Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie niebedzie

;( szkoda [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 20:08_________________________________________________

bezalkoholowy = beznadziejny :polew:

chyba, że skoczę do "przedpokoju" po jakąś pianę :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie niebedzie

;( szkoda

przestan sie mazac :punish: wez sie w garsc :decayed:
Opublikowano

bezalkoholowy = beznadziejny :polew:

czytasz mu w myslach :tongue4:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 20:08_________________________________________________

bezalkoholowy = beznadziejny :polew:

chyba, że skoczę do "przedpokoju" po jakąś pianę :gwizdanie:

hahaha do żabki :polew: :polew: :polew: dobre było wczoraj :polew: :polew: :polew:

chociaż chyba żona się nudzi, tak jakoś leży i patrzy na serial - może ją poślę :naughty:

Opublikowano

ale fakt, miałem dzisiaj smak na kasztelanka :rolleyes:

Opublikowano

chociaż chyba żona się nudzi, tak jakoś leży i patrzy na serial - może ją poślę :naughty:

zeby jej sie czasem nienudzilo to sie przeciez skoczyc moze :decayed:
Opublikowano

mnie niebedzie

;( szkoda

przestan sie mazac :punish: wez sie w garsc :decayed:

dobra postaram sie jakos ogarnac ale ciezko bedzie :confused4:

Opublikowano

mnie niebedzie

;( szkoda

przestan sie mazac :punish: wez sie w garsc :decayed:

dobra postaram sie jakos ogarnac ale ciezko bedzie :confused4:

wypij moje zdrowie :tongue4:
Opublikowano

mnie niebedzie

;( szkoda

przestan sie mazac :punish: wez sie w garsc :decayed:

dobra postaram sie jakos ogarnac ale ciezko bedzie :confused4:

wypij moje zdrowie :tongue4:

ja dzisiaj bez alko ale spritem moge wypic

dobra to ja sie zbieram na zabawe do zobaczenia :hi:

Opublikowano

mnie niebedzie

;( szkoda

przestan sie mazac :punish: wez sie w garsc :decayed:

dobra postaram sie jakos ogarnac ale ciezko bedzie :confused4:

wypij moje zdrowie :tongue4:

ja dzisiaj bez alko ale spritem moge wypic

dobra to ja sie zbieram na zabawe do zobaczenia :hi:

udanej :wink4:
Opublikowano

no Diman, ja Wam nie życzę źle, ale żeby DJowi zgorała konsoleta :polew:

Opublikowano

mnie niebedzie

;( szkoda

przestan sie mazac :punish: wez sie w garsc :decayed:

dobra postaram sie jakos ogarnac ale ciezko bedzie :confused4:

wypij moje zdrowie :tongue4:

ja dzisiaj bez alko ale spritem moge wypic

dobra to ja sie zbieram na zabawe do zobaczenia :hi:

bajo :)

Opublikowano

mnie niebedzie

;( szkoda

przestan sie mazac :punish: wez sie w garsc :decayed:

dobra postaram sie jakos ogarnac ale ciezko bedzie :confused4:

wypij moje zdrowie :tongue4:

ja dzisiaj bez alko ale spritem moge wypic

dobra to ja sie zbieram na zabawe do zobaczenia :hi:

bajo :)

Diman czlowiek marginesu :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

też bym poszedl na impreze ale dzisiaj wykupiłem OC, musze jechać na przegląd i zrobic zawiehe.. wiec same wydatki [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 20:28_________________________________________________tak w ogole to :hi: :hi:

Opublikowano

b6 tylko w avancie, ale serio fajnym avancie, fakt, cabrio też mi nawet podchodzi, ale to auto dla dziweksa :)

Opublikowano

b6 tylko w avancie, ale serio fajnym avancie, fakt, cabrio też mi nawet podchodzi, ale to auto dla dziweksa :)

albo na dziweksy :rolleyes:

Opublikowano

Po imprezie. Krótko ale nawet fajnie w tej czekoladzie. I nawet było na czym oko zarzucić :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.