam u Stasia :>

jeszcze śpi ... nic ciekawego :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.