Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam wolne od przyszłego tygodnia :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam wolne od przyszłego tygodnia :gwizdanie:

I zajebiaszczy wyjazd! :kox:
Opublikowano

ja mam wolne od przyszłego tygodnia :gwizdanie:

I zajebiaszczy wyjazd! :kox:

nie wiem czy BT nie była by lepsza :mysli:

Opublikowano

ja mam wolne od przyszłego tygodnia :gwizdanie:

I zajebiaszczy wyjazd! :kox:

nie wiem czy BT nie była by lepsza :mysli:

:gwizdanie:
Opublikowano

ja mam wolne od przyszłego tygodnia :gwizdanie:

I zajebiaszczy wyjazd! :kox:

bukowina lepsza :cool1:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:07_________________________________________________

To nie zapeszaj bo jakbyśmy zostali dłużej w BT... :naughty:

przekonałeś mnie :>
Opublikowano

ja mam wolne od przyszłego tygodnia :gwizdanie:

I zajebiaszczy wyjazd! :kox:

bukowina lepsza :cool1:

Ja wiem? :mysli: I tu i tu można złapać kontuzje. :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Tam są 2 kapelusze... jeden na drugim leży, biały i czarny..

widzę tam nawet butlę po spirytusie :polew:

z prawej

:naughty::evil:

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Co Ty tam czytasz? :mysli: :mysli: :decayed:

365 pozycji :sex: na każdy dzień w roku :gwizdanie:
Opublikowano

spadam w kokon :hi:

Opublikowano

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Tam są 2 kapelusze... jeden na drugim leży, biały i czarny..

widzę tam nawet butlę po spirytusie :polew:

z prawej

:naughty::evil:

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Co Ty tam czytasz? :mysli: :mysli: :decayed:

365 pozycji :sex: na każdy dzień w roku :gwizdanie:

Kapelusze weź do Bukowiny. :naughty: Pożycz ksiązki. :rolleyes:
Opublikowano

Kapelusze weź do Bukowiny. :naughty: Pożycz ksiązki. :rolleyes:

ja mam "sombrero" moge zabrac :polew:
Opublikowano

Kapelusze weź do Bukowiny. :naughty: Pożycz ksiązki. :rolleyes:

ja mam "sombrero" moge zabrac :polew:

Będzie Ci do twarzy! :polew: :polew:
Opublikowano

Kapelusze weź do Bukowiny. :naughty: Pożycz ksiązki. :rolleyes:

ja mam "sombrero" moge zabrac :polew:

Będzie Ci do twarzy! :polew: :polew:

nie wiem jak mam to rozumiec :mysli:
Opublikowano

Kapelusze weź do Bukowiny. :naughty: Pożycz ksiązki. :rolleyes:

ja mam "sombrero" moge zabrac :polew:

Będzie Ci do twarzy! :polew: :polew:

nie wiem jak mam to rozumiec :mysli:

A nijak! :tongue4: Si ja! Zdupczam! Obejrzę jeszcze jakiś filmik...
Opublikowano

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Tam są 2 kapelusze... jeden na drugim leży, biały i czarny..

widzę tam nawet butlę po spirytusie :polew:

z prawej

:naughty::evil:

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Co Ty tam czytasz? :mysli: :mysli: :decayed:

365 pozycji :sex: na każdy dzień w roku :gwizdanie:

Kapelusze weź do Bukowiny. :naughty: Pożycz ksiązki. :rolleyes:

Wezne wezne.... Książke kupie Ci na urodziny :gwizdanie:

Też się zbieram powoli...

Opublikowano

A nijak! :tongue4: Si ja! Zdupczam! Obejrzę jeszcze jakiś filmik...

na red czy youp? :polew:
Opublikowano

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Tam są 2 kapelusze... jeden na drugim leży, biały i czarny..

widzę tam nawet butlę po spirytusie :polew:

z prawej

:naughty::evil:

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Co Ty tam czytasz? :mysli: :mysli: :decayed:

365 pozycji :sex: na każdy dzień w roku :gwizdanie:

Kapelusze weź do Bukowiny. :naughty: Pożycz ksiązki. :rolleyes:

Wezne wezne.... Książke kupie Ci na urodziny :gwizdanie:

Też się zbieram powoli...

:naughty:

A nijak! :tongue4: Si ja! Zdupczam! Obejrzę jeszcze jakiś filmik...

na red czy youp? :polew:

:nose:

Canal+ :tongue4:

Opublikowano

z "klubowego" ja pier**le ale polew :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: aloha i do roboty
Opublikowano

:hi: aloha i do roboty

:hi:

No trzeba coś porobić, hmmm :mysli: zacznę od kawy a potem coś się wymyśli :wink4:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.