Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez alko to nie to samo :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siemacie imprezowicze ja juz po robocie :evil:

a co do imprezy to wporzo bylo jak zawsze zresztą i bez alko tez wporzo smieku co nie miara :kox: no ale :pali: dalo rade :naughty:

Opublikowano

Bez alko to nie to samo :thumbdown:

nom przydało by się dziabnąć cosik % przed taką imprezą

bez alko człowiek nie ma tej gibkości :naughty::decayed:

Opublikowano

Bez alko to nie to samo :thumbdown:

nom przydało by się dziabnąć cosik % przed taką imprezą

bez alko człowiek nie ma tej gibkości :naughty::decayed:

:gwizdanie: :good:
Opublikowano

:yeah::evil:

Opublikowano

Bez alko to nie to samo :thumbdown:

nom przydało by się dziabnąć cosik % przed taką imprezą

bez alko człowiek nie ma tej gibkości :naughty::decayed:

Poprostu nie czuje się tego klimatu.... :wink4:

A tak na marginesie :tongue4: moglibyście kiedyś zaimprezować bliżej Pszczyny, chętnie bym się przyłączył...... :gwizdanie:

Opublikowano

Bez alko to nie to samo :thumbdown:

nom przydało by się dziabnąć cosik % przed taką imprezą

bez alko człowiek nie ma tej gibkości :naughty::decayed:

Poprostu nie czuje się tego klimatu.... :wink4:

A tak na marginesie :tongue4: moglibyście kiedyś zaimprezować bliżej Pszczyny, chętnie bym się przyłączył...... :gwizdanie:

zawsze mozesz ty zorganizowac i nas pozapraszac :gwizdanie: tylko wtedy musisz sie liczyc np z remontem mieszkania :tongue4:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 14:25_________________________________________________

:yeah::evil:

:good: :good:

Opublikowano

Bez alko to nie to samo :thumbdown:

nom przydało by się dziabnąć cosik % przed taką imprezą

bez alko człowiek nie ma tej gibkości :naughty::decayed:

Dwa browarki i kieliszeczek to też bez alko ale ogólnie było good! :kox::wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema: Coś wczoraj nie przybył? :disgust:
Opublikowano

bo o 5 wyjeżdżam do pracy

Opublikowano

bo o 5 wyjeżdżam do pracy

Oj tam, oj tam... :decayed:
Opublikowano

Bez alko to nie to samo :thumbdown:

nom przydało by się dziabnąć cosik % przed taką imprezą

bez alko człowiek nie ma tej gibkości :naughty::decayed:

Poprostu nie czuje się tego klimatu.... :wink4:

A tak na marginesie :tongue4: moglibyście kiedyś zaimprezować bliżej Pszczyny, chętnie bym się przyłączył...... :gwizdanie:

zawsze mozesz ty zorganizowac i nas pozapraszac :gwizdanie: tylko wtedy musisz sie liczyc np z remontem mieszkania

Czyli mam rozumieć że każda impreza z waszą obecnością kończy się remontem.... :gwizdanie:
Opublikowano

Czyli mam rozumieć że każda impreza z waszą obecnością kończy się remontem.... :gwizdanie:

nie no czasem ida gaśnice w ruch a tak to nuda :gwizdanie: zreszta sam wiesz bo byles z nami na imprezie na domkach :cool1:
Opublikowano
Opublikowano
:hi: po czeko 2h snu i 10 h roboty :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

Opublikowano

"roboty" :decayed:

noszenie teczki kierownikowi to też praca :polew::tongue4:
Opublikowano

zaaapomniałem :doh1:

Opublikowano

zaaapomniałem :doh1:

ciapa :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.