Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

narazie kupił na zapas :gwizdanie: :evil:

No ale to B7 ma w zajebistej opcji, powinien szybko znaleźć kupca :cool1:

już ma :gwizdanie:

to sie dziwie, bo jak depnie, to mu to kopci jak nie wiem :tongue4:

To dobry deal zrobił :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

narazie kupił na zapas :gwizdanie: :evil:

No ale to B7 ma w zajebistej opcji, powinien szybko znaleźć kupca :cool1:

już ma :gwizdanie:

kupujesz ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

narazie kupił na zapas :gwizdanie: :evil:

No ale to B7 ma w zajebistej opcji, powinien szybko znaleźć kupca :cool1:

już ma :gwizdanie:

kupujesz ? :polew: :polew: :polew:

ja mam to co chciałem narazie mi wiecej nie trzeba :wink4:

Opublikowano

siemka jutro 3xb5 z dg sie melduje

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

narazie kupił na zapas :gwizdanie: :evil:

No ale to B7 ma w zajebistej opcji, powinien szybko znaleźć kupca :cool1:

już ma :gwizdanie:

kupujesz ? :polew: :polew: :polew:

ja mam to co chciałem narazie mi wiecej nie trzeba :wink4:

no ale mógłbyś się nieźle napiąć :decayed:

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

narazie kupił na zapas :gwizdanie: :evil:

No ale to B7 ma w zajebistej opcji, powinien szybko znaleźć kupca :cool1:

już ma :gwizdanie:

kupujesz ? :polew: :polew: :polew:

ja mam to co chciałem narazie mi wiecej nie trzeba :wink4:

no ale mógłbyś się nieźle napiąć :decayed:

nie dla mnie napinanie młodszym ten przywilej zostawię :decayed:

Opublikowano

siemka jutro 3xb5 z dg sie melduje

:good:

Opublikowano

Co tam napinacze? :decayed:

siemka jutro 3xb5 z dg sie melduje

:good:
Opublikowano

Co tam napinacze? :decayed:

siemka jutro 3xb5 z dg sie melduje

:good:

:gwizdanie:

Opublikowano

Stasiu 3.11 też robi logi, które można importować do excela :cool1: :cool1: ja muszę zVAGować moją bo mnie ostatnio 1,6 objechało... :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

Stasiu 3.11 też robi logi, które można importować do excela :cool1: :cool1: ja muszę zVAGować moją bo mnie ostatnio 1,6 objechało... :embarrassed: :embarrassed:

tak, miałem na mysli to pudełko od Dimana, ono chyba czyta aktualne dane podczas pomiaru :embarrassed:

Opublikowano

Stasiu 3.11 też robi logi, które można importować do excela :cool1: :cool1: ja muszę zVAGować moją bo mnie ostatnio 1,6 objechało... :embarrassed: :embarrassed:

tak, miałem na mysli to pudełko od Dimana, ono chyba czyta aktualne dane podczas pomiaru :embarrassed:

dokladnie ale mam jeszcze vaga na kompa i moge go zabrac i sobie zrobisz logi :naughty:

Opublikowano

Stasiu 3.11 też robi logi, które można importować do excela :cool1: :cool1: ja muszę zVAGować moją bo mnie ostatnio 1,6 objechało... :embarrassed: :embarrassed:

tak, miałem na mysli to pudełko od Dimana, ono chyba czyta aktualne dane podczas pomiaru :embarrassed:

dokladnie ale mam jeszcze vaga na kompa i moge go zabrac i sobie zrobisz logi :naughty:

mi stoi jak trzeba, tzn pompuje mi jak nalezy :wink4:

tymczasem zbieram sie powoli w kokon :)

Opublikowano

Stasiu 3.11 też robi logi, które można importować do excela :cool1: :cool1: ja muszę zVAGować moją bo mnie ostatnio 1,6 objechało... :embarrassed: :embarrassed:

tak, miałem na mysli to pudełko od Dimana, ono chyba czyta aktualne dane podczas pomiaru :embarrassed:

dokladnie ale mam jeszcze vaga na kompa i moge go zabrac i sobie zrobisz logi :naughty:

mi stoi jak trzeba, tzn pompuje mi jak nalezy :wink4:

tymczasem zbieram sie powoli w kokon :)

no to trzymaj sie do jutra :hi:

Opublikowano

Widzieliście racket fuel u Szymona Majewskiego!?! :polew: :polew: :polew:

mogles mowic ze byl, kiedy powtorka?

Krolu wez jutro sprzet ogarniemy temat ok? :wink4:

Opublikowano

Widzieliście racket fuel u Szymona Majewskiego!?! :polew: :polew: :polew:

mogles mowic ze byl, kiedy powtorka?

Krolu wez jutro sprzet ogarniemy temat ok? :wink4:

sobota ? niedziela ?

Opublikowano
:hi: ale się zasiedziałem w garażu :kox::drunk::decayed:
Opublikowano

:hi: ale się zasiedziałem w garażu :kox::drunk::decayed:

co dzialales?:P:polew:
Opublikowano

:hi: ale się zasiedziałem w garażu :kox::drunk::decayed:

co dzialales?:P:polew:

Wreście wy***ałem katalizator :decayed:
Opublikowano

:hi: ale się zasiedziałem w garażu :kox::drunk::decayed:

co dzialales?:P:polew:

Wreście wy***ałem katalizator :decayed:

hehe wczas :wink4: i co fajnie turbinka swista? :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.