Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre zło :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

apeuszu a ty nie masz koło siebie przypadkiem szrotu...? :gwizdanie:

Opublikowano

a ja nie pije :decayed:

alkohol to zło... :kox:

:blink:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 20:54_________________________________________________

apeuszu a ty nie masz koło siebie przypadkiem szrotu...? :gwizdanie:

ma jeden w garażu :polew:

(nie mogłem się powstrzymać Pucek :wink4: )

Opublikowano

a ja nie pije :decayed:

alkohol to zło... :kox:

:blink:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 20:54_________________________________________________

apeuszu a ty nie masz koło siebie przypadkiem szrotu...? :gwizdanie:

ma jeden w garażu :polew:

(nie mogłem się powstrzymać Pucek :wink4: )

1. taka prawda, głupoty się po nim wyrabia i w ogóle... :P

2. to dobrze... jestem u niego za godzine... :D

Opublikowano

ma jeden w garażu :polew:

(nie mogłem się powstrzymać Pucek :wink4: )

kolega...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ma jeden w garażu :polew:

(nie mogłem się powstrzymać Pucek :wink4: )

kolega...

:polew: :polew: :polew:

jak to się mówi... ch*j nie kolega... :kox:

Opublikowano

Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę :decayed:

Opublikowano

Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę :decayed:

ta yhym
Opublikowano

Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę :decayed:

a ile miała volt...? :gwizdanie:

Opublikowano

Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę :decayed:

a ile miała volt...? :gwizdanie:

220 :polew:
Opublikowano

Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę :decayed:

ta yhym

A co niby nie :naughty:

Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę :decayed:

a ile miała volt...? :gwizdanie:

Brakło skali :kox:
Opublikowano

Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę :decayed:

a ile miała volt...? :gwizdanie:

220 :polew:

uuuu :sick3:

:polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? :naughty:

Opublikowano

to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? :naughty:

ja, nie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę :decayed:

a ile miała volt...? :gwizdanie:

220 :polew:

uuuu :sick3:

:polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? :naughty:

jaki ty chcesz zacisk ? na tarcze 288 mm taką jak ja mam w 1.8 T?

Opublikowano

drinek goni drinka :>

Opublikowano

Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę :decayed:

a ile miała volt...? :gwizdanie:

220 :polew:

uuuu :sick3:

:polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? :naughty:

jaki ty chcesz zacisk ? na tarcze 288 mm taką jak ja mam w 1.8 T?

no ganz genau... :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:04_________________________________________________

drinek goni drinka :>

a potem zderzaki rozwalone... :gwizdanie:

Opublikowano

drinek goni drinka :>

Ty ino chlejesz.... :gwizdanie:

Opublikowano

talib mosz taki zacisk... albo możesz szybko załatwić...? :evil:

Opublikowano

to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? :naughty:

ja, nie

:polew: :polew: :polew:

Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz :ssij::decayed:
Opublikowano

drinek goni drinka :>

Ty ino chlejesz.... :gwizdanie:

no nie reszta wcale tego nie robi... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.