Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: ja chce wiosnę już :disgust:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: ja chce wiosnę już :disgust:

:good:

Opublikowano

:hi:

:hi: ja chce wiosnę już :disgust:

:good:

To musicie jeszcze trochę poczekać. :tongue4: No chyba, że sen zimowy Was uratuje... :naughty:
Opublikowano

Witka, z autem nic nie robiłem... w Q w tylnim zawieszeniu są normalne wprasowywane tulejki w wahaczu trójkątnym.. okazało się że u mnie z jednej strony chyba od nowości nie były zmieniane i guma tak sparciała że cały wahacz zsunął się z mocowania kolumny.... wiec całe koło było pod kątem i na dziurach rozcięło całe nadkole a przy okazji opone cięło.. zmieniłem wszystkie j**ane te tulejki łączniki z tyłu i nastała błoga cisza.. jeszcze tylko przód musze zmienić któreś wahacze..

Opublikowano

Witka, z autem nic nie robiłem... w Q w tylnim zawieszeniu są normalne wprasowywane tulejki w wahaczu trójkątnym.. okazało się że u mnie z jednej strony chyba od nowości nie były zmieniane i guma tak sparciała że cały wahacz zsunął się z mocowania kolumny.... wiec całe koło było pod kątem i na dziurach rozcięło całe nadkole a przy okazji opone cięło.. zmieniłem wszystkie j**ane te tulejki łączniki z tyłu i nastała błoga cisza.. jeszcze tylko przód musze zmienić któreś wahacze..

To nie było żadnych objawów, że coś jest nie halo? :mysli:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witka, z autem nic nie robiłem... w Q w tylnim zawieszeniu są normalne wprasowywane tulejki w wahaczu trójkątnym.. okazało się że u mnie z jednej strony chyba od nowości nie były zmieniane i guma tak sparciała że cały wahacz zsunął się z mocowania kolumny.... wiec całe koło było pod kątem i na dziurach rozcięło całe nadkole a przy okazji opone cięło.. zmieniłem wszystkie j**ane te tulejki łączniki z tyłu i nastała błoga cisza.. jeszcze tylko przód musze zmienić któreś wahacze..

To nie było żadnych objawów, że coś jest nie halo? :mysli:

był tylko jeden, że jak było sucho, guma się robiła twarda sucha i skrzypiało jak w starze przy nierównościach ...

Opublikowano

wielkie jol

Witka, z autem nic nie robiłem... w Q w tylnim zawieszeniu są normalne wprasowywane tulejki w wahaczu trójkątnym.. okazało się że u mnie z jednej strony chyba od nowości nie były zmieniane i guma tak sparciała że cały wahacz zsunął się z mocowania kolumny.... wiec całe koło było pod kątem i na dziurach rozcięło całe nadkole a przy okazji opone cięło.. zmieniłem wszystkie j**ane te tulejki łączniki z tyłu i nastała błoga cisza.. jeszcze tylko przód musze zmienić któreś wahacze..

a tulejki laczniczkow tez wymienione? :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

siema :hi:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 09:30_________________________________________________piątek jak ja to lubię :decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 09:30_________________________________________________

:decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 10:54_________________________________________________Audi RS4 e Subaru Impreza WRX - BRAZIL

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 10:54_________________________________________________Audi RS4 e Subaru Impreza WRX - BRAZIL

No zakoorwiają! :kox: Drugi filmik zdecydowanie lepszy! :evil:
Opublikowano

Cześć :decayed:

Opublikowano

Cześć :decayed:

:siema: Gdzieś był jak Cienie było?! :decayed:
Opublikowano

tu i tam :gwizdanie:

trochę interesów, nauki, ogólnie miałem coś na głowie :rolleyes:

Opublikowano

tu i tam :gwizdanie:

trochę interesów, nauki, ogólnie miałem coś na głowie :rolleyes:

:gwizdanie:

Zdałeś ten drugi egzamin?

Opublikowano

w poniedziałek :naughty:

Opublikowano

Cześć :decayed:

Kogo moje oczy widzą :shocked::naughty:
Opublikowano

:hi:

ja już fajrant :pali:

Opublikowano

:hi:

do dziś termin zapłaty za zlot - kto nie przelał znika z listy :gwizdanie:

Opublikowano

na Audi w Rybniku robią same ściule :przebiegly:

Opublikowano

:polew:

jak większość ludzi pracujących w Rybniku

na szczęście mnie to nie dotyczy :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.