Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

no poszła mi turbina na lekkim ściganku z puckiem ;( :evil: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bedzie nowe turbo i moze drugi icek zobaczymy :kox: :kox: :kox:

a później większe wtryski, wzmocnione sprzęgło, a na końcu swap na BKN :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

no poszła mi turbina na lekkim ściganku z puckiem ;( :evil: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bedzie nowe turbo i moze drugi icek zobaczymy :kox: :kox: :kox:

chciałeś kręcić diesla jak benzynę na gazie :mysli:

... Pucek i tak został objechany :?: :wink4:

Opublikowano

stn chop nie odbiera, ale to bylo cos ok 405 zl :wink4:

Opublikowano

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

no poszła mi turbina na lekkim ściganku z puckiem ;( :evil: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bedzie nowe turbo i moze drugi icek zobaczymy :kox: :kox: :kox:

a później większe wtryski, wzmocnione sprzęgło, a na końcu swap na BKN :decayed:

albo ADRa i nie będzie się miało co popsuć :decayed:

Opublikowano

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

no poszła mi turbina na lekkim ściganku z puckiem ;( :evil: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bedzie nowe turbo i moze drugi icek zobaczymy :kox: :kox: :kox:

a później większe wtryski, wzmocnione sprzęgło, a na końcu swap na BKN :decayed:

:gwizdanie: kto wie czy totek nie wpadnie :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

no poszła mi turbina na lekkim ściganku z puckiem ;( :evil: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bedzie nowe turbo i moze drugi icek zobaczymy :kox: :kox: :kox:

a później większe wtryski, wzmocnione sprzęgło, a na końcu swap na BKN :decayed:

:gwizdanie: kto wie czy totek nie wpadnie :gwizdanie: :tongue4:

jutrzejsze głosowanie jest już ustawione, szkoda kasy na kupony...

... ja zgarniam 6 :kox:

Opublikowano

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

no poszła mi turbina na lekkim ściganku z puckiem ;( :evil: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bedzie nowe turbo i moze drugi icek zobaczymy :kox: :kox: :kox:

chciałeś kręcić diesla jak benzynę na gazie :mysli:

... Pucek i tak został objechany :?: :wink4:

nie no to był szybki start spod świateł na impreze sie spieszyliśmy i szło do 4200obr/min :evil: na duppp i tyle od i cała historia :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 14:07_________________________________________________

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

no poszła mi turbina na lekkim ściganku z puckiem ;( :evil: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bedzie nowe turbo i moze drugi icek zobaczymy :kox: :kox: :kox:

a później większe wtryski, wzmocnione sprzęgło, a na końcu swap na BKN :decayed:

:gwizdanie: kto wie czy totek nie wpadnie :gwizdanie: :tongue4:

jutrzejsze głosowanie jest już ustawione, szkoda kasy na kupony...

... ja zgarniam 6 :kox:

no to sie jeszcze okaże ale jak chcesz grac to dzisiaj jest duży lotek widze ze już dawno nie grałeś :gwizdanie:

Opublikowano

stn chop nie odbiera, ale to bylo cos ok 405 zl :wink4:

dobra, zamówię sobie na forum,, widzę że kolo ma po 380zł/szt

Opublikowano

no to sie jeszcze okaże ale jak chcesz grac to dzisiaj jest duży lotek widze ze już dawno nie grałeś :gwizdanie:

wydało się f*ck :bag:

Opublikowano

stn chop nie odbiera, ale to bylo cos ok 405 zl :wink4:

dobra, zamówię sobie na forum,, widzę że kolo ma po 380zł/szt

na opony.pl masz 396 z wysylka 0 zl.

Opublikowano

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

no poszła mi turbina na lekkim ściganku z puckiem ;( :evil: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bedzie nowe turbo i moze drugi icek zobaczymy :kox: :kox: :kox:

a później większe wtryski, wzmocnione sprzęgło, a na końcu swap na BKN :decayed:

:gwizdanie: Bez SWAPa by się obeszło ale wtryski i sprzęgło to dobry pomysł... :kox:
Opublikowano

stn chop nie odbiera, ale to bylo cos ok 405 zl :wink4:

dobra, zamówię sobie na forum,, widzę że kolo ma po 380zł/szt

na opony.pl masz 396 z wysylka 0 zl.

tutaj też jest 0 zł lub ewentualnie 20zł, więc wychodzi podobnie

Opublikowano

no dimek to wszystko fajnie tylko kijowo zostac bez auta na jakis czas... :P

moze mirek ci pozyczy jedno... :D

a ja nie moge teraz isc na L4... :(

Opublikowano

Cześć

tak Diman, Ty wszystko pociskaj na mnie :decayed:

to Ty jechałeś pierwszy :polew:

PS. Graty z 1.8T już w bagażniku...dla Ciebie Kędzior też coś mam :wink4:

Grill? jeden kit, cieszcie się że wpadam :naughty::polew:

Opublikowano

no dimek to wszystko fajnie tylko kijowo zostac bez auta na jakis czas... :P

lepiej żeby teraz nie zostawał bez furki :gwizdanie:

Opublikowano

no dimek to wszystko fajnie tylko kijowo zostac bez auta na jakis czas... :P

moze mirek ci pozyczy jedno... :D

a ja nie moge teraz isc na L4... :(

luzik mam pożyczoną alfe romeo od bracika 1.9 jtd 110 KM :gwizdanie: wiec rowerem nie musze jezdzic chodz przydało by sie :evil:

Opublikowano

Zna ktoś tego gościa lub firmę ? Znajduje się w sosnowcu przy ul.Krzywoustego 156 ? http://allegro.pl/show_user.php?uid=1872385

Opublikowano

no dimek to wszystko fajnie tylko kijowo zostac bez auta na jakis czas... :P

moze mirek ci pozyczy jedno... :D

a ja nie moge teraz isc na L4... :(

luzik mam pożyczoną alfe romeo od bracika 1.9 jtd 110 KM :gwizdanie: wiec rowerem nie musze jezdzic chodz przydało by sie :evil:

Brzuszek by się zmniejszył... :wink4::evil:

Zna ktoś tego gościa lub firmę ? Znajduje się w sosnowcu przy ul.Krzywoustego 156 ? http://allegro.pl/show_user.php?uid=1872385

Ja nie znam. :no:
Opublikowano

Witam a tu co tak pusto ?

Wszyscy w drodze na spota i po kiełbaski :>

Opublikowano

Witam a tu co tak pusto ?

Wszyscy w drodze na spota i po kiełbaski :>

a myślisz że ten grill wypali wątpie ale jestem za jak już mówiłem :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.