Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Oko, fajnie że wpadłeś, impreza była przednia :naughty:

nawet ładowało :polew:

No i nie ma to jak spotkać o 4:30 w centrum Katowic Siemiana oglądającego telewizję pod dworcem :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Oko, fajnie że wpadłeś, impreza była przednia :naughty:

nawet ładowało :polew:

No i nie ma to jak spotkać o 4:30 w centrum Katowic Siemiana oglądającego telewizję pod dworcem :polew:

:laghing2: :laghing2: :polew: :polew:
Opublikowano

ja dzisiaj od 10 do 20 w pracy :confused4: :confused4: A nie wyspałem się zbytnio :decayed:

no to mnie nie dziwi i następnym razem wyjedz sobie trochę później nie będziesz tak marznął no i dobrze, że ten tuner tv masz to wam się nie nudziło :naughty:

:hi: dobry po imprezie

pozdro dla OKA i dziękować za stworzenie dobrego klimaciku :pali:

Opublikowano

A u mnie na opak...ja monter a moja zdycha od rana :decayed:

Opublikowano

A u mnie na opak...ja monter a moja zdycha od rana :decayed:

miszka śmigasz do czeko w środę :naughty::mysli:

Opublikowano

zestaw HIDów, poleci ktoś jakiś konkretny? :gwizdanie:

Opublikowano

zestaw HIDów, poleci ktoś jakiś konkretny? :gwizdanie:

żaden ori xenon tylko :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jaki cwaniak :decayed:

Opublikowano

jaki cwaniak :decayed:

:gwizdanie: :evil: :evil:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:21_________________________________________________a tak po za tym miałeś się uczyć wiec do książek siadaj :evil:

Opublikowano

kurfa nie chce mi się

oglądałem właśnie wiadomości, a tam to :polew: :polew: :polew:

jak ktoś jest religijny to proszę nie oglądać

chłopaki doj**ali na maxa, mają teraz niezłe problemy

Opublikowano

A u mnie na opak...ja monter a moja zdycha od rana :decayed:

miszka śmigasz do czeko w środę :naughty::mysli:

? alko w środę :no: czy bez ?

Opublikowano

kurfa nie chce mi się

oglądałem właśnie wiadomości, a tam to :polew: :polew: :polew:

jak ktoś jest religijny to proszę nie oglądać

chłopaki doj**ali na maxa, mają teraz niezłe problemy

niezłe debile :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:29_________________________________________________

A u mnie na opak...ja monter a moja zdycha od rana :decayed:

miszka śmigasz do czeko w środę :naughty::mysli:

? alko w środę :no: czy bez ?

bez max pifko :gwizdanie:

Opublikowano

kurfa nie chce mi się

oglądałem właśnie wiadomości, a tam to :polew: :polew: :polew:

jak ktoś jest religijny to proszę nie oglądać

chłopaki doj**ali na maxa, mają teraz niezłe problemy

też to oglądałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to psssyt :decayed:

Opublikowano

i po robocie :wink4:

:hi:

jol, nom jeszcze dzisiaj do roboty i poniedzialek itd :polew:

chcesz zostać pracownikiem roku ? :gwizdanie:

ja yhym :wink4:
Opublikowano

:siema: z wieczora :naughty:

kurfa nie chce mi się

oglądałem właśnie wiadomości, a tam to :polew: :polew: :polew:

jak ktoś jest religijny to proszę nie oglądać

chłopaki doj**ali na maxa, mają teraz niezłe problemy

No odjebali numer!!! :polew: Co im teraz grozi? :mysli:
Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

chyba nikt z nas tego nie robił :gwizdanie:

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:
Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

do c**ja :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:54_________________________________________________Diman nie wiem jak w środę ale na weekend mogę się pisać tylko chyba nie ten co będzie bo mam zajęty :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.