Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stasiek 3800 stawiasz :drunk:

Kanar ładuj BRD niema co sie szczypac :naughty:

:kox::good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taa tyle że to auto ma 15 lat, ja mam ciężką noge, i musiałbym jeszcze nazbierać na program..

nom jeden miesiac zacisniesz pasa i juz bedzie na BRD i program :wink4:
Opublikowano
:shocked: gdzie Ty robisz?? ja też tam chce :embarrassed:
Opublikowano

:shocked: gdzie Ty robisz?? ja też tam chce :embarrassed:

:evil:
Opublikowano

Lepiej załadować pewnego AWX. Bo bez dalszych modów BRD nie ma sensu.

Opublikowano

:shocked: gdzie Ty robisz?? ja też tam chce :embarrassed:

przestań mnie bawic :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Lepiej załadować pewnego AWX. Bo bez dalszych modów BRD nie ma sensu.

pewny, to nowy :wink4:

Opublikowano

Lepiej załadować pewnego AWX. Bo bez dalszych modów BRD nie ma sensu.

pewny, to nowy :wink4:

:gwizdanie:
Opublikowano

Lepiej załadować pewnego AWX. Bo bez dalszych modów BRD nie ma sensu.

pewny, to nowy :wink4:

No niestety bardzo łatwo się nadziać :wallbash:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:55_________________________________________________A za nowego trzeba wyłożyć ponad 1,5 kafla :thumbdown:
Opublikowano

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

Opublikowano

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

:polew: :polew:
Opublikowano

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

buehehe :polew:

Opublikowano

no wiesz bo mnie już dziurek brakuje w pasku od zaciskania.. a Ty mi tu takie coś :polew:

też myśle że awx bedzie wystarczający tym bardziej że troche kasy musze w to auto wsadzić żeby w końcu zaczęło wyglądać i jeździć :decayed:

macie jakieś rady przy kupowaniu turbiny?? bo wolałbym sie nie w.upczyć ;)

Opublikowano

no wiesz bo mnie już dziurek brakuje w pasku od zaciskania.. a Ty mi tu takie coś :polew:

też myśle że awx bedzie wystarczający tym bardziej że troche kasy musze w to auto wsadzić żeby w końcu zaczęło wyglądać i jeździć :decayed:

macie jakieś rady przy kupowaniu turbiny?? bo wolałbym sie nie w.upczyć ;)

Przedewszystkim luzy. I najlepiej jakby można było kupić z auta jeżdzącego po logach :good:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:58_________________________________________________Ostatnio było parę AWX bo oni zmieniali na BRD :gwizdanie: Śledź forum :naughty:
Opublikowano

Co jak co, Keżor jest specem od sprawdzania turbin :naughty:

Opublikowano

no wiesz bo mnie już dziurek brakuje w pasku od zaciskania.. a Ty mi tu takie coś :polew:

też myśle że awx bedzie wystarczający tym bardziej że troche kasy musze w to auto wsadzić żeby w końcu zaczęło wyglądać i jeździć :decayed:

macie jakieś rady przy kupowaniu turbiny?? bo wolałbym sie nie w.upczyć ;)

jak AWX, to najlepiej made in italy

bez luzów wzdłużnych, najlepiej z małym przebiegiem :wink4:

nierozbierana, nieregenerowana :)

Opublikowano

Co jak co, Keżor jest specem od sprawdzania turbin :naughty:

Od rozwalania też :polew:
Opublikowano

taaa tyle że z tym przebiegiem nie można być nigdy pewnym :no:

Opublikowano

Co jak co, Keżor jest specem od sprawdzania turbin :naughty:

Od rozwalania też :polew:

noo :decayed::polew:

Opublikowano

taaa tyle że z tym przebiegiem nie można być nigdy pewnym :no:

Takie już ryzyko jak się kupuje coś używanego :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.