Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby ino 8.. :naughty: reszta na mnie w domu czeka :wink4:

kilka moge przygarnac :gwizdanie:

one chcą prawdziwego debeściaka :decayed:

no to jestem idealnym kandydatem :decayed::naughty:

wiem, szczególnie po dwóch piwach i 0,5l pana tadeusza :polew:

śpisz jak debeściak :decayed:

One są zbyt wierne i oddane swojemu Panu... :gwizdanie:

o Ku®wa... :laghing2: :laghing2: :laghing2: o mało z wózka nie spadłem...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za ten średnio udany spot

aaaa i popatrzcie sobie na listę jadących do bukowiny, nie jest wam wstyd? :wallbash:

oczywiście d*py dali nasi i gorole z wawki :gwizdanie:

Opublikowano

Żeby ino 8.. :naughty: reszta na mnie w domu czeka :wink4:

kilka moge przygarnac :gwizdanie:

one chcą prawdziwego debeściaka :decayed:

no to jestem idealnym kandydatem :decayed::naughty:

wiem, szczególnie po dwóch piwach i 0,5l pana tadeusza :polew:

śpisz jak debeściak :decayed:

One są zbyt wierne i oddane swojemu Panu... :gwizdanie:

o Ku®wa... :laghing2: :laghing2: :laghing2: o mało z wózka nie spadłem...

:polew:

ale Kędzior mi gadał, że w Bukownie nie pije :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 23:27_________________________________________________

Dzięki za ten średnio udany spot

aaaa i popatrzcie sobie na listę jadących do bukowiny, nie jest wam wstyd? :wallbash:

oczywiście d*py dali nasi i gorole z wawki :gwizdanie:

ten zaś narzeka, nie dość, że jedziesz z moją żoną, to jeszcze z córką :gwizdanie:

:)

Opublikowano

aaaa i popatrzcie sobie na listę jadących do bukowiny, nie jest wam wstyd? :wallbash:

je*baj ich :decayed:
Opublikowano

heheh tylko na papierze :decayed:

Ps. Chyba nie każesz mi się nią opiekować :gwizdanie:

Ps.2 ta Ola jest fajna? :decayed:

Opublikowano

Dzięki za ten średnio udany spot

aaaa i popatrzcie sobie na listę jadących do bukowiny, nie jest wam wstyd? :wallbash:

oczywiście d*py dali nasi i gorole z wawki :gwizdanie:

ale o so chodzi? :gwizdanie:
Opublikowano

:polew:

bedziesz chciall sie napic...

pamietaj ze ty tez padles :tongue4:

o Ku®wa... :laghing2: :laghing2: :laghing2: o mało z wózka nie spadłem...

to ja ci miejsca w BT pokazalem a ty sie ze mnie napierdalasz :thumbdown:

:wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 23:31_________________________________________________

Ps.2 ta Ola jest fajna? :decayed:

fajna i sie od niej odpier**l, Basia ja wziela dla mnie :gwizdanie:
Opublikowano

thx za spota i za pomoc :) redsik :cool1:

milo bylo poznac i znow zobaczyc "po latach" niektorych :)

do nastepnego :)

Ps.nieslaskie kielbaski :good:

Opublikowano

Kędzior, myślę że się podzielimy :decayed:

Ty musisz się opiekować dziewczynami Stasia, a ja zaopiekuję się Olą :naughty:

Opublikowano

Kędzior, myślę że się podzielimy :decayed:

Ty musisz się opiekować dziewczynami Stasia, a ja zaopiekuję się Olą :naughty:

bo ci nie sprzedam gwintu :tongue4:
Opublikowano

Dobra je lecę bo jutro rano do Stolycy. :hi:

Opublikowano

Kędzior eee no nie bądz taki... :tongue4: za to Ci odstąpie jedną z mojego HAREMU, albo nawet dwie... A jak będą wolne miejsca do BT i pojade, to Cię wezne ze sobą i dam CI się przejechać moja furą :gwizdanie:

Dobra je lecę bo jutro rano do Stolycy. :hi:

Szerokiej :hi:
Opublikowano

Kędzior, myślę że się podzielimy :decayed:

Ty musisz się opiekować dziewczynami Stasia, a ja zaopiekuję się Olą :naughty:

bo ci nie sprzedam gwintu :tongue4:

tu mnie masz :polew:

Opublikowano

pany to ja jestem Pucek dziękuwa za podwózke było nudno jak cholera sie z tobą wozic ale cóż może bedzie okazja przewiesc cie prawdziwym 200 Konnym wozidłem a nie jakims tam 196KM :decayed::tongue4:

Opublikowano

szpoko culer :good::decayed:

Opublikowano

tu mnie masz :polew:

:wink4:

dam CI się przejechać moja furą :gwizdanie:

b7 mi sie nie podoba :gwizdanie:

:tongue4:

szpoko culer :good::decayed:

buhehehehehehe
Opublikowano

szpoko culer :good::decayed:

nie no culer jest oki :kox: :kox: :kox::evil:

Opublikowano

tu mnie masz :polew:

:wink4:

dam CI się przejechać moja furą :gwizdanie:

b7 mi sie nie podoba :gwizdanie:

:tongue4:

:disgust: i bądz tu dobry.... :gwizdanie: No to będziesz musiał poczekać aż kupie sobie B8 :cool1:
Opublikowano

:disgust: i bądz tu dobry.... :gwizdanie: No to będziesz musiał poczekać aż kupie sobie B8 :cool1:

:good: :good: :good: a w miedzy czasie mozesz mi zaporzyczyc kolezanki :decayed:
Opublikowano
:hi: no to czas spadac do jutra pany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.