Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:siema:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Opublikowano

:hi:

joł i jak tam 17912 ? wiesz coś może... :naughty:

Opublikowano

mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Stasiu już niedługo Cię to czeka ale to sama radość! :kox::good: Musiał się kilka razy posikać! :wink4:

:hi:

joł i jak tam 17912 ? wiesz coś może... :naughty:

To Krolu Ci nic jeszcze nie mówił? :mysli:
Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Stasiu już niedługo Cię to czeka ale to sama radość! :kox::good: Musiał się kilka razy posikać! :wink4:

:hi:

joł i jak tam 17912 ? wiesz coś może... :naughty:

To Krolu Ci nic jeszcze nie mówił? :mysli:

musiał się z kimś skonsultować :mysli:

Opublikowano

:hi:

:siema:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Dziecku wystarczy kawałek kartki, i jej podarcie dla śmiechu i dobrej zabawy... :cool1:

A nam 0,5l na łeb żeby mieć dobry ubaw :naughty: Coś w tym jest.... :wink4:

Opublikowano

:hi:

:siema:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Dziecku wystarczy kawałek kartki, i jej podarcie dla śmiechu i dobrej zabawy... :cool1:

A nam 0,5l na łeb żeby mieć dobry ubaw :naughty: Coś w tym jest.... :wink4:

dla Kędziora i dla mnie, wystarczy 0,5l na dwóch :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:siema:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Dziecku wystarczy kawałek kartki, i jej podarcie dla śmiechu i dobrej zabawy... :cool1:

A nam 0,5l na łeb żeby mieć dobry ubaw :naughty: Coś w tym jest.... :wink4:

dla Kędziora i dla mnie, wystarczy 0,5l na dwóch :gwizdanie:

I dwa piwa... :decayed:
Opublikowano

:hi:

:siema:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Dziecku wystarczy kawałek kartki, i jej podarcie dla śmiechu i dobrej zabawy... :cool1:

A nam 0,5l na łeb żeby mieć dobry ubaw :naughty: Coś w tym jest.... :wink4:

dla Kędziora i dla mnie, wystarczy 0,5l na dwóch :gwizdanie:

I dwa piwa... :decayed:

dokładnie :decayed:

Opublikowano

:hi:

:siema:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Dziecku wystarczy kawałek kartki, i jej podarcie dla śmiechu i dobrej zabawy... :cool1:

A nam 0,5l na łeb żeby mieć dobry ubaw :naughty: Coś w tym jest.... :wink4:

dla Kędziora i dla mnie, wystarczy 0,5l na dwóch :gwizdanie:

I dwa piwa... :decayed:

dokładnie :decayed:

:wink4:

mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Stasiu już niedługo Cię to czeka ale to sama radość! :kox::good: Musiał się kilka razy posikać! :wink4:

:hi:

joł i jak tam 17912 ? wiesz coś może... :naughty:

To Krolu Ci nic jeszcze nie mówił? :mysli:

musiał się z kimś skonsultować :mysli:

Nie chcę być dostawcą złych wiadomości... :naughty::wink4: Niech Krolu sam Ci to powie. :gwizdanie: Żart :decayed:
Opublikowano

ja dzisiaj objechałem takie to oto padło, na dowód fotka która mówi sama za siebie :decayed:

imag0175.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

:hi:

:siema:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Dziecku wystarczy kawałek kartki, i jej podarcie dla śmiechu i dobrej zabawy... :cool1:

A nam 0,5l na łeb żeby mieć dobry ubaw :naughty: Coś w tym jest.... :wink4:

dla Kędziora i dla mnie, wystarczy 0,5l na dwóch :gwizdanie:

I dwa piwa... :decayed:

dokładnie :decayed:

:wink4:

mały jest przejebaniutki :polew: :polew:

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=16229

Stasiu już niedługo Cię to czeka ale to sama radość! :kox::good: Musiał się kilka razy posikać! :wink4:

:hi:

joł i jak tam 17912 ? wiesz coś może... :naughty:

To Krolu Ci nic jeszcze nie mówił? :mysli:

musiał się z kimś skonsultować :mysli:

Nie chcę być dostawcą złych wiadomości... :naughty::wink4: Niech Krolu sam Ci to powie. :gwizdanie: Żart :decayed:

jaja se ze mnie robisz?????????????????????????????????????? :shocked:

Opublikowano

ja dzisiaj objechałem takie to oto padło, na dowód fotka która mówi sama za siebie :decayed:

imag0175.jpg

Uploaded with ImageShack.us

No to już wiemy po chooj tak zapierdalasz po całych dniach! :naughty:

Nie chcę być dostawcą złych wiadomości... :naughty::wink4: Niech Krolu sam Ci to powie. :gwizdanie: Żart :decayed:

jaja se ze mnie robisz?????????????????????????????????????? :shocked:

Nie. :decayed:
Opublikowano

akjam robisz se jaja? poważnie czy jak?

to gdzie krolu

Opublikowano

akjam robisz se jaja? poważnie czy jak?

to gdzie krolu

Podobno boi się Ci przekazać tą wiadomość. :naughty:
Opublikowano

akjam robisz se jaja? poważnie czy jak?

to gdzie krolu

Podobno boi się Ci przekazać tą wiadomość. :naughty:

pisz co to bo już się zesrałem .... :slina:

Opublikowano

akjam robisz se jaja? poważnie czy jak?

to gdzie krolu

kapa silnika i tyle :decayed:

Opublikowano

akjam robisz se jaja? poważnie czy jak?

to gdzie krolu

Podobno boi się Ci przekazać tą wiadomość. :naughty:

pisz co to bo już się zesrałem .... :slina:

:sick3::decayed:

akjam robisz se jaja? poważnie czy jak?

to gdzie krolu

kapa silnika i tyle :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

baaa jakbyś zrobił swapa to to jest taki błąd że nowego silnika też byś musiał od razu kapitalke robić.. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.