Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanko mam opony 17/225/50 beda pasowac do avanta b7

tylko sedan :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:45_________________________________________________żart

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

słuchajcie tego,

dziwnił do mnie znow nowy właściciel ADR'a i będzie chip który doda 20km :decayed:

magnetyzery? hehe

gdybym wiedział już dawno bym zchipował :polew:

zapytaj go gdzie moze ja tez zrobie :polew: :polew: starales sie go uswiadomic?
Opublikowano

słuchajcie tego,

dziwnił do mnie znow nowy właściciel ADR'a i będzie chip który doda 20km :decayed:

Co już ma niedostatek mocy, po dwóch dniach jazdy? :naughty: Albo się tak wkręcił, że chce więcej jak dziewica na ptaszka :decayed:

przesiadł się z Felicji 1.3 to nie powinien czuć braków

Opublikowano

słuchajcie tego,

dziwnił do mnie znow nowy właściciel ADR'a i będzie chip który doda 20km :decayed:

magnetyzery? hehe

gdybym wiedział już dawno bym zchipował :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam pytanko mam opony 17/225/50 beda pasowac do avanta b7

całkiem poważnie, idealny profil do tej opony to 45

więc powinieneś mieć opony o rozmiarze 17/225/45 i to oczywiście pasuje do b7, ale będzie wyglądać SŁABO, chyba że nie zależy Ci na wyglądzie fury

Opublikowano

słuchajcie tego,

dziwnił do mnie znow nowy właściciel ADR'a i będzie chip który doda 20km :decayed:

magnetyzery? hehe

gdybym wiedział już dawno bym zchipował :polew:

zapytaj go gdzie moze ja tez zrobie :polew: :polew: starales sie go uswiadomic?

nie bo zaraz jak mi powiedział o chipie zapytał jakiej wielkości są te koła zimowe które ma teraz założone więc olałem sprawę (poważnie o to zapytał ) :decayed:

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

19 / 225/35 + 30mm gleby :wink4:

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

:decayed: Toyo R888

Opublikowano

aaa i felga 8 cali et 35

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

19 / 225/35 + 30mm gleby :wink4:

lekka gleba to podstawa dobrego wygladu :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________1300481232_by_Kulunkele_500.jpg
Opublikowano

Ja Q rwa nie słyszalem żeby kolega pytał o zawieszenie. Jemu chodzi tylko o oponę :tongue4: :tongue4: :kox:

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

19 / 225/35 + 30mm gleby :wink4:

lekka gleba to podstawa dobrego wygladu :wink4:

i odrazu jest +10 do respectu... :decayed:

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

do złej osoby skierowałeś to pytanie :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

19 / 225/35 + 30mm gleby :wink4:

lekka gleba to podstawa dobrego wygladu :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________1300481232_by_Kulunkele_500.jpg

tylko że paliwa nie było...

:polew:

Opublikowano

czyli VIFON :polew:

jaki vifon? :chytry:

piersi dochodzą :kox::naughty::tongue4:

:polew: :polew:

Zbieram się na pakownie masy nabrać przed BT :silacz::paker:

Grisza! Nie zrobisz nic już z sadełkiem przez te kilka dni. :tongue4:

Oj Akjam... to ty nawet nie wiesz co teraz kobiety lubia :tongue4:

Brzuszek jak najbardziej wskazany... jest sie do czego przytulić itp... mógłbym wymieniać i wymieniać :przebiegly:

Opublikowano

zgadzam się, zresztą popatrzcie na naszych kolegów:

Stanley - wysportowany, młody (oczywiście jest odwrotnie) i będzie dzieciak

Diman - to samo, bebech jak beczka, będzie dzieciak

Max - miał to samo, teraz trochę schudł, ale przed dietą zalał, będzie dzieciak

byli chudzi i co? i nic, nie było dzieci :decayed:

Ps. Nie bijcie :polew:

Opublikowano

to co Bys polecal krolu

Opublikowano

zgadzam się, zresztą popatrzcie na naszych kolegów:

Stanley - wysportowany, młody (oczywiście jest odwrotnie) i będzie dzieciak

Diman - to samo, bebech jak beczka, będzie dzieciak

Max - miał to samo, teraz trochę schudł, ale przed dietą zalał, będzie dzieciak

byli chudzi i co? i nic, nie było dzieci :decayed:

Ps. Nie bijcie :polew:

:polew: :polew: :polew:

to ja zaczynam ćwiczyć bo też jeszcze zaleje... :gwizdanie:

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

19 / 225/35 + 30mm gleby :wink4:

lekka gleba to podstawa dobrego wygladu :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________1300481232_by_Kulunkele_500.jpg

tylko że paliwa nie było...

:polew:

co Ty dupcysz :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.